Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kondrat wrócił do żony!

299
Podziel się

Koniec separacji?

Kondrat wrócił do żony!
bDIwcItN

Kiedy juz wydawało się niemal pewne, że małżeństwa Ilony i Marka Kondratów nie da się uratować, nagle nastąpił przełom. W ciągu ostatnich kilku lat małżonkowie mieli tak odrębne wizje życia, że sprawiali wrażenie obcych sobie ludzi. Marek Kondrat po zawieszeniu swojej kariery aktorskiej skupił się na rozkręcaniu biznesu winiarskiego, a ona zajęła się jogą.

Pasja do wina nauczyła mnie cieszyc się codziennością i pozbawiła tego, czego tak bardzo nie lubię - naskórkowego zgiełku - deklarował w wywiadach. Razem z synem jeździł po świecie, wybierał wina i zawierał nowe znajomości. Tymczasem jego żona wybrała kierunek całkowicie przeciwny - wyciszony i ascetyczny tryb życia według zasad jogi. Założyła własną szkołę. Z towarzyskim smakoszem win, jakim stał się jej maż, nie miała nawet wspólnych tematów do rozmowy.

Kiedy już wszyscy oczekiwali lada moment ostatecznej decyzji o rozwodzie, Kondratowie niespodziewanie się zeszli. Mało tego, aktor postanowił wrócić nie tylko do żony ale i do aktorstwa. Jak donosi tygodnik Rewia, rozpoczął już zdjęcia do najnowszego filmu Janusza Majewskiego, u którego przed laty zagrał w niezapomnianych C.K. Dezerterach.

bDIwcItP

Gratulujemy dwóch dobrych decyzji.

bDIwcIuq
KOMENTARZE
(299)
duze V
9 lat temu
co ty maruś wiesz o winie....ani ty tradycji ani wiedzy na ten temat gruntownej na bazie praktyki nie masz...aktor z ciebie swietny ale winiarz jak z koziej...ile przepieprzyles ten tylko sie dowie kto cie wykołowal...
gość
11 lat temu
to już klasyka,nie ma jak żona i to WŁASNA!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
brawo!!!!! zona dzieci w Twoim wieku winni byc najwazniejsi, zbliza sie starosc i brak bliskich bardzo boli...nawet jesli mbedziesz miał kasę bo ona nie zastąpi szczerej milosci-pamietaj!!!
bDIwcIur
gość
11 lat temu
Tyle mi do tego,co gajowemu do okrętu,wielkie rzeczy ha ha ha...
gość
11 lat temu
To dobrze ze powrocil. Szkoda tylko ze jednak wpisal sie liste starzejacych i glupiejacych mezszczyzn.
gość
11 lat temu
Może dostanie kolejną "epokową" rolę - przewloką go po jakiejś nowej podłodze w jakimś banku.
gość
11 lat temu
pozytywnie:)
gość
11 lat temu
Cieszę się.
gość
11 lat temu
madra decyzja
gość
11 lat temu
skończył sie kotrakt Kondrata z ing
gość
11 lat temu
świetnie ! Brawo panie Marku ! No i decyzja o powrocie do aktorstwa, z n a k o m i t a !
gość
11 lat temu
Kondrat dobry jest. Pamiętacie "Igraszki z diabłem"?Taki teatr był. A w sferach uczuciowych prędzej czy później każdemu odbija. Kondrat to taki nasz Mel Gibson, tyle, że się nie pijaczy, chociaż kto wie..
gość
11 lat temu
postapil zgodnie z przyslowiami "lepszy rydz niz nic" lub "lepszy wrobel w garsci.....
bDIwcIuj
gość
11 lat temu
ciekawe czy go inna kopnela w tylek? i dopadl go starczy strach?? pobedzie troche w ciepelku i znowu wymaszeruje, nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki ktos kiedys powiedzial podobno , Panie Marku.
...
Następna strona
bDIwcIuL