Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wlepili mandat Książkiewicz

262
Podziel się

"Warszawscy strażnicy miejscy nie mają sumienia..."

Wlepili mandat Książkiewicz
bDfhcxvV

Super Express jest oburzony. Przecież *Weronika *to znana osoba, a na dodatek w ciąży, więc może parkować gdzie chce.

Warszawscy strażnicy miejscy nie mają sumienia! Wlepili Weronice Książkiewicz mandat za złe parkowanie. Totalnie zlekceważyli fakt, że śliczna aktorka jest w 6 miesiącu ciąży - pisze tabloid. Weronika nie powinna się teraz denerwować. W jej błogosławionym stanie nie jest to wskazane. Jednak bezduszni funkcjonariusze wkładając jej mandat za wycieraczkę zupełnie o tym nie pomyśleli.

Mamy nadzieję, że to żart.

bDfhcxvX

Książkiewicz nie ma teraz głowy do prawidłowego parkowania, bo akurat słucha Mozarta:

Wyciszam się, czytam książki i słucham Mozarta - zwierza się tabloidowi, korzystając z okazji. Muzyka tego kompozytora dobrze wypływa na rozwój dziecka. Generalnie muzyka klasyczna wpływa na logiczne myślenie, poprawę koncentracji, wzrost kreatywności, poprawę zapamiętywania. Nie chodzę do szkoły rodzenia, po prostu nie odczuwam na razie takiej potrzeby. Dużo czytam na temat ciąży, wychowywania dzieci, porodów.

Pierwsze dziecko aktorki i jej chłopaka Krzysztofa Latka przyjdzie na świat za około 3 miesiące.

bDfhcxwd
bDfhcxwy
KOMENTARZE
(262)
gość
11 lat temu
to jest jej "chlopak " ? chyba tato z portmonetka, Mozart...hmm.... "sliczna " to akurat kwestia gustu, skoro znany rezyser nie stoi ponad prawem, to "aktorka " , dziewczyna do towarzystwa biznesn´menow tez nie moze parkowac gdzie chce.
pudelkokoment...
11 lat temu
popieram i nie, ja jestem mamą 3 dzieci i wiem co znaczy waczyc o miejsce parkingowe nawet pod prywatną przychodnią i uważam, że w hiper galeriach tak jak są miejsca dla inwalidów tak i powinny byc dla matek z dziecmi i ciężarnych, bo nie łatwo jest przejśc pół parkingu z 3 rozbieganych maluchów kiedy inni kierowcy testują samochody na parkingu. Popieram ciąża to nie choroba, choc sama parkuje gdzie popadnie i dzowne bo na ładne oczy zawsze można z mandatu się wykręcic, widac Książkiewicz nie jest taka piękna i inteligentna jak Nergal ;)
gość
11 lat temu
Jejciu no i co każdemu może się zdażyć.!!
bDfhcxwz
gość
11 lat temu
no i dobrze zrobili
gość
11 lat temu
taka sama jak my gwiazda nie gwiazda ciąża nie ciąża...
Najnowsze komentarze (262)
gość
11 lat temu
wyciszaj sie kapucynko w domu
gość
11 lat temu
co ma ciaza do parkowania wszystkie zaciazone maja takie ulgi super expres zdebilał
gość
11 lat temu
bazarkiem ciągnie...mimo że pewnie w drogich ciuchach chodzi
gość
11 lat temu
NIENAWIDZE TEJ BEZSZELNEJ ZAROZUMIAŁEJ SZMATY!!!!
gość
11 lat temu
ksiazkiwicz hmm ksiezniczka???
gość
11 lat temu
PUSTA S**A !!! NIEZGRABNA KROWA !!!
gość
11 lat temu
totalne głupiątko... no coż ...
gość
11 lat temu
g****a i*****a, a czemu tej ciezarowie wiecej wolno niz innym???
bDfhcxwr
gość
11 lat temu
wygląda jak tania bazarówa.
gość
11 lat temu
Wiktoria Gorodeckaja jest cudowną aktorką!! Oprócz niej, tylko Cieleckiej i Landowskiej zawsze ufam iprzyjmuję bez pytań i zastrzeżeń. Zdolna, ma świetny warsztat, piękna, pełna wdzięku i kobieca, po prostu JEST na scenie! Acg, MOULIN NOIR..!! JAcek Beler, Grzegorz Kwiecień i Anna Markowicz teżsą niesamowici niby nieokrzesany, a taki głębokli w artystycznym wyrazie i poukładany, spokojny, ale jaki ..mocny ! www wspolczesny pl/teatr/rep/mn.html
gość
11 lat temu
no tia,na drugi raz niech sobie za szybką wstawi kartkę z napisem-to autko werki książkiewicz będącej w stanie błogosławionym.napewno jej wtedy be strażnicy mandatu nie zostawią:)
gość
11 lat temu
dobrze jej !!!ze dostal ten pasztet mandat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze w ciazy jest to znaczy ze mozna jej na wszystko??????????!!!!!!!!!!!!! tak sie nia wszyscy zachwycaja jakby byla piekna a jest ochydna i pusta!!!!!
gość
11 lat temu
jaki chłopak!!!!!!stary dziad ,forsiaty ,ktory przebierał w babach jak w ulegałkach!!!kupa śmiechu!!!ślubu nie weżmie z p***a ,bo po co !!kolejna kretynka jak Bachleda Alicja myślała ,że jest kims ,a jest kolejna zaliczoną tyle ,że była wpada!!!i obie zrobiły to celow ,bo myśla kretynki ,że zatrzymaja na dzieciak faceta!!!!
gość
11 lat temu
a kim jest ta pyskada blond p***a?ukarać i to podwojnie za bezczelność!gownommnie obchodzi jej ciaża!!!bezczelna chamka!
...
Następna strona
bDfhcxwT