Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda: "Józefowicz mnie obrażał!"

693
Podziel się

"Traktował ludzi w sposób karygodny. Załamywali się."

Doda: "Józefowicz mnie obrażał!"
bCxdnffp

Doda niejednokrotnie wypowiadała się o czasie spędzonym w Teatrze Buffo Janusza Józefowicza. "Pod skrzydła" reżysera trafiła w wieku 13 lat. Cztery lata później z ulgą się z nim pożegnała. Nigdy nie ukrywała, że Józefowicz to tyran, który nie liczy się z nikim. Wspomina o nim ponownie w wywiadzie dla Pani.

U Janusza Józefowicza spędziłam cztery lata. Nauczyłam się wielu ważnych rzeczy: stepu, akrobatyki, aktorstwa, wreszcie obycia ze sceną, z dużą widownią. To wszystko na pewno mi się przydało – wspomina. Jedyne co mogłabym zarzucić Józefowiczowi, to jego zachowanie - traktował ludzi w sposób karygodny, obrażał. Na mnie nie miało to wpływu, bo jestem silna, ale inni, z wrażliwą psychiką, załamywali się. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że czas Buffo dobiegł końca, wiedziałam, że muszę zrobić kolejny krok.

Wtedy też Doda dostała się do zespołu Virgin, w którym rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie. W końcu mogła mu zagrać na nosie i powiedzieć, że będzie większą gwiazdą, niż on.

bCxdnffr

Tak się złożyło, że zespół Virgin poszukiwał wokalistki i zgłosił się do mnie. Pojawiłam się u Józefowicza z kwiatami i oznajmiłam mu, że odchodzę, będę nagrywać płytę i robić karierę. Nie zapomnę jego miny. Wrażenie – bezcenne. Później przychodziłam jeszcze do teatru, lubiłam jego atmosferę, charakterystyczny zapach desek, no i kolegów. Strasznie było mi ich szkoda - pracowali dla kogoś, kto kompletnie tego nie szanował, ale musieli z czegoś żyć. W Buffo nikt, nawet najbardziej utalentowany człowiek, nie mógł zrobić kariery, bo gwiazda była jedna.

Od czasu odejścia Rabczewskiej z Buffo minęło dziewięć lat. Nie wygląda jednak na to, żeby Józefowicz choć trochę się zmienił.

bCxdnffS
KOMENTARZE
(693)
gość
10 lat temu
to tak jak moja była szefowa...... kiedy powiedziałam, że odchodzę do innej lepszej pracy o mało jej oczy z oczodołów nie wyskoczyły, a traktowała ludzi naprawdę jak g...wno. Szanujcie swoich pracowników, bo oni szybko się uczą
gość
10 lat temu
józefowicz to cham, gbur i p*****k. Ten jego teatr buffon nie jest wart tego, żeby taki d***l go prowadził. Pamiętam jak po śmierci MJ wypowiadał się, że Jackon nie potrafił tańczyć, a ten m***ł aniu nie potrafi tańczyć ani tym bardziej śpiewć. Inna sytuacja to z programu Szymon Majewski Show jak ten śmieszny Mongoł podszedł do tego zjeba, a ten mu coś burknął. Chamidło z salonów. Niech się zajmię śpiewem i tańcem żony, a najlpiej niech się zajmie dziećmi z tego pierwszegho małżeństwa też
gość
10 lat temu
czytałam ten wywiad ,fajnie o sobie opowiada
bCxdnffT
gość
10 lat temu
Doda jest jednak na Polskiej scenie jak korowy ptak
gość
10 lat temu
a czy On moze obrazić? spojrzcie na Jego paznokcie tam kryje sie odpowiedż na wszystko.....
Najnowsze komentarze (693)
gość
10 lat temu
Józefowicz to łajdak. moja koleżanka tańczy w Buffo ^^
gość
10 lat temu
lubiłam jego atmosferę, charakterystyczny zapach desek, no i kolegów. Atmosfere rozumien,zapach desek i sceny- tez lubie..ale lubic zapach kolegow...? Oj Doda,Doda....
gość
10 lat temu
Buffo schodzi na psy, nie ma co się okłamywać. Kilka lat temu rzeczywiście można było się czegoś tam nauczyć, zwłaszcza u Piotra Hajduka. Teraz teatr ratuje się jak może a zajęcia są bezsensowne. Co do Józefowicza ? w cholerę z nim.
gość
10 lat temu
wydaje mi się, że Doda ma rację
gość
10 lat temu
dajcie sobie siana
gość
10 lat temu
sama sobie zgotowała taki los!! a ta p**a to niby nikogo nie obrażała, co??? doda to jest kiczowata i plastikowa lala i Tyle !!!!!!!!!!!
DODAgoHOME
10 lat temu
doda ty obrzydliwie zadufana w sobie przebrana, przemielona przez sito wlasnego wyobrazenia o sobie, wieśniaczko. zreszta dode obraza kazdy a ona rzy jak kon bo wydaje jej sie, ze to z sympatii
Mojo
10 lat temu
Tak to jest jak się krytykę bierze za obrazę. Chociaż... może i jest w wypowiedziach Dody ziarnko prawdy.
bCxdnffL
gość
10 lat temu
masakra, r****m nimi
gość
10 lat temu
tu akurat wierzę Dodzie
gość
10 lat temu
cała prawda to, co mówi Doda
gość
10 lat temu
to doda rządzi już prawie dekadę, a mówili, że będzie miała jedynie swoje 5 minut haha. gdzie są teraz ci, co to mówili?? haha!!!
gość
10 lat temu
jaki to straszne!!!!!!!!!?????????? taaaaa tylko sie nie z****j.
gość
10 lat temu
haha ona jest z*******a ;d
...
Następna strona
bCxdnfgn