Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wyrzuciła z imprezy młodszą modelkę!

0
Podziel się

Dlaczego? Bo była do niej podobna.

Wyrzuciła z imprezy młodszą modelkę!
bDZpgOSZ

W sobotę Naomi Cambpell skończyła 40 lat. Ikona mody czuje się zagrożona przez młodsze i mniej wyeksploatowane modelki, które chcą zabrać jej miejsce na wybiegu. Oczywiście znana z temperamentu Naomi nie zamierza poddać się bez walki. Niedawno łatwo wpadająca w histerie i furię piękność wyrzuciła ze swojej urodzinowej imprezy młodszą o 15 lat modelkę. Dlaczego? Bo była do niej podobna.

Przyjęcie odbyło się w Hotel du Cap na francuskiej riwierze. Wśród gości znalazł się narzeczony modelki, Vladislav Doronin, Jennifer Lopez, Sarah Ferguson oraz inne gwiazdy, które w tym samym czasie były nieopodal na festiwalu w Cannes. Jednak jedna z zaproszonych osób została cofnięta przy wejściu.

Campbell doszła do wniosku, że nie ma ochoty oglądać twarzy Jessiki White, 25-letniej modelki, która jest typowana na jej następczynię.

bDZpgOTb

Dziewczyna pilnująca listy gości musiała powiedzieć Jessice, że nie może jej wpuścić. Straciłaby pracę, gdyby Naomi zobaczyła rywalkę – mówi znajomy modelki. Naomi zawsze była o nią zazdrosna, bo są do siebie podobne tyle, że Jessica jest od niej 15 lat młodsza.

Pomimo swoich 40 lat, Campbell nadal zachowuje się jak dziecko.

bDZpgOTh
bDZpgOTC
KOMENTARZE
(0)
bDZpgOTX