Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gibson rzucił dziewczynę 5 MIESIĘCY PO NARODZINACH CÓRKI!

362
Podziel się:

Zdradzał ją z młodszymi kobietami?

Gibson rzucił dziewczynę 5 MIESIĘCY PO NARODZINACH CÓRKI!

National Enquirer ma naprawdę dobrą sieć informatorów. Tygodnik jako pierwszy poinformował o rozwodzie Mela Gibsona i tym, że aktor spotyka się o wiele od siebie młodszą ukraińską wokalistką, Oksaną Grigorievą. Również tym razem dziennikarze gazety jako pierwsi dowiedzieli się, że gwiazdor porzucił nową wybrankę. To nic, że pięć miesięcy temu urodziła im się córka. Gibson zakończył związek po ogromnej kłótni, podczas której Oksana oskarżyła go o liczne zdrady oraz niedotrzymanie obietnicy, że się z nią ożeni. Ponoć bardzo chciała, by wziąć z nim ślub. Ostatnio zauważyła, że Mel oddala się i od niej i od ich córeczki, Lucii.

Kłótnia była jedynie przypieczętowaniem stanu, w jakim się znaleźli. Mel powiedział jej, że to koniec – mówi informator tygodnika.

Kilka godzin później rewelacje National Enquirer potwierdził magazyn People. Źródła, do których dotarli dziennikarze twierdzą jednak, że rozstanie przebiegło w mniej emocjonujących okolicznościach.

Oddalili się od siebie – mówi znajomy pary. Oboje ciężko pracują nad swoimi karierami i próbują wychować tę słodką istotkę. Nadal są przyjaciółmi i wspólnie będą się zajmować Lucią.

Biorąc pod uwagę temperament, z jakiego znany jest Gibson, nie zdziwilibyśmy się gdyby pierwsza wersja wydarzeń okazała się bliższa prawdy. Cóż, ciekawe, co teraz. Będzie szukał kolejnej młodej dziewczyny? Do porzuconej żony już raczej nie wróci.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(362)
OFs529 , [url...
12 lat temu
OFs529 , [url= [link=
gość
14 lat temu
albo plombe z kasy chorych heh
gość
14 lat temu
A nasza Ala Bachleda jeszcze się trzyma, no i Colin nie miał żony, tzn był w związku ale nie małżeńskim, tak jak teraz nią. Tak czy siak jak widać ze ślubem czy bez nigdy niczego nie można być pewnym. Młoda Ukrainka naiwnie wierzyła, że dobierze się do jego kasy. Będzie ją mieć ale tylko na dziecko. Śpiewaniem raczej więcej nie zarobi.
gość
14 lat temu
mogła się z nim nie puszczać dobrze rosyjskiej dziwie
gość
14 lat temu
Standard :)
Najnowsze komentarze (362)
PZn2ri , [url...
12 lat temu
PZn2ri , [url= [link=
PK8Smr vyejp...
12 lat temu
PK8Smr <a href="
OFs529 , [url...
12 lat temu
OFs529 , [url= [link=
8cs6XS umhgx...
12 lat temu
8cs6XS <a href="
Wpadki gwia...
12 lat temu
Wpadki gwiazd są zardbo sympatyczne i pewnie wiele z nich są zamierzone.Oby takich wpadek było jak najwięcej.
gość
14 lat temu
W tym wieku to raczej proteza ;P
gość
14 lat temu
tak to jest pchac sie miedzy wodke a zakaske...
gość
14 lat temu
Oksana ma co chciała. Zabrała, a teraz jej zabrały młodsze... A ten stary pijaczyna wreszcie się stoczy. Nie będzie go miał kto wyciągać z bagna
gość
14 lat temu
pisza tu niektorzy egoisci no jak mozna napisac ze ona komus odebrala i ma za swoje no oni maja male dziecko kto otym pomyslala ta mala istotka niejest niczemo wina
gość
14 lat temu
szkoda slow latwo zrobic gozej z podjeciem pelnej odpowiedzilnosci to typowe u niektorych facetow nen najwyrazniej potrzeboje mlotszych panienek bo czuje sie mlodziej wtedy a niestety latka leca dran i tyle z niego kolejna znajdzie zrobi dziecko i zostawi
gość
14 lat temu
Cierp ciał co chciało!! Puszczała się z żonatym gościem to teraz ma:)))
gość
14 lat temu
... i dobrze jej tak... najpierw zniszczyla malzenstwo, rozwalila rodzine a teraz sama cierpi... na cudzej krzywdzie szczescia sie nie zbuduje... za to on jest żalosny...
gość
14 lat temu
no a co ona myślała,że dziad będzie z nią do końca życia? ona też odebrała innej męża to teraz jej odbierze inna
gość
14 lat temu
Zwykły ciul.Już go nie lubię....pofuckaniec
...
Następna strona