Trwa ładowanie...
Przejdź na

Orłoś żałuje pieniędzy chorej żonie!!!

1574
Podziel się

Kolejny "tatuś roku". Zarabia miesięcznie 75 tysięcy i daje jej... 2!

Orłoś żałuje pieniędzy chorej żonie!!!
bDKkRsKt

Od dwóch lat była żona Macieja Orłosia walczy w sądzie o podwyższenie ustanowionych 10 lat temu alimentów. Zarabiający 75 tysięcy miesięcznie prezenter uważa, że 2 tysiące w zupełności wystarczą.

Sprawa ciągnie się już 2 lata. Mój były mąż ma chyba z 9 świadków, to niemalże tylu jak w sprawie o zabójstwo - mówi Super Expressowi oburzona Ewa Orłoś. Maciej twierdzi, że po prostu nie ma pieniędzy. A sąd ma jego PIT-y, na których widać, ile zarabia.

Pierwsze małżeństwo prezentera rozpadło się 10 lat temu. Tabloid przypomina, że w jednym z wywiadów Orłoś sam przyznał, że porzucił nieuleczalnie chorą żonę i dwójkę dzieci. Wolał nową, zdrową rodzinę.

bDKkRsKv

Poznał swoją aktualną żonę i się wyprowadził - wspomina Ewa Orłoś. Podczas sprawy rozwodowej przyznał się, że doszło do rozpadu naszego małżeństwa z jego winy. Zasądzono wtedy 2 tysiące złotych alimentów, które Maciej miał płacić na mnie. Ale przecież to było 10 lat temu. Teraz koszt życia jest inny i mam prawo domagać się zwiększenia alimentów do 6 tysięcy złotych. Nie chcę tego z zemsty na nim, tylko chcę tego, co gwarantuje mi prawo. Ja nie mogę pracować od 8 do 16. Zdrowie nie pozwala mi na robienie kariery. Te alimenty mi się należą. Mają mi zapewnić godne życie.

No cóż, czego się spodziewać po takim facecie?

bDKkRsKW
KOMENTARZE
(1574)
gość
6 lat temu
To co ja powinienem robic?
gość
10 lat temu
kobieta ma rację
gość
11 lat temu
P******y typ
bDKkRsKX
gość
11 lat temu
malutka to Ty jestes...chora kobieta, porzucona przez meza ma prawo domagac sie alimentow.
gość
11 lat temu
g*****
gość
11 lat temu
slubowal na dobre i na zle""...pieniadze odebraly mu rozum...zostawic ciezko chora kobiete....to okrutne!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
wstrętny gnojek!!! to nam każą płacić abonament żeby dać Orłosiowi tyle zarobić !!! to nie jest moralne, ani normalne !!! jego mam nadzieję że dosięgnie SPRAWIEDLIWOŚĆ BOSKA....i zobaczy co to znaczy być nieuleczalnie chorym...na czyimś nieszczęściu nigdy się nie zbuduje własnego szczęścia...!!!!!!
gość
11 lat temu
75000 zl i na syna placi 2000 jakata nedza
Margot7
11 lat temu
Pani Ewa Orłoś cierpi na SM (stwardnienie rozsiane). Jest to bardzo kosztowna choroba.Leki zatrzymujące postęp choroby są bardzo drogie. Koszt leczenia może wynieść nawet do 5 tys. miesięcznie. Znam kilka osób, które leczą się i efekty są w miarę dobre,ale tylko wówczas, gdy są stosowane drogie leki. Pan M. Orłoś postąpił podle zostawiając chorą żonę z dwojgiem dzieci.
gość
11 lat temu
Co to sponsoring czy odszkodowanie za okres małżeństwa? Przeciez mamy równouprawnienie. Gdyby on był chory i bezrobotny to ktoś by wymagał od byłej żony, zeby go utrzymywała??? Życie... trzeba sie zabrac do roboty, a nie liczyć, ze ktoś nas bedzie utrzymywał.
gość
11 lat temu
trudno zeby facet jeszcze byla zone utrzymywal..
gość
11 lat temu
nie cierpie go,ale możae i na niego przyjdzie jakieś chorubsko to może zrozumie ale po nim nie ma co sie spodziewać nic dobrego- biedna ta jego żona i dzieci.
gość
11 lat temu
sknera i bez serca wstydu niema, żałosny
bDKkRsKP
gość
11 lat temu
NEDZNY G**J
...
Następna strona
bDKkRsLr