Trwa ładowanie...
Przejdź na

RZUCIŁ JEJ SYNEM O STÓŁ! Nazwał go "CIPĄ"!

720
Podziel się:

Znęcał się również nad dziećmi.

RZUCIŁ JEJ SYNEM O STÓŁ! Nazwał go "CIPĄ"!

Kiedy myśleliśmy, że już nic w wojnie Mela Gibsona z jego ostatnią partnerką nie może nas zaskoczyć, amerykańskie media podają kolejne przerażające informacje. Jak dowiedzieli się dziennikarze, aktor nie znęcał się fizycznie i psychicznie jedynie nad Oksaną Grigorievą. W ataku szału potrafił również zaatakować jej 12-letniego syna z poprzedniego związku, Alexandra, oraz ich kilkumiesięczną córkę, Lucię.

Już niejednokrotnie pisaliśmy o incydencie, do którego doszło 6. stycznia. Wtedy to w ataku wściekłości Mel wybił Oksanie obie jedynki oraz podbił jej oko. Podczas tego zajścia Grigorieva miała na rękach dziewczynkę. Ona również ucierpiała.

Tym razem dziennikarze dotarli do stenogramów rozmów, które odbyły się w maju. Mel i Oksana tuż po definitywnym rozstaniu próbowali dojść do porozumienia w sprawie opieki nad córką. Ukrainka nie miała skrupułów i przypomniała, co stało się na imprezie pod koniec zeszłego roku.

12-letni Alexander bawił się skacząc i próbując wyrwać Gibsonowi papieros z ust. Nagle Mel wpadł w szał, złapał dziecko i rzucił nim o stół! Ponoć regularnie nazywał go "cipą".

Wszystko wskazuje więc na to, że prokuratura będzie musiała się zająć nie tylko znęcaniem się nad dorosłą partnerką. Widać, że Mel nie miał żadnych oporów, żeby podnosić rękę również na małe dzieci.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(720)
gość
14 lat temu
jest z***m.
gość
14 lat temu
Z tego to może mieć jedynie satysfakcję jego była żona, którą po tylu latach zostawił dla młodszej. A Oksana to nie wiedziała w co się pakuje? Poleciała na kasę i sławę starego grzyba. Nie żałuję jej, ale z tymi dzieciakami to porażka. On chyba zwariował.
gość
14 lat temu
Im więcej rewelacji dostarcza ta Oksana tym mniej jej wierzę. Doprowadziła głupiego chłopa do szaleństwa, a wszystko aby wydusić z niego kasę. Tak jest! TEAM MEL!!!!!
gość
14 lat temu
faceci to świnie
gość
14 lat temu
No jasne. Jakas ruska qurewka obsmarowuje Mela dla kasy, a caly swiat to lyka. Rzygac sie chce!!!
Najnowsze komentarze (720)
gość
10 lat temu
ale dno jako człowiek,już nawet nie jest aktorem
gość
12 lat temu
Wierzę Melowi Gibsonowi, a nie tej ukraince.
gość
12 lat temu
Spoko gość, to mój idol!
gość
12 lat temu
p****t z**********c
gość
12 lat temu
lepiej niech se ząbki wyprosuje...
gość
13 lat temu
DZIAD
gość
14 lat temu
Mel ty C**O!!!!
gość
14 lat temu
chyba na starość zwariował!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odbija mu chyba nadmiar kasy... Nie wyszalał się za młodu to teraz to nadrabia, tylko szkoda, że inni na tym cierpią!!!!!!!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
starego grzyba xd
gość
14 lat temu
nie takim jak ty
gość
14 lat temu
jak ja go nie nawidze!!!
gość
14 lat temu
jego kariera już się skończyła...powinien dostać dożywocie.
gość
14 lat temu
niema takiego bicia synek XD
gość
14 lat temu
ale ś****a
...
Następna strona