Victoria Beckham i anoreksja

Victoria Beckham zaprzeczyła, że ma problemy z łaknieniem.

Obraz
Obraz
© Victoria Beckham - EAST NEWS/Pacificcoasntews

Victoria Beckham zaprzeczyła, że ma problemy z łaknieniem. Gwiazda tłumaczy, że je po prostu zdrowo i rozsądnie:

Jem naprawdę zdrowo. Uwielbiam kuchnię japońską oraz wszelkiego rodzaju ryby, warzywa, owoce i tego typu rzeczy.

Victoria powiedziała też, że nie przeszkadzają jej plotki na jej temat:

Naprawdę się tym zbytnio nie przejmuję. Mieszkamy w Hiszpanii. Nie czytam dużo prasy i nie słyszę o tym, co się mówi. Po prostu mnie to nie obchodzi.

Myślę, że jest duża różnica między osobą, która ma problem z łaknieniem, a kimś, kto je w sposób kontrolowany. Oczywiście zdarza mi się czasami wyjść i zjeść to, co lubię, ale staram się jednak trzymać dyscyplinę w jedzeniu.

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą