Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski jest już bankrutem?!

335
Podziel się

"Wbrew temu, co opowiada, nie ma głowy do interesów. Ma kilka biznesów, które prują mu się w rękach" - mówi jego znajomy.

Wiśniewski jest już bankrutem?!
bDfgQyrV

Sytuacja finansowa lidera Ich Troje jest nie do pozazdroszczenia. Lata życia ponad stan, imprezowania w kasynach i kilka nieudanych interesów sprawiło, że ma poważne problemy z uregulowaniem rachunków. Ponieważ utracił już chyba zdolność do zarabiania kolejnych milionów na muzyce, może się to skończyć dla niego bardzo niemiło.

Michał wbrew temu, co opowiada, nie ma głowy do interesów - mówi Twojemu Imperium jego znajomy. Ma kilka biznesów, które prują mu się w rękach jak stara kapota. Gwiazda Ich Troje też powoli gaśnie od kiedy Jacek Łągwa, twórca największych przebojów grupy przebąkuje coś o odejściu po tym, jak wydał solową płytę. Jego firma odzieżowa Xavier-Fabienne istnieje już tylko na papierze. Butiki dawno zostały pozamykane. Nie działa strona internetowa, a ciuchy, których nie udało się sprzedać, przechowywane są w garażu. Nie działa tez warszawski klub Extravaganza, który Wiśniewski tylko firmował nazwiskiem, bo sam lokal należał do właściciela budynku.

Jak donosi tabloid, kiedy Wiśniewski zorientował się, że klub przynosi straty, podnajął lokal koledze z branży. Ten zainwestował w niego 2 miliony złotych, zmienił nazwę na Creme i zaczął na nim zarabiać, mimo że ciągle nachodzili go wierzyciele Wiśniewskiego. W końcu zjawił się także sam muzyk i dał do zrozumienia, że skoro klub zarabia na siebie, to on chce go odzyskać. Sprawa trafiła do prokuratury, a klub zamknięto. Wiśniewski zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożył osobiście. Oskarża "kolegę", któremu podnajął lokal o kradzież sprzetu wartego 900 tysięcy złotych.

bDfgQyrX

Sprzęt za zgodą pana Michała W. został złożony w magazynie, czeka na odbiór - informuje Mateusz Martyniuk z Prokuratury Okręgowej. Ale Wiśniewski znowu jest rozczarowany, bo nie o odzyskanie sprzętu mu chodziło, tylko o pieniądze.

Liczył, że z tych pieniędzy zapłaci zaległy czynsz wraz z odsetkami - twierdzi informator tabloidu.

Z czego zapłaci go teraz?

bDfgQysy
KOMENTARZE
(335)
gość
11 lat temu
wyglada strasznie. okropnie. Pewnie świątczak żałuje. Związała sie z gwiazdą a teraz ma w domu brzydkiego pijaczynę.
gość
11 lat temu
No tak, w życiu należy być zapobiegliwym i odkładać na czarną godzinę, a tak przepuściło się kasę i nadeszły chude lata...
gość
11 lat temu
carpediem
bDfgQysz
gość Z GDYNI
11 lat temu
NIECH ROBI TERAZ PAŁY STARYM NIEMCOM,JAK TO NIEGDYS BYWAŁO,TYLKO TO POTRAFI.p***c i p****t
gość
11 lat temu
ale z ciebie k****n
Najnowsze komentarze (335)
gość
11 lat temu
To w takim razie ten jego znajomy jest g***i. Gdyby rzeczywiście się kończył, stałoby się to już dawno, piszecie te bzdury już od 4 lat!
gość
11 lat temu
mam prpozycje niech odda te swoje kolczyki do skupu złomu może starczy na to żeby coś do gara włożyć a sam niech stanie wklatce w zoo publika poogląda cymbała jakich mało może też coś na tym uciuła
gość
11 lat temu
czasami sława obraca się w przeciwną stronę i ludzie się staczają
gość
11 lat temu
Nie piszcie już o nim,bo się nie dobrze robi jak na niego patrze, ma to na co sobie zasłużył
gość
11 lat temu
Do tego narobil dzieci-kto je teraz bedzie utrzymywal?
gość
11 lat temu
Typowy utracjusz i nalogowy hazardzista. Tacy nie powinni brac sie za jakikolwiek biznes, nie mowiac juz o prowadzeniu rozleglych interesow.
gość
11 lat temu
Gnojki tak przeważnie kończą swoje kariery i przegrywają życie.
gość
11 lat temu
Niech sobie poszuka kolejnej żony tylko teraz bogatej.
bDfgQysr
Gdzie diabeł ...
11 lat temu
Poznała Pana Właściwego.Jest sobą ,nikogo nie udaje On kocha ją taką jaką jest Niemożliwe? A JEDNAK ZDARZA TO SIĘ WIELU KOBIETOM W moim życiu gdy pojawia się mężczyzna myślisz... może to ten jedyny? KONCENTRUJESZ SIĘ NA NIM. Tak bardzo pragniesz go zdobyć,że powoli często bezwiednie w jego towarzystwie zamieniasz się w inną osobę,która jak Ci się wydaje może mu się spodobać Nie przychodzi Ci to z trudnością W KOŃCU OD DZIECIŃSTWA UCZONO CIĘ BYŚ BYŁA MIŁA I GRZECZNA hi hi hi Z czasem jednak Twoja prawdziwa natura wychodzi jak szydło z worka i jego zauroczenie pryska Może to się zdarzyć po kilku miesiącach znajomości czasem po latach. Rozczarowanie,frustracja ,kłótnie.... NIE ,NIE ,NIE!Zacznijmy od początku... Poznajesz Pana Właściwego itd.
Gdzie diabeł ...
11 lat temu
Dlaczego Ania ma uciekać od MICHAŁA ? On AKCEPTUJE Ani charakter i ją kocha i Ona JEGO TEŻ JA IM ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA P.S WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
gość Z GDYNI
11 lat temu
NIECH ROBI TERAZ PAŁY STARYM NIEMCOM,JAK TO NIEGDYS BYWAŁO,TYLKO TO POTRAFI.p***c i p****t
gość
11 lat temu
Jak byłam mała to się w nim bujałam...
gość
11 lat temu
gwiazda dzisiejszych czasów, szybko świeci, szybko gaśnie
cox perry
11 lat temu
p***n w okularach.
...
Następna strona
bDfgQysT