Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kammel: "Jeżdzę metrem i tramwajem"

247
Podziel się

Tomek chce być bliżej ludu. Sprytnie?

Kammel: "Jeżdzę metrem i tramwajem"
bDIShnUB

W ostatnim Dzień Dobry TVN do skomentowania wyników badań mówiących o braku higieny wśród polskich mężczyzn zostali poproszeni Robert Kupisz oraz... Tomasz Kammel. Jako wzory do naśladowania dla panów, żeby było jasne. Supermodny jak zwykle Tomek obrał ciekawą linię autoprezentacji. Jeden z dwójki bohaterów słynnej "afery bankowej" postanowił pokazać swoją bardziej ludzką twarz.

Rozpoczął od protestu przeciwko krzywdzącej opinii o Polakach: Uważam, że jest dużo lepiej. Skąd wie, że panowie myją się regularnie? Ja też bardzo często jeżdżę metrem i tramwajem. Czasy, kiedy największym dobrodziejstwem, gdy wchodziło się do autobusu, był katar, już dawno minęły.

Przekaz jest prosty. Przesiadamy się z porsche do metra, aby być bliżej szarego człowieka. Sam na to wpadł?

bDIShnUD

Jednak nie częstotliwość zmieniania skarpet najbardziej interesowała prowadzących program. Marcin Prokop zapytał Tomcia wprost: Wszyscy umierają z ciekawości co u ciebie słychać?

Pod względem higieny staram się jak mogę - zażartował Kammel. Nadzieje na pracę? - spytała z troską Dorota Wellman. Ja cały czas pracuję, aczkolwiek nie pracuję w telewizji. Bywam w niej tylko jako gość, tak jak teraz u was - odparł z wrodzoną skromnością prezenter.

Niniejszym polski "Jack Sparrow" wraca z medialnego niebytu na telewizyjne salony. Jak myślicie, ile czasu minie zanim dostanie własny program w TVN-ie?

bDIShnVe
KOMENTARZE
(247)
neandertalczy...
10 lat temu
Ależ panie dzieju. Toż to ż***k typowy co mu się wydaje,ze jest lepszy niż inni. I faktycznie od wielu jest lepszy pod względem manipulacji ale inteligencja ogólna leży i kwiczy.Nie lubi pracy fizycznej , brzydzi się nią nie wiedząc o tym ,ze on nawet się do niej nie nadaje bo jest słabo zbudowany. Adolf takich "kochał najbardziej"
gość
11 lat temu
a ja samochodem xD
gość
11 lat temu
Na tej stronie w Pudelku...Jakie to żałosne...Nie ma innych tematów i ludzi?
bDIShnVf
gość
11 lat temu
Dziewczyno myśl o własnej przyszłości, nie daj się podpuszczać...nie wierz w te banialuki...lepiej kup sobie porządne buty na zimę...
gość
11 lat temu
Tylko w Pudelku...na potrzeby maluczkich...
gość
11 lat temu
Tylko nie to! od razu przełaczam sie na inny program...Dość tego cyrkowca...Niech zajmie się w końcu matką, o której zapomniał i zapewni matce godziwe warunki życia. W końcu to obowiązek synowski, do czego w ogóle się nie poczuwa. Po co pokazywać i w ten sposób promować takie osoby? Ludzie już tego mają dosyć...
gość
11 lat temu
Spadaj
gość
11 lat temu
jeździ nie od dziś tramwajem.
gość
11 lat temu
rower sobie spraw- w******k,nie lubie ani jego,ani tego "balerona"co się z nim prowadza
gość
11 lat temu
ż*d obleśny
gość
11 lat temu
grrrrrrr, ja jadę do szkoły pociągiem, tramwajem i metrem, a wracam metrem i tłuczę się tymi piep.rzonymi siódemkami jakieś półtorej godziny i co???
gość
11 lat temu
Szkoda,że nie na szczocie .Tacy to wiedza jak się ustawić.
gość
11 lat temu
no wreszcie
bDIShnUX
haaary
11 lat temu
BREDZI....JEŻDZI NA SKUTERZE, A JEGO PANNA PO SPRZEDANIU BMW.TERENOWYM VOLVO. WIDZE ICH BARDZO CZĘSTO.
...
Następna strona
bDIShnVz