Trwa ładowanie...
Przejdź na

Policja szuka dowodów morderstwa!

364
Podziel się

Agenci wydziału antynarkotykowego przeszukali klinikę osobistego lekarza Jacksona.

Policja szuka dowodów morderstwa!
bDIYjfLp

Dziś z samego rana agenci amerykańskiej agencji antynarkotykowej DEA w towarzystwie przedstawicieli lokalnej policji z Houston przez dwie godziny przeszukiwali klinikę doktora Conrada Murraya. Funkcjonariusze przeglądali dokumenty, sprawdzali zawartość magazynów i rozmawiali z personelem osobistego lekarza Michaela Jacksona.

W sumie 50 funkcjonariuszy poszukiwało dowodów popełnienia przestępstwa, a dokładniej "nieumyślnego spowodowania śmierci". Policja i agenci specjalni mieli nadzieję natrafić na tropy i zapiski, które mogłyby być bezpośrednio związane ze śmiercią gwiazdora. Prowadzący śledztwo mieli nadzieję, że odnajdą substancję, której ślady znaleziono w ciele Michaela podczas sekcji.

Doktora Murraya nie postawiono na razie w stan oskarżenia. Nadal ma jedynie status świadka zamieszanego w sprawę. Mamy ten sam cel i chcemy znaleźć winnego śmierci człowieka, którego wszyscy kochali - deklaruje adwokat lekarza, Ed Chernoff. Policja bazuje na dokładnych zeznaniach doktora Murraya, który opisał ostatnie dni Jacksona minuta po minucie, szczegół po szczególe.

bDIYjfLr

Murray to ostatnia osoba, która widziała Micheala żywego. To on wezwał karetkę po tym jak jego pacjent dostał zapaści. Medyk znajduje się na liście lekarzy podejrzanych o zabójstwo piosenkarza, sporządzonej przez rodzinę Jacksonów. Siostra Michaela, La Toya sugeruje wręcz morderstwo. Utrzymują, że to Murray podał zbyt mocną dawkę leku, która w efekcie spowodowała zatrzymanie akcji serca jej brata.

Policja opuściła teren kliniki z kopią zawartości twardego dysku komputera Murraya oraz plikiem dokumentów. Analiza materiałów zebranych podczas przeszukiwania powinna dać ostateczną odpowiedź w kwestii odpowiedzialności Murraya za śmierć Michaela Jacksona.

bDIYjfLS
KOMENTARZE
(364)
gość
12 lat temu
żył, mieliście go w d... z****ł, płaczecie... takich ma fanów na jakich se zasłużył pedo -alfredo
gość
12 lat temu
Kocham Michaela ! BYł wielkim człowiekiem i wielką gwiazdą która ludzie kochali :( ! I love Jacko ;*;*;***;**;*;**;*;*
kida520
12 lat temu
MICHAEL BYŁ JEST I BĘDZIE NAJLEPSZYM CZŁOWIEKIEM NA ŚWIECIA I LOVE MICHAEL
bDIYjfLT
gość
12 lat temu
ja terz .bo czytałam w jakiejś gazecie że się ukrywa
gość
12 lat temu
Kocham cię Michael :***
gość
12 lat temu
michael to byla lalka !. on byl caly z plastiku.!!. ludzie obudżcie sie xd.
gość
12 lat temu
Gnij m...o w piekle za to co Michaelowi, Jego rodzinie i fanom zrobiłeś!!!
gość
12 lat temu
Zaj...ć c...ego lekarza!!! To jego wina!!!
gość
12 lat temu
MICHAEL ty żyłeś, żyjesz i bedziesz żył w naszych sercach.
gość
12 lat temu
do p*****a z nim ! to na pewno on zabił Michaela ! od lat próbowali Go wykończyć , żeby zgarnąć majątek ! ;'( Michael kochamy Cię . :*
gość
12 lat temu
Dajcie Mu juz spokój PS. Ale jestem ciekawa kto go zabił .!
gość
12 lat temu
W.E.A kocham Cię michael jackson kto się do mnie przyłącza :)
gość
12 lat temu
wszyscy i****i którzy objerzdżają michaela jesteście żałośni .... Jeśli go ktoś tak ubustwia jak ja to jestem z wami bo On był królem jest królem i będzie królem a już niestety nie żyję więc dajcie mu spokój dosyc się na słuchał za życia od mediów ... :(:(
bDIYjfLL
gość
12 lat temu
Zgadzam sie dajcie już spokój....było mineło i tak już żadne oskarżenia..życia MIchaelowi nie zwrócą....
...
Następna strona
bDIYjfMn