Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To nieprawda! Michael nie był gejem!"

402
Podziel się

"Miał bardzo udane życie erotyczne z kobietami." Skąd o tym wie?

"To nieprawda! Michael nie był gejem!"
bDYwcLxh

Joe Jackson, który po śmierci syna stał się jego wielkim przyjacielem, rozpoczął walkę o dobre imię Michaela. Przynajmniej sam tak twierdzi. Twórca i menedżer The Jackson 5 jest oburzony doniesieniami na temat homoseksualizmu najsłynniejszego z jego dzieci. Jego zdaniem Michael "miał bardzo udane życie erotyczne z kobietami". Skąd o tym wie, skoro od lat nie miał z nim żadnego kontaktu? Nie wiadomo.

Argumenty ojca gwiazdora mają przekonać media i fanów, że ostatnie doniesienia na temat życia prywatnego tragicznie zmarłego Jacksona nie są prawdziwe. Przypomnijmy - Arnold Klein, przyjaciel i lekarz piosenkarza, powiedział dziennikarzom, że Michael miał romans z jego asystentem.

To nieprawda! Michael nie był gejem! – ogłosił oburzony Joe. Ten człowiek nie ma szacunku do pamięci o Michaelu. Wygłaszanie takich bzdur, kiedy on już nie może im zaprzeczyć, jest oburzające i żałosne.

bDYwcLxj

W zeszłym tygodniu w jednym z amerykańskich talk show wystąpił Jason Pfeiffer, który twierdził, że przez dobrych kilka lat miał romans z Michaelem Jacksonem. Kilka dni później Klein wyznał, że wiele razy nakrył gwiazdora z nowym kochankiem. Lekarz utrzymuje, że wszyscy wiedzieli o homoseksualizmie Micheala, który nigdy się z nim nie krył.

Niestety, zabrakło mu odwagi, aby ogłosić to światu. Bał się reakcji ojca – powiedział Klein...

bDYwcLxK
KOMENTARZE
(402)
gość
11 lat temu
michael był dobrym kochającym człowiekiem. Bardzo za nim tęsknimy i podziwiamy go. to on pokazał jak ma wyglądać dobra muzyka. Michael mówi prawdę, nigdy nikogo nie oszukał. był normalnym mężczyzną, nie był gejem. Dajcie mu spokój. Michael KOCHAMY CIĘ
gość
11 lat temu
dajcie Mu spokój -.-
gość
11 lat temu
jakoś nie wierzę... nie krył się z tym, ale nigdy nie było takich doniesień? nigdy żaden paparazzi nie uwiecznił tego na fotach? Joe Jackson to obleśna kreatura, ale akurat tu się z nim zgadzam - "Wygłaszanie takich bzdur, kiedy on już nie może im zaprzeczyć, jest oburzające i żałosne"...
bDYwcLxL
gość
11 lat temu
no na bank.. ja tez mialam z nim romans.. kazdy moze takie cos sobie wymyslic...a niestety ludzie w to wierza
gość
11 lat temu
SLODZIAK :D
Najnowsze komentarze (402)
gość
7 lat temu
We wszystkich, cywilizowanych krajach,w Mc.Donaldach jada biedota - w Polsce- pseudo szpan... Dlaczego mnie to nie dziwi???
gość
8 lat temu
Michael nie był gejem !!
gość
10 lat temu
Gej !!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
I tak nikt w to nie wierzy... Pudelek nie mówi prawdy o niektórych rzeczach... o wielu rzeczach... A MJ na 100% nie był gejem. Każdy fan to wie, więc po co piszecie tu takie bzdury?? Nie wstyd wam??
MJfun
11 lat temu
dobra jasne.a lisa Marie Presley ? wątpię ze ktoś kto jest gejem całuje się z kobietami..
lovley93
11 lat temu
No I dobrze , naawet jak był gejem to co komu do tego. To była jego prywatna sprawa. MJ Kocham Cie
Małgoś ; ** <...
11 lat temu
JejQ wy nigdy nie dacie Mu spokoju .. : / wszyscy go obgadują a tak na prawdę nie wiedzą jaki to wspaniały człowiek ! Moim zdaniem gdyby któryś z nich spędził z Michaelem przynajmniej jeden dzień to potem by żałował ze takie głupoty gadał na naszego Mikusia ; (
zal...
11 lat temu
tak to zalosne... on nie byl gejem !!!!
bDYwcLxD
gość
11 lat temu
Ludzie nie mają się do czego doczepiać , zajmijcie się własnym zyciem a nie piszcie hgłupot!!!!
Fanka Michael...
11 lat temu
hahaha oni sa juz na prawde poj... nawet po smierci wymyslaja głupoty i nie moga dac juz Michaelowi spokoju .... ;((( Swiat schodzi na psy ...;(
gość
11 lat temu
cholera niech te p****y odwalą się od michaela chcą zarobić niszcząc dobre imie michaela
KASIA1958
11 lat temu
dajcie Mu spokój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham Cię Michael!!!!
iloveyoumore
11 lat temu
Dajcie Mu spokój do cholery...teraz nagle wszystko rzekomo wychodzi na jaw jak on nie żyje i nie ma jak temu zaprzeczyć. Teraz okazuje się, że był gejem, miał trzecią żonę...czego jeszcze ludzie nie wymyślą? Mogliby chociaż po śmierci go uszanować, bo za życia było jeszcze gorzej.
gość
11 lat temu
nawet jeśli byłby gejem to czy to by coś zmieniło...?
...
Następna strona
bDYwcLyf