Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Rihanna wykorzystała moją chorą córkę?!"

1445
Podziel się

"Minął już miesiąc od jej śmierci. Nie otrzymałam telefonu, kartki ani nawet smsa z kondolencjami!"

"Rihanna wykorzystała moją chorą córkę?!"
bDZqVnMB

Kilkakrotnie już informowaliśmy, że Rihanna jest zaangażowana w pomoc dzieciom chorym na białaczkę. Gwiazda aktywnie zachęcała do zapisywania się w bazie danych dawców szpiku kostnego i osobiście spotykałą się z małymi pacjentami. Szczególną opieką otoczyła 6-letnią Jasmine, dla której zorganizowała akcję poszukiwania nowego szpiku.

Niestety, pomimo odnalezienia dawcy dziewczynka zmarła w wyniku komplikacji po przeszczepie. Przed śmiercią Jasmine wyraziła swoje ostatnie życzenie i spędziła kilka dni w towarzystwie Rihanny, a także Kelly Rowland. Zdjęcia roześmianej, śmiertelnie chorej dziewczynki w towarzystwie jej idolki obiegły cały świat. Jasmine już wcześniej sporo czasu spędziła z RiRi i była na wielu jej koncertach. Pomimo to gwiazda nie pojawiła się na jej pogrzebie. Nie napisała też nawet kilku słów jej mamie.

Matka Jasmine czekała ponad miesiąc na reakcję ze strony piosenkarki, którą uwielbiała jej zmarła córeczka. W końcu postanowiła dać wyraz swojemu rozżaleniu na blogu, który prowadziła dla osób wspierających jej dziecko:

bDZqVnMD

Minął już miesiąc, odkąd Jasmine odeszła. Nie otrzymałam telefonu, kartki ani nawet smsa z kondolencjami od Rihanny. Czy ona wykorzystała moją córkę do autoreklamy?!

Jak na razie Barbadoska nie odpowiedziała na te zarzuty. Myślicie, że rzeczywiście wykorzystała chorą na białaczkę dziewczynkę, żeby pochwalić się swoim "dobrym sercem"?

bDZqVnNe
KOMENTARZE
(1445)
Cassandra85
11 lat temu
Robia halo z niczego...matka teraz szuka reklamy i kasy.:/ zalosne
gość
11 lat temu
Na pewno nie jest aż tak g****a...
gość
11 lat temu
myślę,że nie...
bDZqVnNf
gość
11 lat temu
Bez przesady, a co ta mamuśka tylko czeka na kondolencje ze strony innych ludzi. Miesiąc to nie dużo widocznie miała inne sprawy na głowie. Pudel przesadzasz z takimi donosami...
gość
11 lat temu
lubie Richanne i jej muzyke ale akurat w tym przypadku wykorzysała ta mała chora dziewczynke by pokazac sie jak z nalepszej strony...
Najnowsze komentarze (1445)
gość
4 lata temu
c**a
Selena <3
7 lat temu
Rihanna nie nwykorzystuje dziecka poprostu może przechodziła żałobe i dla tego ?
gość
9 lat temu
ja myślę że nie :)
laurka675
9 lat temu
Oczywiście, że nie... Rihannie na pewno też nie było łatwo, kiedy usłyszała o śmierci swojej idolki. Uważam, że RiRi zachowała się bardzo dojrzale spędzając z Jasmine kilka dni. Dziewczynka mogła choć na chwilę zapomnieć o swojej nieuleczalnej chorobie... A to, że starała się i odnalazła dawcę świadczy o jej wielkim sercu. Matka była zapewne zdruzgotana po śmierci swojej najukochańszej córki i w nerwach pisała swoje wyżalenia... to ją może usprawiednliwić... RiRi nie pojawiła się na pogrzebie, ponieważ może nie było jej na miejscu... (tego nie wiemy)... SPOCZYWAJ W POKOJU JASMINE
gość
10 lat temu
tak...................................
gość
10 lat temu
rihanna to dobra kobieta.Nigdy by nie wykorzystała dziecka a szczególnie chorego !
gość
10 lat temu
Nie wydaje mi się żeby wykorzystała dziewczynkę do tego żeby pokazać jak ona jest dobra. Może ma również swoje problemy
gość
10 lat temu
chciała, to sie z nia spotkała, niech sie z tego ciesza, a nie teraz jeszcze z niej robia ta zła. patologia
bDZqVnMX
gość
10 lat temu
taaa, szukaja skandalu
gość
10 lat temu
Na pewno nie. Ona po prostu przeżyła to też ciężko pewnie była związana z młodą. [*]
gość
10 lat temu
po co ma składać kondolencje matce, skoro chodziło o dobro dziecka? nie musi mieć z matką żadnych kontaktów. swoją drogą myślę, że było jej ciężko, bo pewnie też zaangażowała się emocjonalnie w jej sprawę a przy takiej ilości pracy, jaką ma, raczej nie ma czasu nad rozklejanie się z matką dziewczynki.
gość
10 lat temu
Nie wydaje mi sie azeby Rihanna to wykorzystala. Sama swiadomosc tego iz to spotkanie to ostatnie dni tego dziecka na pewno roszyly wewnetrznie Riri. Kazdego by roszyly. Postarala sie-znalazla dawce a ze przeszczep sie nie przyjal i dziewczynka zmarla to chyba nie winna Rihanny... Matce wspolczuje z calego serca. Sama mam dwojke dzieci. To straszne ale niecaly miesiac i juz to do mediow wrzucac? Nieladnie.
gość
10 lat temu
wszystko możliwe.. ludzie to świnie.
gość
10 lat temu
ale ona ma dlugie palcuchy
...
Następna strona
bDZqVnNz