Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lista żądań Rihanny!

404
Podziel się

Piosenkarka domaga się "zwierzęcych wzorów" w garderobie. Nie akceptuje cekinów…

Lista żądań Rihanny!
bDglhIJN

O wymaganiach Rihanny po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas jej koncertu w Polsce. Doniesienia o jej zachciankach na świeże owoce i kwiaty w garderobie ujawniły, że piosenkarka zachowuje się jak rozpuszczona gwiazdka. Z czasem wokalistka wcale nie zmieniła upodobań, ale nawet stała się jeszcze bardziej wymagająca.

Dziennikarzom udało się dotrzeć do listy żądań, które piosenkarka wysłała organizatorom z 33 amerykańskich miast, w których odbywa się jej trasa koncertowa.

Gwiazda jest bardzo wymagająca, jeśli chodzi o świece, kwiaty oraz miejsca do siedzenia. W garderobie musi znajdować się kanapa o długości minimum 180 centymetrów, aby Rihanna mogła się na niej spokojnie położyć i zdrzemnąć. Mebel ma być obity białym materiałem, zaś naturalna skóra jest wykluczona, gdyż piosenkarka angażuje się w akcje ochrony zwierząt. Rihanna ma też bardzo szczegółowe żądania, co to…poduszek. Mają być one w cętki i pod żadnym pozorem nie mogą być ozdobione cekinami. Ściany garderoby ma zasłaniać niebieski szyfon, a na półkach mają stać świeczki Black Forest firmy Archipelago. Podłoga ma być wyłożona miękkim dywanem koniecznie w zwierzęcy wzór. Piosenkarka przypomina również o dokładnym wysprzątaniu łazienki i toalety.

bDglhIJP

Sporo tego. Jak myślicie, jak wypada w porównaniu z innymi divami muzyki?

bDglhIKq
KOMENTARZE
(404)
gość
10 lat temu
nie jest jeszcze tak najgorzej...
Tilka
10 lat temu
W miarę normalnie :)
Bartek z gdyn...
10 lat temu
elthon John potrzebowal klimatyzowanego pokoju.. wiec nie jest najgorzej
bDglhIKr
gość
10 lat temu
no i dobrze ;)
gość
10 lat temu
no to jeszcze nie najgorzej....
Najnowsze komentarze (404)
gość
9 lat temu
Chce się mieć gdzie położyć i mieć czyste WC:P Nie wiem co jest złego w tym,zeby zamówić do pokoju kanapę,czy mieć posprzataną łązienkę,albo nie propagować zabijania zwierząt. Ale ten wzór i poduszki..cóż,mogło być gorzej:P
gość
10 lat temu
;)))
xxcarburador
10 lat temu
A tak poza tym to jakbyśmy mogły zażyczyć sobie wszystkiego (mówię oczywiście o realnych rzeczach) to nie skorzystałybyśmy z tego??
xxcarburador
10 lat temu
W sumie nie jest aż tak źle. Uzasadnię długą kanapę, bo wiadmomo, że chce wypocząc przed występem i tak dalej. Uzasadnię, że nie chce skórzanej kanapy, bo wiadmo, jak udziela się w akcje ochrony zwierząt. Łazienki nawet nie muszę uzasadniać bo to logoczne. Uzasasdnie te świeczki bo może mają ładny zapach i ona jakoś się tak nastraja przed koncertem. Uzasadnię też że nie chce cekinowych poduszek bo nie są chyba zbyt przyjemne. Ale nie umiem uzasadnićtych kolorów i wzorów.
gość
10 lat temu
Może odrobino za duzo jeżeli chodzi o kolory i wzory ale tak ogólnie nie jest tak źle. Zrozumiem kanapę bo wiadomo chcę się odpocząć wygodnie a nie cisnąć się na jakiejś kozetce, o łazience nie ma co mówić wiadomo że musi być czysta, rozumiem jeszcze że nie chce cekinowych poduszek bo chyba nie są zbyt przyjemne, zrozumiem świeczki bo może mają jakiś przyjemny zapach i się odpręża przed występem.
S@m@nt@
10 lat temu
to jeszcze nie najgorzej....
gość
10 lat temu
ja gdybym tez nie mogla tych zeczy sama kupic to bym musiala to wszystko tak opisac. rozumiem czemu nie chce na poduszkach cekinow bo wtedy nie mogla by na nich zpac! Ale ja mam tak samo, wszystko co bede chcec w moim przyszlym domu juz wiem! i to bardzo szczegulowo
rihasia
10 lat temu
Ma do tego prawo jest gwiazdą o wymaganiach i może sobie na takie coś pozwolić. Skoro ma tyle fanów to znaczy że wypełnia swoją pracę a te wymaganie może brać za zasłużoną nagrodę !!!!!!!!!!!!!!!
bDglhIKj
gość
10 lat temu
ja też uwiebiam centki;D a cekinów pewnie nie chce bo się we włosy wczepiają
gość
10 lat temu
W końcu to gwiazda światowego formatu! Może sobie pozwolić! :)
Miizia
10 lat temu
Ona chyba mysli ze jej zwierzece dodatki to jej swiezy pomysl. Ale przykro.
Ka$$ ;D
10 lat temu
-.-
Ka$$ ;D
10 lat temu
-.-
gość
10 lat temu
g****a czarnucha
...
Następna strona
bDglhIKL