Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steven Tyler pozywa Aerosmith!

354
Podziel się:

Kumple z zespołu chcą go wymienić na Billy'ego Idola lub Lenny'ego Kravitza.

Steven Tyler pozywa Aerosmith!
bEEwhVjF

Członkowie grupy Aerosmith mieli już dość wyczynów swojego wokalisty. Nieustannie pijany, zaćpany i spóźniający się Steven Tyler nie służył interesom grupy. Dlatego postanowili pozbyć się problemu i zastąpić go kimś bardziej odpowiedzialnym. Zgłosili się do Billy'ego Idola oraz Lenny'ego Kravitza. Obaj wyrazili duże zainteresowanie współpracą. Tyler jednak nie da się tak łatwo odstawić od stałego dochodu kasy na narkotyki.

Steven zagroził, że pozwie starych kumpli z zespołu, jeśli spróbują zastąpić go innym wokalistą. Joe Perry, gitarzysta Aerosmith, przyznał, że nie byli zaskoczeni groźbami Tylera. Mieli nadzieję, że podmiana liderów uda się bez skandalu. Dlatego poszukiwania następcy rozpoczęli, gdy Steven był na kolejnym odwyku. Niestety sprawa wydała się i obecnie członkowie grupy wraz z byłym frontmanem spotkają się w sądzie.

Żądamy natychmiastowego zaprzestania poszukiwań następcy Stevena Tylera. Tylko on może być wokalistą grupy Aerosmith, która częściowo jest jego własnością - ogłosił prawnik wokalisty. Jeśli pozwani nie zastosują się do wymagań, to zostaną oskarżeni o naruszenie prawa do własności majątkowej, jaką jest grupa oraz jej dorobek. Zapewniam, że spotkamy się w sądzie.

bEEwhVjH

Zadziwiające, jak uzależniony od narkotyków Tyler umie zadbać o swoją kasę, a nie potrafi zatroszczyć się o karierę, rodzinę i zdrowie.

bEEwhVki
KOMENTARZE
(354)
sznur
12 lat temu
bez niego to już nie będzie to samo. ten głos, ta zaćpana twarz. no błagam was, to przecież prawdziwa gwiazda rocka!
gość
12 lat temu
ON JEST NIE DO ZASTAPIENIA!!!!!!
gość
12 lat temu
Tyle że steven jest czysty już od kilku lat:) nie wiem co to za ploty, ale są głupie xd
bEEwhVkj
gość
12 lat temu
Ploty! Jego się nie da nikim zastąpić! Aerosmith bez Stevena!?
gość
12 lat temu
o matko, aerosmith bez taylora to nie aerosmith
Najnowsze komentarze (354)
Gość
8 lat temu
Aerosmith nez niego to juz nie będzie to samo. Jasne. Gościu powiniem troche zbastowac z tymi uzywkami zwlaszcza ze nie ma juz 20 lat ale on jest jedyny w swoim rodzaju. Nikt nie będzie tak dobry jak on
http://breast...
8 lat temu
Hey, buddy, I've not figured out how you can subscribe
gość
9 lat temu
Zdrada!
gość
9 lat temu
Takich ma kumpli, że za jego plecami, gdy ten jest na odwyku, próbują zastąpić go jakimiś nieudacznikami, w tym murzynem? Po tylu latach współpracy? On by sobie poradził bez tych stojaków na instrumenty (zwanych muzykami).
ja
10 lat temu
STEVEN TYLER JEST NAJLEPSZY . !!! I ostatnie zdanie z tego artykułu mogli sobie darować. I wyobraża ktoś sobie aerosmith bez stevena bo ja nie. Haha myśleli ze sie obejdzie bez skandalu chyba jak by ktoś oczu nie miał.
gość
10 lat temu
żal
gość
10 lat temu
Crazy Cryin' Armagedon Kocham ! :D
gość
10 lat temu
tak Billy Idol to miszczu hehe;*
bEEwhVkb
gość
10 lat temu
to już by nie był ten zespół bez Steva!!!!
gość
11 lat temu
Aerosmith bez Stevena Tylera to tak jak Queen bez Freddego Mercury lub The Rolling Stones bez Micka Jaggera to szalenstwo! z calym szacunkiem do tych panow ktorzy moga go zastapic ale to zawsze bedzie juz inny zespol. Probowano juz takich podmian ale to juz nie to!.Dana.
JADED
11 lat temu
Aerosmith bez Tylera jest jak życie bez tlenu
Gerda
11 lat temu
Billy Idol jest większą gwiazdą niż Aerosmith. A poza tym świetnie radzi sobie solo. Dobrze, że nic z tego nie wyszło. :)
gość
11 lat temu
nie da się go zastąpić to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Piękniś mój.
gość
11 lat temu
Steven tworzy Aerosmith! Jest twarzą, dzięki której oni są rozpoznawalni!!! Poza tym, to ja w to nie wierzę! Steven rządzi, jest sexy i jest najlepszy...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEwhVkU
bEEwhVkV
bEEwhVkW
bEEwhVkX
bEEwhVkY
bEEwhVkD