Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była żona Douglasa mści się na Catherinie Zecie-Jones!

112
Podziel się

Domaga się połowy dochodów z filmu "Wall Street II".

Była żona Douglasa mści się na Catherinie Zecie-Jones!
bDIDeMjp

Michael Douglas i jego była żona Diandra Douglas rozstali się w atmosferze skandalu. Aktor zdradzał ją z wieloma kobietami, co zdołała udowodnić w sądzie i otrzymała 45 milionów dolarów z jego majątku. To jednak nie wystarczyło, aby ugłaskać Diandre, która właśnie złożyła pozew w sądzie, domagając się połowy wpływów z drugiej części kinowego hitu Wall Street.

Była żona Douglasa twierdzi, że zgodnie z wyrokiem sądu miała otrzymać połowę majątku męża oraz dochodów ze wszystkich filmów, jakie nakręcił w trakcie ich związku. Dlatego należy jej się część zarobków z sequela.

Michael nie jest zachwycony, że znowu spotkają się w sądzie - powiedział prawnik aktora. Poprzednia rozprawa była wyczerpująca psychicznie dla całej rodziny. Diandra jest bezwzględna i zawsze dąży do celu po trupach.

bDIDeMjr

Diandra Douglas szczerze nienawidzi obecnej żony swojego byłego męża. Zdaniem aktora to z zemsty na Catherinie Zecie-Jones domaga się pieniędzy z nowej wersji klasycznego filmu.

bDIDeMjS
KOMENTARZE
(112)
gość
9 lat temu
no bo tez zeta byla miloscia Michaela od pierwszego wlozenia
gość
11 lat temu
Proszę nie piszcie Zecie. Jak to wygląda???
gość
11 lat temu
nie odmienia sie jej nazwiska i imienia - barany
bDIDeMjT
gość
11 lat temu
I dobrze. Skoro zdradzał Diandrę na prawo i lewo podczas ich małżeństwa, to znaczy, że traktował ją okrutnie i dlaczego nie miałaby chcieć za to zadośćuczynienia?
gość
11 lat temu
ale pazerna!
gość
11 lat temu
no i dobrze!za złe zachowanie trzeba karać mężczyzn!
gość
11 lat temu
z jakiej paki jej się należy?? zarobiła choć trochę?? nie rozumiem tego prawa... już są po rozwodzie co ona jeszcze chce?? hiena pier*dolona
gość
11 lat temu
niech walczy o swoje !
gość
11 lat temu
wszystko powinna mu zabrac
gość
11 lat temu
I ma rację . Zmarnował jej kilka lat z życia , zdradzał .... dobrze mu tak .
gość
11 lat temu
"zecie" czy wy kur** umiecie pisać??? co za stado idiotów! żal
gość
11 lat temu
SKONCZYLY SIE PIENIAZKI Z ROZWODU
Arim
11 lat temu
Chyba na byłym męzu a nie na Catarinie. Obecna piękna zona cos tu na tym zdjęciu nie wyszła za dobrze. A Douglas juz nie miałby zadnych szans u zadnej z pań tak bardzo się postarzał. Kiedyś byl to przystojniak. Aktor z niego jest waspaniały filmy z jego udziałem kasowe nie ma co się martwić z głodu nie umrze. Umowa jest umową niestety
bDIDeMjL
gość
11 lat temu
to po co łajdak ja zdradzał,trochę racji ma ta kobieta
...
Następna strona
bDIDeMkn