Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gibson miał romans z Polką! Ją też zastraszał!

316
Podziel się:

"Spróbuj mnie kurwa oszukać, to zobaczysz, będziesz cierpieć" - groził Gibson.

Gibson miał romans z Polką! Ją też zastraszał!
bECnWmMR

Mel Gibson ma teraz prawdziwe kłopoty. Po ujawnieniu nagrań, w których grozi matce swojego dziecka i swojej własnej, malutkiej córeczce, musi się mocno natrudzić, żeby ratować swój wizerunek. (ZOBACZ: "Spalę twój dom! RAZEM Z TOBĄ I TYM BACHOREM!"). Afera, której bohaterem był Tiger Woods, wydaje się teraz być niczym w porównaniu do tego, co czeka znanego aktora. Tu nie pomoże wyreżyserowane wystąpienie i sztuczne przeprosiny. Szczególnie, że sąd uznał materiały dostarczone przez Oksanę Grigorievą za prawdziwe i przedstawiające wartość dowodową. Tym samym Gibson ryzykuje nie tylko opinię, reputację, ale również majątek, a może i karę pozbawienia wolności.

Brytyjski The Mirror dotarł do innej kochanki australijskiego gwiazdora. 26-letnia Violet Koval, aktorka, z pochodzenia Polka, opowiada, że brutalny i agresywny był również wobec niej. Gościła w jego luksusowym domu w Malibu w wiadomym celu. Kiedy romans dobiegł końca, Gibson chciał się upewnić, że była kochanka nie pójdzie ze swoją historią do tabloidów. Nie zaoferował jej jednak pieniędzy, a postanowił zastraszyć.

Słuchaj mnie, dziwko. Dobrze wiesz, kto mówi! - groził, wydzawaniając do Koval. _**Spróbuj mnie kurwa oszukać, to zobaczysz, będziesz cierpieć.**_

bECnWmMT

Kobieta utrzymuje, że miała romans z Gibsonem od czerwca do listopada zeszłego roku. Po jego zakończeniu aktor wpadł w panikę, że Violet może znajomość upublicznić. Gwiazdor spotykał się już wówczas z Rosjanką, która była już w ciąży z ich córką Lucią. Jak widać nie zależało mu na dziecku i jego matce, a jedynie na i tak nadszarpniętej opinii. Ciekawe, jak swoją reputację będzie próbował ratować teraz. O ile jest jeszcze co ratować...

bECnWmNu
KOMENTARZE
(316)
ha
11 lat temu
To wszystko kłamstwo, korporacyjne media starają się zdyskredytować każdego kto wypowiada się przeciwko żydom, syjonizmowi, oficjalnej wersji wydarzeń z 9/11, lądowania na Księżycu, holokauście itp. Sławne osoby nie mogą tak po prosu głosić prawdy bo zostaną skończeni, zostaną bankrutami albo zginą w dziwnych okolicznościach, patrzcie z zrobili z Michaelem Jacksonem, Johnem Lenonem albo Jimim Hendrixem
gość
11 lat temu
Ch uj mnie obchodzi jakie głupie dzi wki dają mu du py mając nadzieję na sławę i pieniądze. Dla mnie jest i pozostanie wspaniałym aktorem. Reszta mnie nie interesuje.
gość
11 lat temu
co za p****t do piachu z nim
bECnWmNv
gość
11 lat temu
Rzeczywiście. Miał się na co połasić... zwykła d****a.
gość
11 lat temu
k****n
Najnowsze komentarze (316)
gość
11 lat temu
k****n
Wszystkowiedz...
11 lat temu
K****n!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Mel współczuje ci tych dziwek, które w życiu spotkałeś, ale oddawaj moje dzieciństwo i brave heart i mad max i czego pragną kobiety, oddawaj już.
takjaktak
11 lat temu
-Z polka?... to O.K. Po to sa polki. Prosze mi nie obrazac Prawdziwego Katolika, co Zyda-Jezusika kocha ponad Wszystko. Spokojnie; wyspowiada sie (przez telefon) i bedzie "jak nowy". I moze zrobiu jeszcze jakis zydozerczy/antysemicki filmik, przy ktorym Panie Dzi. Wki katolickie beda sie onanizowac.
takjaktak
11 lat temu
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, z polka? To spoko... Prosze mi nie obrazac Prawdziwego Katolika, co Jezusika kocha ponad Wszystko. Spokojnie; wyspowiada sie (przez telefon) i bedzie "jak nowy". I moze zrobiu jeszcze jakis zydozerczy/antysemicki filmik, przy ktorym Panie Dzi. Wki katolickie beda sie onanizowac.
ZNERWIONY GOŚ...
11 lat temu
Żal mi was.. Poczytajcie jak on się znęcał nad tą Oksaną!! Zanim napiszecie komentaz typu "koles jest niezły" !
gość
11 lat temu
gupek i to wielki
gość
11 lat temu
Oj, nie ładnie p. Gibson! Szkoda mi pana, zszedł pan na psy. Był pan dla mnie autorytetem. Żona, dzieci, ranczo, a tu takie nowiny!
bECnWmNn
voob
11 lat temu
to sie nazywa manipulowanie uczuciami ludzkimi.. Ktos zrobi zdjecie z krzywym ryjem gibsona i juz po samym zdjeciu ludzie krzycza "winny"!!
gość
11 lat temu
Polka jak to Polka, zawsze sie położy pod jakiegoś smroda z kasą a potem udaje zszokowaną i zgwałconą przez życie.
gość
11 lat temu
stary pryk nie dotknęłam bym go nogą od krzesła fuj niedobrze mi się robi jak na niego patrzę
gość
11 lat temu
o matko!!! co za d***l!!!!
gość
11 lat temu
Ups. Nie zbiur, tylko zbir.
gość
11 lat temu
Ups. Nie zbiur tylko zbir.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECnWmOg
bECnWmOh
bECnWmOi
bECnWmOj
bECnWmOk
bECnWmNP