Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gibson się z nią nie ożeni!

85
Podziel się:

Boi się o drugą połowę majątku...

Gibson się z nią nie ożeni!

Oksana Grigorieva nie ma szczęścia do mężczyzn, których wybiera na ojców swoich dzieci. Jak na złość nie chcą się z nią wiązać na stałe. Pierwszy z nich, aktor Timothy Dalton wytrzymał w związku zaledwie parę lat. Po byłym Jamesie Bondzie został Oksanie 12-letni syn Aleksander oraz duży, ładny dom. Podobnie ma się sprawa z jej najnowszym "chłopakiem", Melem Gibsonem, któremu w grudniu urodzi ósme dziecko. Jak na razie Oksana może zapomnieć o białej sukni. Aktor chociaż nie szczędzi jej pieniędzy na zbytki (zobacz: Wydaje fortunę na kochankę!), nie ma zamiaru jej się oświadczać.

W udzielonym niedawno wywiadzie dla brytyjskiej telewizji zdementowała pogłoski o rychłym ślubie: Właściwie to nie planujemy ślubu. Nawet o tym nie myśleliśmy i nie rozmawialiśmy. Akurat... ona nie myślała. Mamy uwierzyć, że nie łudziła się, że zostanie drugą panią Gibson? *Zapewne Mel skutecznie wybił jej z głowy ten pomysł. Trudno mu się zresztą dziwić. Rozwód z żoną *Robyn Moore po 28 latach małżeństwa może go kosztować nawet połowę majątku, czyli... 450 milionów dolarów.

Grigorieva przyznała też, że znacznie lepiej przeżywa swoją drugą ciążę: Od 12 lat jestem matką i niepokoje związane z macierzyństwem nie są mi obce. Chociaż tym razem czuję się bardziej zrelaksowana. Mimo że mam na głowie promocję mojej najnowszej płyty.

Chodzi o album nagrany w wytwórni należącej do Gibsona, który to stał się zarzewiem jednego z najgłośniejszych romansów tego roku. Rosyjska piosenkarka równie dobrze mogłaby nie robić nic. Ludzie i tak kupią go z czystej ciekawości.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(85)
gość
15 lat temu
no i dobrze niech się nie żeni ! u nas jeden aktor też się ożenił z rosjanka ....... no i lipa !!!
gość
15 lat temu
na Rosjankę,Ukrainkę pluje się łatwo i przyjemnie,a Polka to niby co z innej gliny?
dwdwdw
15 lat temu
brawo Mel Kobiety to pazerne dziwki będą Ci słodzić i mówić jaki to jesteś wspaniały a i tak chodzi im o to żeby wydawać twoją kasę!
gość
15 lat temu
Oksana ma dołek w brodzie jak Timothy Dalton ,to takie słodkie....
gość
15 lat temu
Mel przecież kombietom nie chodzi o pieniądze, one się wręcz nimi brzydzą:)
Najnowsze komentarze (85)
8Zb0Rn , [url...
12 lat temu
8Zb0Rn , [url= [link=
Qsrs8i robzy...
12 lat temu
Qsrs8i <a href="
xAqTom , [url...
12 lat temu
xAqTom , [url= [link=
u5qACF gjyix...
12 lat temu
u5qACF <a href="
Andrzej Klibe...
12 lat temu
Andrzej KliberIgnorowanie dziennikf3w tycdycyjnrah, czyli tych drukowanych, nie jest do końca dobrym pomysłem. Istnieje jeszcze kilka dobrych dziennikf3w, gdzie informacje są skrupulatne i starannie napisane. Trzeba jednak przyznać, że gazety czy pisma mają także swoje mankamenty. Chociażby w postaci kilku stron reklam, ktf3re niekiedy zajmują 50% objętości całej gazety/magazynu. Podejrzewam że tego typu mankamenty rf3wnież miały wpływ na odrzucenie przez Ciebie dziennikf3w.Porf3wnywanie jakości informacji na płaszczyźnie gezeta portal internetowy, czy RFM Polskie Radio jest bardzo trafną analogią. Portal Yahoo! do portalu Wirtualna Polska ma się właściwie tak samo jak Trf3jka do Eski, czy do RMF, innymi słowy, w obu porf3wnaniach to pierwsze wygrywa jakością. Wiele osf3b myśli podobnie prywatne rozgłośnie, to kiepskie rozgłośnie.Co do zaznajomienia się z ideą pop-kultury, to prawdopodobnie jest tak, że Amerykanie lepiej potrafią ją okiełznać i ująć w ryzy w zakresie własnych medif3w. Naturalnie nie twierdzę że w USA nie ma żadnych brukowych portali czy gazet, ale rzecz w tym, że treści brukowe nie są rozpowszechniane wszędzie, a jedynie tam, gdzie akurat jest na nie zapotrzebowanie (czyli w pismach, stacjach radiowych itd. specjalizujących się w takim dziennikarstwie). Dużą część naszych portali miesza informacje wysokiej wagi z brukiem , a to połączenie zabf3jcze dla renomy portalu i zaskakujące dla czytelnikf3w.Jeśli natomiast zakładamy że pewna część ludzi wierzy iż persony takie jak Doda, czy Ania Mucha są wzorem do naśladowania, to trzeba wziąć pod uwagę, że, jakkolwiek by to nas irytowało, mają prawo tak uważać. Uporczywe przekonywanie kogoś do zmiany zdania dość rzadko jest skuteczne. Trzeba wierzyć w to że Tylko krowa nie zmienia poglądf3w i że ludzie (zarf3wno piszący jak i czytający bruk ) wreszcie się znudzą i przestaną grzebać w poszukiwaniu taniej s
gość
14 lat temu
ona ma 40 pacany... rocznik 1970
gość
14 lat temu
Brzydka jak tatarska morda,ten bidula popija,i nie wie jak się przebudzi,kto obok niego ,lub co za paszkwil jest,takie zero zbiera to co po nim już spłyneło.
gość
14 lat temu
gość
15 lat temu
gość
15 lat temu
widziałem jej sex tejpa waliło ją dziesięciu w tyłek ochyda
Zgonek
15 lat temu
jaki zal:/
gość
15 lat temu
Ona juz nie jest taka młoda. Jest po kilku operacjąch plastycznych co zresztą widac na jej twarzy.
gość
15 lat temu
On jest obleśny. Brrrrrrrrrrrr.
gość
15 lat temu
DALEKO MU JESZCZE DO STAREGO DZIADA
...
Następna strona