Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cejrowski atakuje prezydenta! "Nałożył na siebie ekskomunikę!"

2364
Podziel się

Zgwałcone dziecko MUSI urodzić i wychować dziecko przestępcy! Inaczej won z kościoła!

Cejrowski atakuje prezydenta! "Nałożył na siebie ekskomunikę!"
bDhmSNAR

Czy zgwałcona 13-latka powinna urodzić dziecko przestępcy? *Zdaniem *Wojciecha Cejrowskiego, oczywiście - tak! Od lat otwarcie głosi on swoje poglądy na te sprawy, wywołując oczywiście skrajne reakcje. Przy okazji stawia się w roli autorytetu, rugając publicznie wszystkich, którzy prezentują inny punkt widzenia. Dostało się nawet Lechowi Kaczyńskiemu, który przyznał, że dopuszcza zabieg aborcji pod pewnymi warunkami.

Jeżeli prezydent Kaczyński mówi, że w pewnych sytuacjach trzynastolatka ma prawo do aborcji, to sam odrzuca prawa Kościoła i nakłada na siebie ekskomunikę. W następną niedzielę nie ma prawa do komunii - ogłosił Cejrowski w programie Minęła Dwudziesta na antenie TVP Info. Wypowiadał się w nawiązaniu do opublikowanego we wtorek dokumentu polskich biskupów pt. Służyć prawdzie o małżeństwie i rodzinie. Przeczytać można w nim m.in., że politycy, którzy uważają się za katolików nie mogą oddzielać swojego życia prywatnego od publicznego i powinni stosować zasady Kościoła również w polityce.

Do tej pory nie było tak wyraźnych nauczań - kontynuował podróżnik. Mówił o tym Ojciec Święty, ale my byliśmy w takim amoku, że o tym nie słyszeliśmy. Ale przecież to wszystko jest zapisane w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Każdy kto jest katolikiem, musi go przestrzegać. Jeśli nie, to sam rezygnuje z przynależności do Kościoła. Tak zrobił prezydent i tak robi kolega Marcinkiewicz, który sieje zgorszenie społeczne.

bDhmSNAT

Jak myślicie, który z nich sieje większe zgorszenie?

Podsumowując poglądy Cejrowskiego - jeżeli uważacie, że zgwałcona dziewczynka ma prawo wybrać dzieciństwo i młodość zamiast wychowywania dziecka przestępcy, który ją pobił i zgwałcił, nie musicie już iść się spowiadać. Jesteście wolni, nałożono na Was ekskomunikę.

bDhmSNAZ
bDhmSNBu
KOMENTARZE
(2364)
Pumexx
11 lat temu
Cejrowski chyba powstał w wyniku gwałtu.
gość
11 lat temu
religia, religią, ale chyba trzeba mieć też rozum, a nie ślepo podążać za zasadami sprzed 2 tys lat...
gość
11 lat temu
przykazania są po to, żeby je interpretować. Wedle takiego traktowania powinniśmy również nie zabijać zwierząt, bo nigdzie nie jest powiedziane "nie zabijaj człowieka". Po to jest kościół i duchowni, aby interpretowali pismo, dlatego, choć szanuję cejrowskiego, tutaj zwyczajnie pier+doli.
bDhmSNBv
gość
11 lat temu
jakim cudem ten czlowiek jeszcze funkcjonuje ,ciekawe co by zrobil i jak kochal wnuka swojego 13 lteniego potomka i jakby sie odnosil do tych co bym mu dziecko zgwalcili !!! bezsens!
gość
11 lat temu
Cejrowski to chory człowiek. Niech sie postawi w sytuacji tej dziewczynki...gwałcone są nawet młodsze dzieci. i nawet nie wiedzą co sie stało, dlaczego i za co je tak skrzywdzono, mają cierpieć całe, przesrane życie przez jakiegoś pedofila?! BEZ JAJ!
Najnowsze komentarze (2364)
gość
7 lat temu
Tak z okazji przedednia kolejnej rocznicy smoleńskiej- Kowboj Cza Cza był jednym z obrońców krzyża z Krakowskiego Przedmieścia. Mając na uwadze fanatyzm tego oszołoma mam wrażenie, że bronił go tylko z powodu, że to krzyż, a nie krzyż postawiony ku pamięci "ekskomunikowanego" prezydenta.
teodor
7 lat temu
Cejrowski podróżnikiem może jest dobrym , ale co się tyczy spraw życia codziennego jest kompletnym laikiem.Obnoszenie się tym swoim katolicyzmem jest żenujące.Kompletnie nie szanuje innego zdania drugich osób(to taka katolicka tolerancja i szacunek osób o innych poglądach) Dramat polega na tym , że jest niereformowalny.
gość
9 lat temu
z patologią trzeba walczyć... dziecko po urodzeniu ma prawo dostac lepsze zycie od rodziny z adopcji... GWAŁCICIELA WYKASTROWAC A NIEWINNEMU DZIECKU DAC SZANSE LEPSZEGO ZYCIA 13 LETNIEJ ZGWALCONEJ DZIEWCZYNCE ABORCJA NIE WYMAZE RAN NA PSYCHICE... GDYBY KARA ZA GWALT BYLA KASTRACJA LUB SMIERC... TO PO ULICACH CHODZILOBY MNIEJ ZWYRODNIALCÓW
woookie
9 lat temu
Cejrowski w wielu sprawach ma rację, ale czemu do ciężkiej cholery godzi się na to by dzieciak cierpiał za cudzą podłość to ja tego nie rozumiem. Wiara i Religia nie szkodzą tak długo jak nie wjeżdżają na ortodoksję. Zakac władania własnym ciałem jest tak samo p***y jak nakaz zakrywania twarzy pod groźbą ukamienowania w krajach arabskich. Takie poczynania nie różnią się niczym od al-kaidy ;/
gość
10 lat temu
I znowu trwa nagonka chyba jesteśmy katolikami a katolicy powinni się jednoczyć ..sprawa Krzyża była kontrowersyjna .ale ..właśnie ale powinno to zjednoczyć polaków a nie stanowić przedmiot walki (ci co dokuczali ludziom modlącym się pod krzyżem , no jak oni się zachowywali przeszkadzali ludziom w modlitwie , bezcześcili krzyż ,,, a modlący się ludzie chcieli tylko się pomodlić uczcić ofiary katastrofy ,wszystkie ofiary ,bez względu na partie polityczną ). A pan Wojciech Cejrowski jest katolikiem i postąpił dobrze , staną w obronie krzyża bezczeszczonego przez (laickie) media ,bardzo dobrze zrobił chciał zamanifestować że trzeba się modlić trzeba się jednoczyć , widziałem zdjęcia na jakiejś stronie , też pana Wojciecha niezbyt szanowali , pokazywali mu różki inni którzy go otaczali i zamieścili wyłącznie takie zdjęcia z dziwnymi minami aby wzbudzić sensacje ,tak działają media laickie. (Krzyż nie był powodem do wojny ,ale do zjednoczenia) . Ojciec Tadeusz R****k jest tak obmawiany , komentowany ,,ot również na tym blogu . Każdy jest człowiekiem i ma pewne wady , ale liczy się całokształt i prawda o jakimś człowieku (trzeba szukać prawdy u źródła bo jak się człowieka nie zna a opiera się na opiniach innych , papuguje się to co mówią w tych różnych telewizjach (laickich), i tak szerzą się plotki i obmawiania i każdy nawet najdrobniejszy fakt (może niezbyt zrozumiały dla innych) jest wyolbrzymiany różnie interpretowany i poswatają plotki i nieprawda. Znam to z własnego przykładu.Dzisiejszy świat dąży do samo destrukcji śmieje się z ludzi wierzących z duchownych a nie powinien, powinien jednoczyć się w modlitwie. Ci którzy płyną pod prąd są silnie w wieże a ci którzy wierzą plotkom płyną z prądem jak zdechłe ryby.
gość
10 lat temu
absolutnie ma racje. Jesli komus przeszkadzaja zasady wyznania katolickiego to moze powinien sie nad soba zastanowi a nie wybierac te ktore mu odpowiadaja. W koncu o zyciu nie decyduje czlowiek. Gdyby tak bylo to nie byloby czegos takiego jak gwalt!
gość
10 lat temu
dziecko trzeba urodzić, przecież bez problemu można je oddać do adopcji nie żyjemy w średniowieczu, gdzie nieślubne dzieci chowano w komórkach; a czy jest w porządku 13-latkę narażać na tak inwazyjny zabieg, jaki jest aborcja, który może ją okaleczyć na całe życie
gość
11 lat temu
[*]
bDhmSNBn
gość
11 lat temu
ale co te dziecko jest winne temu że zostało poczęto przez gwałt ? Tylko dlatego ma umrzeć ? Dzieciństwo tej dziewczynki i tak już się brutalnie skończyło, a w wychowaniu tego dziecka może przecież pomóc jej rodzina albo rodzina zastępcza.
gość
11 lat temu
1) Po aborcji tak dziewczynka nie miałaby życia- depresja itp. 2) Zgadzam się z Cejrowskim. Sam jestem katolikiem i wiem że aborcja to morderstwo. Nie dostrzegałem tego aż do obejrzenia jednego filmu....
gość
11 lat temu
nie macie mózgu a on ma - brawo cejrowski
gość 11
11 lat temu
CEJROWSKI MA RACJE A WY JESTESCIE WSZYSCY DEBILAMI
gość
11 lat temu
no i to jest właśnie urok demokracji. podobno jest wolność słowa (niby za komuny tego nie było). ale jak mówi to co myśli i co gorsza się to nie podoba to od razu, że d***l i****a. ehh...
KJKJKJKJKJKJ
11 lat temu
Ja tu widzę tylko błaznowanie a błaznami jesteście wy wszyscy którzy bronicie polski i debilów którzy TU mieszkają rządzą i wielce się wypowiadają mając jedynie siano w głowie. Większość z was do kościoła nie chodzi a najwięcej ma do powiedzenia. Nie ważne ile ma lat może mieć nawet 10 człowieka się nie zabija i żaden zryty beret nie wmówi mi że ona robi dobrze. Trzeba było siedzieć w domu a nie łazić po zapomnianych dzielnicach a teraz płakać. Nawołując do aborcji nawołujesz do grzechu podstawowego więc nie jesteś katolikiem jesteś MORDERCĄ BASTA
...
Następna strona
bDhmSNBP