Trwa ładowanie...
Przejdź na

WALKA TRWA. Arciuch czeka na rozwód...

161
Podziel się:

Poczeka co najmniej do wiosny. Sąd czeka na kolejnego świadka i opinię biegłego...

WALKA TRWA. Arciuch czeka na rozwód...

Jej małżeństwo z Bernardem Szycem miało szansę ostatecznie zakończyć się w minioną środę. Tamara Arciuch bardzo na to liczyła. Jednak jej mąż pozostał wierny danemu jej słowu, że postara się utrudnić rozwód, jak tylko się da. Bardzo zależy mu na orzeczeniu o winie aktorki za rozpad związku. Najwyraźniej nie zamierza puscić jej płazem znajomości z Bartkiem Kasprzykowskim, zakończonej urodzeniem dziecka, półrocznego obecnie Michałka.

Szyc chce też uzyskać prawo do opieki nad swoim jedynakiem, 12-letnim Krzysiem, ktory na mocy postanowienia sądu z ubiegłego roku zamieszkał z mamą i jej nowym "chłopakiem".

Wprawdzie na rozprawie stawili się wszyscy świadkowie, których sąd miał tego dnia wysłuchać, ale konieczne jest jednak wysłuchanie jeszcze jednego świadka, który ze względu na to, że mieszka poza Gdańskiem, będzie w ramach pomocy prawnej innego sądu zeznawał w miejscu zamieszkania - wyjaśnia Twojemu Imperium rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku, dodając, że jedno z rozwodzących się małżonków zażądało także dodatkowej opinii biegłego z ośrodka rodzinnego...

Sąd dopuścił dodatkową opinię eksperta, tak więc kolejna rozprawa odbędzie się najwcześniej w porze wiosennej - wyjasnia rzecznik.

To oznacza, że Arciuch i Kasprzykowskiego czekają kolejne nerwowe miesiące. Nie lepiej byłoby jednak przyznać się do tej winy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(161)
Kajagoo
14 lat temu
go jakiej winy?? jak glosie przyslowie-i w tym caly ambaras aby dwoje chcialo naraz:):) widocznie pan prawie-byly maz, nie dbal o swoja malzonke jak trzeba i milosc sie wypalila? czyja wina?-obojga! a ze zlosliwy to i utrudnia rozwod dla tylko i wylacznie swojej satysfakcji, s****a i tyle
gość
14 lat temu
baranice są uparte idą w zaparte nawet gdy nie mają racji, to ich chora duma pogrąży je ostatecznie zawsze i bezsprzecznie
gość
14 lat temu
Pudel po raz kolejny robisz sensację z tego rozwodu i to jeszcze manipulujesz faktami ,coś musiało być niedobrze z tym małżeństwem jeśli ona opuściła go ,Bartek zaistniał w jej życiu jako partner znacznie potem ,wałkowanie stronniczych newsów nie jest dobre dla nikogo ,a jad niedoinformowanych świadczy o naiwności i nie służy nikomu a tym bardziej ich dzieciom.
gość
14 lat temu
Zgadzam się
gość
14 lat temu
zgadzam się z tą dłuższą opinią..gdyby był w porządku mężem i dbał o nią na pewno nie odeszłaby z innym..starajcie sie mężowie, jesli chcecie aby wasze zony pozostały przy was..
Najnowsze komentarze (161)
Linka .
14 lat temu
Syfa ma . xD
gość
14 lat temu
Od dobrego małzonka żona nie odejdzie. Czasami się może tak zdarzyć,ale tylko czasami.Jeżeli już nie są razem,to co chce facet ugrać utrudnianiem rozwodu? Dobro dziecka? Właśnie dla dobra dziecka należy jak najszybciej zakończyć procedury,ustalić konatkty i żyć dalej. Ani oni pierwsi,ani ostatni.
gość
14 lat temu
gosc869256875...
14 lat temu
arciuch nic nie warciuch... a tak poważnie jesli miała romans w trakcie małżenstwa to chyba oczywiste że całkowity rozpad nastąpił z jej winy, facet chce to udowodnic bo zalezy mu na dziecku i chce je wychowywać, wiec to nie są jego fanberie czy zemsta tylko zalezy mu na dziecku.
KOLA !!!!
14 lat temu
HALO HANS !!! O CO BIEGA O J24 NOWY MODEL
gość
14 lat temu
dlaczego sie mówi o upartości Baranicy a co z baranem uparciuchem i złośliwcem? on spod jakiego znaku jest? chyba spod komara - złośliwy
gość
14 lat temu
Istnieje coś takiego jak miłość czopie. You're adopted.
gość
14 lat temu
NO PRZECIEZ TO ONA SIĘ PUSCIŁA Z KASPRZYKOWSKIM NIE SZYC!
gość
14 lat temu
ZGADZAM SIĘ I WSPIERAM TAMARĘ
gość
14 lat temu
POPIERAM
gość
14 lat temu
ale bomba koło nosa,! bleeeeeeee...
cole
14 lat temu
Swieta prawda.Calkowicie popieram
gość
14 lat temu
hmmm.... ta pani mając męża puściła się? Ale ździra... fuj....
gość
14 lat temu
LUTY 2007 - WYWIAD W VIVIE - "MAM WSPANIAŁEGO I WYROZUMIAŁEGO MĘŻA KTÓRY WIE NA CZYM TEN ZAWÓD POLEGA MARZEC 2007 - WYWIAD W GALI - "W MOIM MĘŻU MAM ZAWSZE OPARCIE " MARZEC 2007 - TAMARA ARCICUCH ROZPOCZYNA KONKUBINAT A BARTKKIEM K. POZNAJĄC GO NA PLANIE SERIALU "HALO HANS" MAJ 2007 - OSTATECZNIE UCIEKA Z WYBRZEŻA ZABIERAJĄC SYNA KRZYSZTOFA STYCZNEŃ 2008 - TAMARA ARCIUCH SKLADA POZEW ROZWODOWY ZA POROZUMIENIEM STRON - SEDZIA ODRZUCA POZEW Z POWODU ZASDNICZYCH BRAKÓW FORMALNYCH WE WNIOSKU STYCZEN 2008 - TAMARA ARCIUCH ZMIENIA POZEW Z WYŁACZNĄ WINĄ MĘŻA CZERWIEC 2009 - TAMARA ARCIUCH ZACHODZI W CIĄŻE ZE SWOIM KONKUBEMNTEM BARTKIEM K. W PAŹDZIERNIKU 2009 BARTEK OGŁASZA ŻE ZOSTANIE OJCEM - NIE WIADOMO KTO JEST MATKĄ sic ! INTERPRETACAJE FAKTÓW POZOSTAWIAM W GESTII CZYTELNIKÓW
...
Następna strona