Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szuchnicki ma już nową dziewczynę

457
Podziel się

W końcu szczęśliwy.

Szuchnicki ma już nową dziewczynę
bDeEKWWJ

Tak jak przepowiadaliśmy, były narzeczony Oli Kwaśniewskiej, Wojciech Szuchnicki, niezbyt długo po niej rozpaczał (zobacz: "Wciąż mówił o dzieciach. Ola się wystraszyła"). Niespełna 2 miesiące po zerwaniu z prezydentówną, jest już zakochany w nowej dziewczynie. Jest nią koleżanka dziewczyny Kuby Wesołoskiego, Agnieszki Szczurek. Podobno jej główną zaletą jest to, że w przeciwieństwie do Kwaśniewskiej nie jest skoncentrowana tylko na robieniu kariery i z dystansem podchodzi o lansu.

Parę pierwszy raz zauważyliśmy w minioną niedzielę podczas meczu charytatywnego, w którym Szuchnicki brał udział. Gdy Wojtek razem z Kubą Wesołowskim radośnie biegali za piłką, ich dziewczyny dzielnie dopingowały chłopaków - relacjonuje Fakt. Gdy cała gromadka tryskała dobrym humorem, kilkanaście kilometrów dalej, smutna i przemarznięta Ola robiła samotne zakupy... Słodycze, kolorowe kobiece pisemka i dietetyczny serek lądowały w koszyczku prezydentówny.

Zaczyna się jak scenariusz do kiepskiej polskiej komedii...

bDeEKWWL
bDeEKWXm
KOMENTARZE
(457)
gość
11 lat temu
super
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gratulacje..
bDeEKWXn
gość
11 lat temu
Jasne. Zerwała z facetem więc już musi być nieszczęśliwa, samotna do końca zycia. Każdy ma prawo wyboru. Widocznie Szuchnicki nie był na tyle aktrakcyjny, żeby konkurować z karierą. Nie lubię Kwaśniewskiej ale takie debilne teksty wyprowadzają mnie z równowagi
gość
11 lat temu
NO WRESZCIE FACET ZMĄDRZAŁ!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (457)
gość
11 lat temu
bardzo dobrze że znalazł nowa dziewuchę On jest spoko facet .A Ola dobrze żeby była sama.
gość
11 lat temu
"Przekrój" - "Wara od Leppera" "Przekrój" zamieszcza wywiad z Andrzejem Lepperem, między innymi o smaku władzy. Zdaniem wicepremiera Leppera, władza to niewątpliwie przywileje. "Jeśli potrafimy je połączyć z obowiązkami i jesteśmy kompetentni, to te przywileje smakują dobrze. Jeżeli jednak nie ma się wokół siebie ludzi odpowiednich, zaufanych, to gorzki jest jej smak" - stwierdza Andrzej Lepper. Czy powstanie Narodowy Instytut Wychowania? Sejmowa opozycja chce, by rząd wycofał się z pomysłu powołania Narodowego Instytutu Wychowania. Wniosek o odrzucenie ustawy powołującej ten instytut złożyła Platforma Obywatelska. Głosowanie w piątek.
gość
11 lat temu
Czy powstanie Narodowy Instytut Wychowania? Sejmowa opozycja chce, by rząd wycofał się z pomysłu powołania Narodowego Instytutu Wychowania. Wniosek o odrzucenie ustawy powołującej ten instytut złożyła Platforma Obywatelska. Głosowanie w piątek.
gość
11 lat temu
Na pewno już żałuje, no ale to jego wina i dobrze dla Oli że się rozstali. Facet na nią nie zasługiwał. Zwykły nieodpowiedzialny gnojek. a Ola znajdzie sobie faceta na swoim poziomie albo już znalazła. Powodzenia Ola w spraach zawodowych i prywatnych zwłaszcza w miłości.
gośćbratowa d...
11 lat temu
jak wywietrzy ze coś jest nie tak/" WYLATUJA,muszą sie z tym liczyć"
gość
11 lat temu
skoro sie nie lansuje to niech nie chodzi znim na charytatywne imprezki...heh hipokryci
gość
11 lat temu
szkoda
gość
11 lat temu
FBI opublikowało wczoraj najnowsze komputerowe symulacje wyglądu Osamy bin Ladena. Dzisiaj okazało się, że do ich stworzenia użyto zdjęć włosów, czoła i zarysu szczęki znanego hiszpańskiego polityka słynącego ze swoich antyamerykańskich poglądów. - Jestem wściekły i zaszokowany - mówi Gaspar Llamazares JA TeZ!!,musisz sie z tym liczyć!
bDeEKWXf
gość
11 lat temu
te!!!!!!zakladaj buciory na grubej podeszwie,dopakuj wkladki i kilka warstw faktu,bedziesz wyzsza
gość
11 lat temu
hemoroidy wychodowala bez podsypywania nawozuWystarczylo bez kaleson latać
gość
11 lat temu
ale hemoridy ma w sam raz
gość
11 lat temu
ta Ola ma zachude uda
gość
11 lat temu
ssuka perfidna sie szarogesi.Ton apodyktyczny .To zaklamana zmija
gość
11 lat temu
s**a!Qwra,zmija,wredny ryj
...
Następna strona
bDeEKWXH