Poniedziałek 29.01.2007

Paris Hilton nago (zdjęcia!)

Paris Hilton
Paris Hilton nago (zdjęcia!)Agencja ONS

Parę dni temu w sieci pojawiły się materiały, przy których One Night in Paris może się schować... Za niecałe 40 dolarów możecie zobaczyć całe mnóstwo prywatnych zdjęć Paris Hilton, nagrań, listów, recept, identyfikatorów itd.

Na Wrzucie znaleźliśmy na szczęście sporo z tych materiałów, całkiem za darmo. Zobacz (Uwaga - tylko dla dorosłych!):

Paris Hilton to dziwka i narkomanka (18 zdjęć!)

W jaki sposób ktoś wszedł w posiadanie takiego materiału? Na stronie ParisExposed możemy przeczytać całą historię. Otóż okazuje sie, że Paris przeprowadzając sie z jednego do drugiego domu w Los Angeles wynajęła mały magazyn, gdzie upchnęła różne swoje drobiazgi. Niestety dziedziczka jednej z największych fortun świata nie zapłaciła rachunku za wynajem magazynu, który wynosił... 208 dolarów. Jego zawartość została więc wystawiona na aukcji i tak się zaczęło.

Na stronie znajduje sie m.in. filmik na którym Paris bierze długą kąpiel z bąbelkami przed jej ówczesnym chłopakiem, Joe Francisem. Żeby było śmieszniej, Paris i Joe żartują sobie, że sprzedadzą tę kasetę. Joe przez cały czas prosi ją, żeby się dla niego rozebrała aż w końcu Paris wstaje i pokazuje całkiem nago do kamery.

Na innym filmie, nieco mniej przyjemnym dla oka, możemy zobaczyć ujęcie jej krocza na którym widać nawet wystający sznureczek z tampona... Przepraszamy, że dzielimy się z wami takimi szczegółami, ale czy mamy wybór?

Paris wielokrotnie powtarza do swojej kamery: Jestem taka piękna, jestem taka gorąca, oraz obraża wielu ludzi, zwłaszcza biednych. Oprócz tego na jednym z nagrań chwali się, że wyzwała ochroniarzy w pewnym klubie od "czarnuchów".

Ze zgromadzonych materiałów wyłania sie obraz Paris uzależnionej od wszelkich możliwych narkotyków. Na zdjęciach widać jednego z jej kolegów, który ma cały tors obsypany kokainą. Jest też nagranie Paris palącej marihuanę, oraz przynającej się do zażywania heroiny.

Oprócz filmów w magazynie znaleziono również recepty na Percocet, Valium oraz na lek tamujący krwawienie. Znalazło się też kilka dokumentów. Z jednego z nich wynika, że Paris poroniła.

Twórcy strony zachęcają potencjalnych użytkowników innymi ciekawostkami, jak np. książeczką adresową z numerami do ponad tysiąca sław, m.in. Nicole Richie, Michaela Jacksona, Pink, Madonny, Christiny Aguilery oraz wielu innych.

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (525)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 525
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.01.2007 03:54
dosyc Paris!
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 28.01.2007 04:11
Jest nienormalna. Normalni ludzie nie robia sobia takich zdjec.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.01.2007 04:12
i bardzo dobrze... teraz wszyscy zobacza jaka jest ''wspaniała''
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 28.01.2007 07:59
BRZYDKA JAK NOC KIJEM PRZEZ SZMATE BYM JEJ NIE DOTKNAL
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Elianna 28.01.2007 08:46
Boze ona juz sie robi nie smaczna naprawde przesadza!!!!!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 525