Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kammel będzie zeznawał w prokuraturze!

104
Podziel się

"Możecie być państwo pewni, że do przesłuchań dojdzie" - mówi rzecznik warszawskiej prokuratury.

Kammel będzie zeznawał w prokuraturze!
bDXHkHed

Nie wywinie się tak łatwo. Prokuratura uznała za celowe przesłuchanie osób związanych z działalnością firmy szkoleniowej, której kontrakty załatwiała wiceprezes Pekao SA Katarzyna Niezgoda. A zatem osoby związane z firmą "Sparrow".

Wciąż spływają dokumenty z banku, gdzie pracowała pani Niezgoda. Zanim zostanie przesłuchana, do prokuratury zostaną wezwane inne osoby związane ze sprawą. Również osoby z firm szkoleniowych, o których była mowa. Dla dobra śledztwa nie możemy ujawnić daty wezwania, ale możecie być państwo pewni, że do takich przesłuchań dojdzie - powiedział Faktowi rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Mateusz Martyniuk.

To zdecydowanie zmienia sytuację. Jeszcze kilka tygodni temu prokuratora zapewniała, że śledztwo toczy się w sprawie, a nie przeciwko komuś.

bDXHkHef

Dlatego też Niezgoda mogła czuć się względnie bezpiecznie - przypomina Fakt. Wciąż nie wiadomo było bowiem, w jakim kierunku potoczy się śledztwo. Teraz wiemy już, że decydujące w sprawie mogą być zeznania osób powiązanych ze sprawą, w tym Tomasza Kammela. Skoro śledczy chcą przesłuchać najbliższych współpracowników byłej pani prezes, to można być pewnym, że znajdzie się wśród nich. Prezenter był współwłaścicielem firmy Sparrow, której Niezgoda zlecała szkolenia dla banku, płacąc za to grube miliony złotych.

bDXHkHeG
KOMENTARZE
(104)
gość
12 lat temu
obydwoje powinni skonczyc w wiezieniu
gość
12 lat temu
CZEKAMY i chcemy kamela i ta niezgode widziec za kratami i oprocz tego musza oddac pieniadze ktore ukradli
gość
12 lat temu
I tak, jak zwykle skończy się niczym, bo przecież w naszym kraju są sami niewinni Szczególnie celebryci
bDXHkHeH
gość
12 lat temu
sprawa się rozmyje w końcu ma kasę a dla taskich prawo jest ciut inne
gość
12 lat temu
tutaj wcale nikt nie mówi, że śledztwo toczy się przeciwko komukolwiek. Przesłuchiwać można również gdy śledztwo toczy się "w sprawie". O śledztwie co do osoby mówimy po dopiero po przedstawieniu jej zarzutów. A w tym wypadku nie napisali na jakim etapie postępowania jest sprawa...
Najnowsze komentarze (104)
gość
11 lat temu
Sąd jeszcze nikogo nie skazał. Może okazać się, że cała sprawa jest dęta. Ciekawe czy pudelka i fakt będzie stać na wielomilionowe odszkodowanie.
gość
12 lat temu
Przecież PEKAO to firma prywatna. Procedury zakupowe banku musiały dawać możliwość wyboru dostawców z "wolnej ręki" bez kontroli kosztów szkoleń. To, że Pani Kasia, a bardziej Pan Kamel z tego korzystali ... no cóż....ile osób z czystym sumieniem może powiedzieć, że by nie skorzystało, pytanie tylko czy to przestępstwo (chyba, że moralne, ale za to się nie siedzi)? A drugie, dlaczego nie wspomina się o winie osób odpowiedzialnych za procesy kontrolne w banku? Czy powinienem mieć pretensje do złodzieja, że ukradł mi portfel kiedy zostawiłem go na ławce w parku? Nie, ale do momentu kiedy występuje w sprawie Pan Kamel to ja przeczytałem te doniesienia i Wy również ... ;)))
gość
12 lat temu
beeeeeeeeeeeeeee
gość
12 lat temu
czemu tak późno????
gość
12 lat temu
KAMEL DO WIEZIENIA ,
gość
12 lat temu
kamel to jest s****a zodziejska
gość
12 lat temu
Chwila moment,Niezgoda podala do sądu pko, że ja zwolnili z pracy i będzie się procesować, do p*****a z nimi i będzie spokoj, dobrali się złodzieje. Czy ktoś to czyta co my piszemy !!!!!!
gość
12 lat temu
co z tego że dojdzie, jak na przesłuchaniu i obietnicach się skończy
bDXHkHez
gość
12 lat temu
duchy
gość
12 lat temu
nareszcie, dosc juz udawania ze nic sie nie stalo
gość
12 lat temu
do pudła z nimi !!!
gość
12 lat temu
Jak się d**a lochę, to cóż.. smród jak w chlewie.
gość
12 lat temu
WIĘZIENIA SĄ PEŁNE LUDZI ALE DLA NICH POWINNO SIĘ ZNALEŻĆ MIEJSCE ONI SĄ PO PROSTU STWORZEN DO P*****A TA DOPIERO UŻYJĄ MIŁOŚCI I DOBROBYTU ZA OSZUSTWA I KRADZIEŻE KRATKI TO PEŁNIA SZCZĘŚCIA???????????????????????
gość
12 lat temu
trzymaj sie tomek!!!!!
...
Następna strona
bDXHkHfb