Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda pobiła się z transwestytą!

1055
Podziel się:

"Zerwała mi korale" - opisuje ofiara. "Wkurwiłam się! Złapałam ją za włosy!" No, komedia ;)

Doda pobiła się z transwestytą!

Zwlekaliśmy chwilę z publikacją tej informacji, bo wydawała nam się aż nieprawdopodobna. Ale jednak - wszystko wskazuje na to, że to zdarzyło się naprawdę... W zeszłą sobotę na urodzinach znanego, warszawskiego klubu Utopia doszło do historycznego starcia. Doda pobiła się ze stałym bywalcem lokalu, znanym pod pseudonimem "Jej Perfekcyjność".

Tak, zaatakowała transwestytę! *Na swoim blogu dokładnie opisał on (?) całe zajście. Informacje o bójce potwierdzili także świadkowie, na oczach, których Doda podeszła do ubranego w sukienkę i perukę mężczyzny, a następnie... *zerwała mu z szyi korale. Wszystko zaczęło się, gdy "Jej Perfekcyjność" wyszła z toalety:

Wchodzę sobie i czuję, że mnie jakaś kobieta łapie za korale - wspomina. Normalka. Ale co się okazuje? Że mi te korale zerwała. Wkurwiłam się, bo to już przegięcie. *Co więc robię? To, co zwykle, jak mnie ktoś łapie za cokolwiek. Też łapię - albo za ubranie, albo za włosy. *Tym razem, ponieważ stałam a kobieta siedziała, za włosy.

Rzuca się na mnie jej koleżanka - kontynuuje ofiara. Odciągają ją znajomi i podlatuje do mnie fryzjer [nikt inny, jak dobrze Wam znany porno fryzjer z Fabryki gwiazd], nazwijmy go T. No więc T. próbuje mnie siłą wypchnąć z kanapy i kierować w stroję wyjścia. Ma szał w oczach. Ja mówię do niego spokojnym tonem: "Ale coś Ty? Przestań..." T. mnie bawi, bo sięga mi do cycków i nie ma szans, żeby mnie siłą zepchnął. Puszcza mnie a zamiast niego podlatuje znów koleżanka. *Ona próbuje się na mnie rzucić, coś krzyczy. O kwiatach, o przepraszaniu. *

Trzymam ją za ręce, bo widzę, że chce mi krzywdę zrobić - ja siedzę unieruchomiona jej ciężarem, ona rzuca się nade mną. Mówię do niej spokojnie: "Nie chcę z tobą rozmawiać." Powtarzam to jak mantrę kilka razy, dość głośno, żeby dotarło do niej. Ludzie w VIPie obserwują sytuację. Nagle widzę, że ktoś podbiega z boku zrywa mi perukę z głowy, rzucając ją gdzieś na podłogę.

Potem Kacperek mi mówi, że tą, która zerwała mi korale a potem zdjęła perukę była właśnie Doda. Przy okazji cała akcja zniszczyła mi torebkę (zerwana rączka) i bluzkę (zerwany szew). Sprawa o tyle dziwna, że od tego momentu oni siedzą po jednej stronie łóżka, po drugiej my i nie reagujemy już na siebie. *Ja naprawdę nie wiedziałam, że to Doda, nie zwróciłam uwagi. *Generalnie, nie ma to znaczenia. Nie powinnam była pozwolić sobie na taką scenę.

Cóż, musiało być śmiesznie. *Pudelek poleca imprezy w Utopii. *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1055)
gość
15 lat temu
czyli wojna dwóch transów...
gość
15 lat temu
ona sama wygląda jak transwestyta :/
gość
15 lat temu
pewnie z Radziem:P
gość
15 lat temu
hahahaha doda sie bila, zero honoru
gość
15 lat temu
ona sama wygląda jak transwestyta
Najnowsze komentarze (1055)
gość
8 lat temu
Matko, aleś wychowała córkę!
gość
8 lat temu
pewnie zrobiła to z zazdrości, że tamta wyglądała lepiej od niej, bo Doda też wygląda jak trans, tyle, że gorszego gatunku
gość
8 lat temu
Wiedziałam że dodzia to puste,sztuczne coś
gość
10 lat temu
Uroda nie idzie w parze z kulturą, ona jest histeryczką.
gość
13 lat temu
boskie
gość
13 lat temu
Jej narzeczony chory na białaczkę a ta życzy tego innej osobie i do tego ją bije. Gdzie to IQ się pytam ? Gdyby na mnie podniosła rękę to bym jej ją upie... gołymi rękami.
gość
13 lat temu
jaka mara:D
gość
14 lat temu
tak sobie siedze i mysle i mysle i zastanawiam sie z której toalety wyszła Jej perfekcyjność?
gość
15 lat temu
s****a
gość
15 lat temu
uuuu no nieżle nie daj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BYDLE
15 lat temu
Czyżby to sam mariuszek D ????????
gość
15 lat temu
doda schudła i wcale dobrze nie wygląda
gość
15 lat temu
jej perfekcyjnosc a raczej Mariusz, ktory pochodzi z Goleniowa pod szczecinem nie przypomina mi już tego mariusz ktorego znałem. Jestem w szoku co on ze soba zaczał robic...
lizzard
15 lat temu
szczena jak u Arnolda
...
Następna strona