Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sianecki WYLECIAŁ Z "FAKTÓW"! Nie wiadomo, czy zostanie w TVN!

1425
Podziel się

Konflikt z Durczokiem? "Pytajcie jego" - mówi dziennikarz.

Sianecki WYLECIAŁ Z "FAKTÓW"! Nie wiadomo, czy zostanie w TVN!
bDJnKBAR

Tomasz Sianecki, którego widzowie kojarzą głównie ze Szkła Kontaktowego oraz końcowych, często satyrycznych felietonów na koniec Faktów, nie będzie już pracował w redakcji serwisu informacyjnego TVN. Jak dowiedziała się Gazeta Wyborcza, został zwolniony, lub odszedł, z redakcji.

Tak, to prawda - mówi rzecznik stacji, Kamil Smoląg. Tomasz Sianecki odchodzi z "Faktów". Pytany o to, czy dziennikarz został zwolniony przez szefa faktów, Kamila Durczoka, odpowiedział: Przyczyny odejścia to wewnętrzna sprawa firmy, której nie będziemy ujawniać. Jednocześnie GW dotarła do informacji, z których wynika, że Sianecki wysłał do swoich redakcyjnych kolegów maila z opisem swojej sytuacji.

Sam zainteresowany nie chciał komentować sprawy publicznie. Wszelkie pytania w tej sprawie proszę kierować do redaktora naczelnego "Faktów" Kamila Durczoka - powtarzał. Durczok również nie udziela w tej sprawie informacji. Nieoficjalnie jednak mówi się o tym, że zwolnienie to efekt wielomiesięcznego konfliktu pomiędzy dwoma dziennikarzami. Nie wiadomo w związku z tym, czy Sianecki w ogóle zostanie w TVN.

bDJnKBAT

Naszą intencją jest, by kontynuował pracę w grupie - zapewnił rzecznik stacji. Stwierdził również, że szefowie TVN mają o tym wkrótce rozmawiać z dziennikarzem.

Jak myślicie, czy Durczok ma tak silną pozycję, że mógł pozbawić pracy tak doświadczonego dziennikarza? Przypomnijmy, że Sianecki tworzył Fakty od początku i jest związany z TVN-em od 12 lat, Durczok - od 4.

bDJnKBBu
KOMENTARZE
(1425)
gość
6 lat temu
syn BOLESŁAWA Sianeckiego SB-eka
gość
7 lat temu
kamil wyjątkowa gnida chamidło,zarozumiały arogant ,lizudup .
drt
7 lat temu
syn Bolesława Sianeckiego, funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa, który zajmował się m.in. sprawą obiektową „Credo” wymierzoną przeciwko kurii i diecezji płockiej.
bDJnKBBv
gość
9 lat temu
p******y ten durczok.... zapytajcie o jego " podboje milosne " po alkoholu na narciarskich wyjazdach, oraz o umiejetnosc zagladania do kielicha.
gość
9 lat temu
TEMU CHAMSKIEMU DURCZOKOWI PRZESZKADZA SIANEKI DLATEGO ŻE JEST SYMPATYCZNYM DOBRYM CZŁOWIEK ZAWSZE GBURÓW BOLĄ TACY LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anty Durczok
10 lat temu
Ja nie jestem stałym widzem faktów i TVN-lecz kiedy mam przyjemnosc ogladania Pana Kamila Durczoka to ,podnosi mi sie cisnienie,od tego Pana emanuje dyrektorski ton ,jest bufonem ,nadymanym,,tak mnie dzisiaj zdenerwował ,bo ogladałem zapowiedzi faktoe ktore były prowadzone przez tego Pana,,CZłowieku jestesz szefem tych faktow ,ale wiesz co jest najgorsze??najgorsze jest to ze po Tobie to widac,,a sztuka jest to azeby szef pracował na rowni ze swoimi pracownikami,,zero dystansu do siebie..Bufonisko straszne.........Znikaj.
gość
10 lat temu
Mam nadzieje ze jeszcze pamieta jak nazwal stoczniowcow ze szczecina warcholami ,no tak to hanys tam za gierka dorastal i tatus nie musial sie niczym martwic bo wszystko tam bylo,mam nadzieje ze kiedys spotka go to co tych stoczniowcow
gość
10 lat temu
Durczok to poprostu burak z hanysowa przypomina mi karierowiczow za komuny to jest jego styl mam nadzieje ze sie sam utopi w swoich odchdach zycze nu jak najgorzej
okowoko
11 lat temu
W całym tym proeuropejskim tvnie Tomasz Sianecki jest w miarę ludzką postacią, o reszcie nikt nie będzie pamiętał. never mind...wszyscy oni nigdy nie byli warci większej uwagi acz Sianeckiego dialektyka imponowała mi zawsze ale co z tego...
gość
11 lat temu
ojej.... szkoda :( uwielbiam sianeckiego.
gość
11 lat temu
Sianecki jest lepszy
gość
11 lat temu
Durczak jest stonniczy
gość
11 lat temu
gorole wy. odwalic sie od Durczoka, nie wiecie o co poszlo.
bDJnKBBn
gość
11 lat temu
Durczok położy Fakty i to już niedługo.... Wydarzenia z Polsatu sa ciekawsze, ostatnio tylko je ogladam i Wiadomości z TVP...
...
Następna strona
bDJnKBBP