Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rubik: "Top modelki nie są głupie!"

355
Podziel się

Anja broni siebie i koleżanek z branży.

Rubik: "Top modelki nie są głupie!"
bDZhePdx

Obiegowe sądy na temat modelek nie są zbyt pochlebne. Powszechnie uważa się, że szczupłe i wysokie dziewczyny prezentujące na wybiegach światową modę, nie są, mówiąc delikatnie, specjalnie błyskotliwe. Inna sprawa, że modelki powinny przede wszystkim wyglądać, a nie porażać inteligencją. Nasza największa gwiazda w tej branży, Anja Rubik, uważa jednak, że topmodelki nie są, a wręcz nie mogą być głupie.

_**Żadna modelka na topie nie jest głupia, bo poza pracą trzeba utrzymywać kontakt z ludźmi**_ - stwierdziła w rozmowie z Dzień Dobry TVN Anja. To nie są ludzie, którzy nie mają pojęcia o świecie. To są osoby bardzo wybitne, tak jak Karl Lagerfeld. On jest osobą bardzo inteligentną, z którą trzeba rozmawiać. Biorą cię do pracy nie tylko dlatego, że jesteś ładna i zgrabna, ale też dlatego, że nie siedzisz jak cicha myszką, bo jesteś częścią sesji.

Rubik pojawiła się w studio DDTVN promując nowy program stacji, Next Top Model. Zostań topmodelką, który zadebiutuje na antenie już w tym miesiącu. Jak myślicie, czy wśród finalistek znajdą się i ładne, i mądre? (ZOBACZ: Nagranie Top Model - ZOBACZCIE FINALISTKI!)

bDZhePdz
bDZhePea
KOMENTARZE
(355)
gość
11 lat temu
na ulicy bym nie poderwal.
gość
11 lat temu
też uważam, że trzeba mieć łeb ma karku, żeby zaistnieć w tym świecie. ładna buźka to nie wszystko. mnóstwo jest takich dziewczyn, trzeba jeszcze umieć o siebie walczyć
gość
11 lat temu
świeżo po obciąganiu
bDZhePeb
gość
11 lat temu
plotek, jełopie, zamieszczaj komentarze
gość
11 lat temu
powinna iść do logopedy albo aparat na zęby założyć
Najnowsze komentarze (355)
gość
10 lat temu
maż racie
gość
11 lat temu
jak te dziewczyny nic nie jedzą, to nie mają też siły myśleć - dlatego właśnie są głupie ;]
gość
11 lat temu
No i widać kto tu jest nieinteligentny . Ona mówiąc o Lagerfeldzie miała na myśli to, że z nim trzeba utrzymywać kontakt i tak dalej żeby wziął cię na modelkę do swojego pokazu. Moim zdaniem bywają nie inteligentne modelki ale nie wszystkie są takie. Modeling to na serio bardzo ciężka i poważna praca. Nie tylko pod względem tego, że trzeba pracować nad własnym ciałem i starać się je utrzymać w jak najlepszym stanie ale również dlatego, że dobre modelki mają urwanie głowy. One muszą być inteligentne i odporne psychicznie aby nie dać się wybić z rynku i nie popaść w deprechę od nadmiaru obowiązków. Wszyscy wypowiadają się na ich temat tak jakby znali je wszystkie osobiście i wiedzieli jakie są. Ale tak sa prawde nikt nie ma prawa ich oceniać .
gość
11 lat temu
Ona nie zdaje sobie sprawy nawet z WŁASNEJ głupoty...
gość
11 lat temu
ale brzydkie owszem
gość
11 lat temu
akurat ona nie powinna się wypowiadać na ten temat ... pogrąża wszystkie :)
MiszMasz
11 lat temu
Nosz kurna, ja tak się zastanawiam według czego się mierzy to piękno modelek, bo Rubik to dla mnie nawet ładna nie jest. A co do inteligencji to zgadzam się, że trzeba mieć łeb na karku, żeby zaistnieć w tej branży.
gość
11 lat temu
i mialam tu na mysli moja kolezanke modelke, a nie Rubik, ktora nie powala urodą
bDZhePdT
gość
11 lat temu
ale głupoty gada, znam mnóstwo modelek, w tym wiele wybitnych i jedna mi nawet powiedziala ze zeby byc modelka na poziomie to trzeba sie z kims przespac ps. ta dziewczyna jest przepiekna ale inteligencja nie grzeszy
gość
11 lat temu
mmm fajnego ma gościa :D
gość
11 lat temu
Wierze,ze nie sa głupie, w dzisiejszych czasach dziewczyny ładne sa rowniez madre i wyksztalcone,to juz norma. A co do ich wygladu, kazda jest inna, kazda wyjatkowa....
gość
11 lat temu
..Bardzo wybitny, bardzo trzeba rozmawiac, bardzo najmadrzejszy on jest, my zesmy nie glupie.
gość
11 lat temu
nie pokazujcie jej ani nie cytujcie! ja nie życzę sobie utrzymywać za MOJEpieniądze takich głupich strachów na wróble. Wynocha z szołbiznesu!!!!
gość
11 lat temu
modelki nie są głupie, bo myślą komu dać żeby miały lepiej :)
...
Następna strona
bDZhePev