Rubik: "Rodzina powinna być razem!"

"Pan Piotr" zabrał na koncerty w USA Agatkę i Helenkę.

Obraz

Piotr Rubik znów musiał pochwalić się, że dostał zaproszenie do Stanów Zjednoczonych. Trzeba przyznać, że ciężko zarzucić mu fałszywą skromność. Zawsze bardzo dba o to, by na bieżąco informować czytelników tabloidów o tym, jak świetnie mu się powodzi. W tournee po USA zabierze oczywiście żonę i córeczkę. Zapewne na koszt organizatorów.

Nie chcę się rozstawać na tak długo z rodziną - wyjasnia Rubik. Helenka jest jeszcze bardzo mała, nie chcę tracić ani jednej z tych pięknych chwil. Poza tym przyznam, że czuję się spokojniejszy, kiedy żona i dziecko są przy mnie. Rodzina powinna być razem!

Zastanawiamy się, jak Agatka zamierza rozkręcić swoją karierę, skoro mąż co chwila wymaga od niej by towarzyszyła mu w wyjazdach służbowych...

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą