Jagielski wygryzł Koroniewską!

285
Podziel się

"Joanna ma duży żal do stacji" - twierdzi pracownik Dwójki.

Jagielski wygryzł Koroniewską!

Wojciech Jagielski w ciągu lat pracy z Jolantą Pieńkowską wiele się od niej nauczył. Pieńkowska uchodzi za mistrzynię wygryzania, wystarczy wspomnieć, jak okrutnie obeszłasię z Pauliną Młynarską w Mieście Kobiet.

Nic dziwnego, że współpraca z nią okazała się dla Jagielskiego cenną lekcja, której szybko nie zapomni. Zaledwie kilka tygodni temu sytuacja zawodowa byłego "wampira" była dość niepewna. Ale kiedy tylko zaczepił się w Pytaniu na śniadanie, z dnia na dzień stał się jedną z największych gwiazd Dwójki. Do tego stopnia, że udało mu się już wygryźć Joannę Koroniewską z nowego show stacji Wielka draka o dzieciaka. Dla Koroniewskiej, która sama niedawno została mamą, program, w którym rodzice muszą wykazać się jak najlepszą wiedzą o swoich dzieciach, wydawał się wymarzona pracą.

Aktorce bardzo zależało na prowadzeniu tego programu. Świetnie wypadła na catingach i wydawało się, że kontrakt ma już w kieszeni. Ale wtedy niespodziewanie zjawił się w Dwójce Jagielski i to on poprowadzi Wielką drakę. Joasia jest rozżalona i nie może zrozumieć, dlaczego tak ją potraktowano.

Joanna ma duży żal do stacji, bo dla "Dzieciaków" zrezygnowała z innych projektów – mówi Faktowi pracownik Dwójki. Nie potrafi też zrozumieć, że Jagielski traktowany jest teraz jako większa gwiazda, niż ona...

KOMENTARZE
(285)
gość
9 lat temu
straszne
gość
9 lat temu
kocham radzia
gość
9 lat temu
sraka bombaka
gość
9 lat temu
szkoda, fajna jest
gość
9 lat temu
on ma uśmiech jak kermit z mapetów :)
Najnowsze komentarze (285)
Ma
9 lat temu
Jagielski to g****k
gość
9 lat temu
Ten Jagielski tak beeeeeznadziejnie prowadzi to show ze az zall nie dziwe sie ze to sciagaja z anteny !!!!!!!! Joasia by to 10000000000000000000... razy lepiej poprowadzila przynajmniej z poczuciem humoru nie tak jak ten zal
gość
9 lat temu
Mi sie wydaje ze koroniewska by byla lepsza
gość
9 lat temu
chamstwo inic wiecej a Koroniewska bardzo fajna aktoreczka...
gość
9 lat temu
Byłam na castingu tego programu i miałam przyjemność poznac panią Koroniewską, stwierdzam, że jest BEZKONKURENCYJNA!!!!!!!
gość
9 lat temu
ja tez tego nie rozumiem a zwłaszcza,że to już dawno spadająca gwiazda
gość
9 lat temu
żal!
gość
9 lat temu
Jagielski, spadaj!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
super!, Koroniewska, sztuczna do domu!!!
gość
9 lat temu
NIE ZNOSZE PIEŃKOWSKIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
a co on wie o dzieciach?wiecej niz swiezo upieczona matka?od kiedy ojcowie sa ekspertami od dzieci? to jakis żart. a skoro obiecao program korniewskiej to zwykle swinstwo jej go odebrac
gość
9 lat temu
niecierpie jagielskiego!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Jagielskiego i to paskudztwo jakim jest Pieńkowska powinni prezesi wywalić z TV. On do niczego a ona jeszcze gorsza.Jak ją zobaczę to wyłączam TV.Paskudztwo!!!!!!
gość
9 lat temu
To ma być gwiazda??Śmiechu warte!Buc jeden!!!
...
Następna strona