Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura pozywa za swojego sobowtóra!

637
Podziel się

Żałuje mu 1400 złotych...?

Pazura pozywa za swojego sobowtóra!
bDUflogl

Cezaremu Pazurze nie spodobało się, że jego sobowtór Leszek Blautenberg, z którym zaprzyjaźnił się na planie filmu Kilerów 2-óch, gra w reklamie sieci MarcPol. 14 lat temu aktor panowie spotkali się przed kamerą. A po latach w sądzie.

Na planie byłem 11 razy - wspomina w rozmowie z Super Expressem Blautenberg. Nie występowałem jako statysta, dostałem angaż aktora. Po zakończeniu zdjęć odbył się bankiet, podczas którego pan Czarek dziękował ludziom za pracę. Na koniec niemal krzyknął: "Matko! Leszku, zapomniałem o tobie" i głośno przy wszystkich podziękował także mnie.

W 2005 roku Blautenberg został zaangażowany do reklamy sklepów MarcPol. Jego zadanie aktorskie polegało na przechadzaniu się wzdłuż stoiska warzywnego. Zagrał także żołnierza Księstwa Warszawskiego, którego wyobraża sobie kasjerka. Za reklamę dostał 1400 złotych brutto. Pazura tej kwoty mu pożałował...

bDUflogn

Reklama nie spodbała się Weronice Pazurze pełniącej wówczas obowiązki menedżerki Cezarego. Pozwała MarcPol do sądu o bezprawne wykorzystanie wizerunku... jej męża. Kilka dni temu aktor i jego sobowtór znowu się spotkali. Po 14 latach od nakręcenia Kilerów 2-óch zobaczyli się w sądzie, gdzie Blautenberg został wezwany jako świadek.

Na rozprawie pan Czarek zapytał mnie, czy czuję się osobą znaną, rozpoznawalną. Nie powiem, uderzyło to w moją ambicję. 17 lat uprawiałem zapasy, styl klasyczny, w Legii Warszawa, w której zdobyłem medale mistrzostw Polski. Reprezentowałem nasz kraj. Jestem 5-krotnym mistrzem Polski weteranów. Prowadzę grupę sportową z czterdzieściorgiem dzieci. Więc uważam się za osobę znaną - mówi sobowtór aktora.

Czyżby Pazura uważał, że ludzie podobni do niego nie mogą dowolnie dysponować swoimi twarzami? Ciekawa wykładnia prawa...

bDUflogt
bDUflogO
KOMENTARZE
(637)
gość
11 lat temu
A sobowtór Czarka nie raz sędziował moją walkę :D
gość
11 lat temu
ŻAŁOSNA IMITACJA JIM'A CARREY'A
gość
10 lat temu
zero dystansu do siebie
bDUflogP
gość
11 lat temu
no d***l, facet może powinien chodzić w kominiarce żeby czaruś nie czuł się obrażony?
gość
11 lat temu
Czarek - jesteś jeszcze młody to idź do szkoły i się ucz czegoś innego bo nie będzie z ciebie żaden aktor ani satyryk czy klown - przecież ty nie jesteś wcale sławny i czego się boisz że sobowtór zabierze ci twoją mniemaną sławę ? ty nie jesteś wcale sławny - myślisz że film 13 posterunek cię wybił na wyżyny ? pomyłka
Najnowsze komentarze (637)
gość
6 lat temu
Pazurowi odwala. Najpierw jego katokrucjaty, teraz zabrania osobie podobnej (naturalnie) do siebie budowac wlasna kariere. Cezarze, zalosny jestes. Zmow zdrowaske.
gość
9 lat temu
Beztalencie, nie lubię go.
gość
10 lat temu
zero dystansu do siebie
gość
10 lat temu
Do TUSKA jest bardziej podobny niż do PAZURY!!!!!!!!!!!!!!!
MW
10 lat temu
Wszyscy podobni do Czarusia powinni nosić worki na głowie! Inaczej będzie proces!
gość
10 lat temu
wogóle nie podobny i o co ta afera chyba zeby zwrócic na siebie uwage zal Aczarek jako aktor spoko
gość
10 lat temu
kapralu wiaderny baczność !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Normalny czło...
10 lat temu
Czego go tak krytykujecie? Przecież on tylko jest człowiekiem , który ma rozum w głowie. Ma super żarty i on jest dla MNIE SPOKO.!!!!
bDUflogH
gość
10 lat temu
ale ten sobowtror ma zbyt widoczne kosci policzkowe i nie sa podobni w zaden normalny sposob chyba ze glos ale nie moge swierdzic;P
gość
10 lat temu
już od początku kariery Pazura był oblechem, nie wiem co moje koleżanki w nim widziały. Jak widać nie tylko pogorszył się mu wygląd ale i charakter.
gość
10 lat temu
przecież ten sobowtór to nie sobowtór pazury
gość
10 lat temu
pazura się skonczył
gość
11 lat temu
PAZURA IDŹ SIE TRZEPNIJ
gość
11 lat temu
zal
...
Następna strona
bDUflohj