Trwa ładowanie...
Przejdź na

Show-biznes uzależniony od leków nasennych...

338
Podziel się

Kto nie może zasnąć bez chemii?

Show-biznes uzależniony od leków nasennych...
bDHNUlmd

Po tajemniczej śmierci uzależnionego od leków Michaela Jacksona polski show-biznes rozpoczął wielki lekomański coming out. Powiało wielkim światem... Za przykładem Maryli Rodowicz, która przyznała się niedawno do**uzależnienia od pigułek nasennych**poszli inni.

Codziennie inne meble, tapety, kolory ścian - tłumaczy swoje problemy z bezsennością często zmieniający hotele Maciej Maleńczuk. Przewala się człowiek z boku na bok i męczy straszliwie. Jedynym sprawdzonym sposobem jest tabletka. Od lat mam swoje ulubione leki, dosyć drogie, 70 zł za opakowanie, które wystarcza na kilka dni. Ale nie przymulają i rano budzę się bez ciężkiej głowy. Próbowałem lżejszych, ziołowych, ale nie pomagają. Piłem nawet walerianę, ale doszedłem do wniosku, że jest dobra dla kotów. Ze mną nie jest jeszcze tak źle. Bo zdarza mi się zasypiać ze zmęczenia.

Do podobnego problemu przyznaje się nienawidzący Jacksona Paweł Kukiz, który wyznał w jednym z wywiadów: Bezsenność to coś potwornego, co powoduje, że człowiek przestaje być twórczy. Ale zapytany przez Twoje Imperium, zareagował nerwowo: Moja bezsenność to moja sprawa i nie muszę o niej opowiadać - powiedział opryskliwie. Pewnie się nie wyspał.

bDHNUlmf

Na bezsenność narzeka także Paweł Wilczak, który w wywiadach przyznał, że próbował już różnych sposobów: alkoholu i tabletek. W środowisku plotkuje się, że tabletki nasenne udało się rzucić Olafowi Lubaszence. Ostatnio korzysta z pomocy mongolskiego specjalisty, który leczy go ziołami i akupunkturą - pisze tabloid. Miesięczna kuracja kosztuje aktora kilkaset złotych.

Mongolski specjalista... :) Zamiast pouprawiać jakiś sport i zdrowo się zmęczyć. Lubaszence by się to akurat przydało:

bDHNUlml
bDHNUlmG
KOMENTARZE
(338)
Vxre8p , [url...
9 lat temu
Vxre8p , [url= [link=
altoJ4 xconl...
9 lat temu
altoJ4 <a href="
v4FnFk , [url...
9 lat temu
v4FnFk , [url= [link=
bDHNUlmH
houf45 pkurj...
9 lat temu
houf45 <a href="
Mintkatze sag...
9 lat temu
Mintkatze sagt:Liebes Cinelounge-Team,Danke ffcr euer Posting hier.Das ist schon mal eine klare Ansage. Ich hatte ehrlich den Verdacht, dass bei eseidn Suchen dann auf ein solches Portal verlinkt werden sollte, wo man solche Inhalte, die in der Tat sehr oft illegal sind, findet. Ich wollte nur auf die Strafbarkeit solcher Verlinkungen hinweisen, da ich die Verffchrungsgefahr ffcr eure User sah. Und ich will eben nicht, dass entweder das Cinelounge-team oder die User sich selbst am Ende strafbar machen, da dass ansonsten eventuell ein schnelles Ende des schf6nen Forums he4ttte sein kf6nnen.Ich freue mich, dass dass Cinelounge-Team da aufpassen will.Danke ffcr diese Klarstellung. Das spricht ffcr euch.Grfcdfe und noch viel Spadf mit eurem Forum,MintkatzeGD Star Ratingloading...
Now that's su...
9 lat temu
Now that's sutlbe! Great to hear from you.
Thanks for sp...
9 lat temu
Thanks for spending time on the computer (writing) so otehrs don't have to.
Well put, sir...
9 lat temu
Well put, sir, well put. I'll cetarinly make note of that.
Now I'm like,...
9 lat temu
Now I'm like, well duh! Truly thanukfl for your help.
QQc91b , [url...
9 lat temu
QQc91b , [url= [link=
bAwmnt , [url...
9 lat temu
bAwmnt , [url= [link=
UFvbe5 vbsgp...
9 lat temu
UFvbe5 <a href="
cPE272 xclhx...
9 lat temu
cPE272 <a href="
bDHNUlmz
Vohxwk , [url...
9 lat temu
Vohxwk , [url= [link=
...
Następna strona
bDHNUlnb