Wtorek 07.09.2010

Rooney spał z trzema prostytutkami NARAZ!

Waye Rooney Coleen Rooney

Rooney spał z trzema prostytutkami NARAZ!

Kilka dni temu wybuchła kolejna seksafera, tym razem z udziałem Wayne’a Rooney’a, który od kilku lat był uważany za przykładnego męża. W dniu, w którym media ujawniły romans piłkarza, jego żona akurat szykowała się na przyjęcie rodzinne. Rooney postanowił ubiec dziennikarzy i wysłał Coleen SMSa z wiadomością, że gdy była W CIĄŻY, on regularnie sypiał z trzema prostytutkami! Jak miło z jego strony…

Jennifer Thompson ujawniła zdrady Rooney’a i opowiedziała mediom ze szczegółami, co wyprawiała z piłkarzem w wynajętym pokoju hotelowym.


Wayne nieustannie pisał do mnie wiadomości i wydzwaniał – powiedziała Thompson. Umawialiśmy się kilka razy w tygodniu i za każdym razem płacił mi gotówką. W ogóle nie przejmował się, że zdradza Coleen. Nawet raz o niej nie wspomniał.

 


Potem, gdy już ja mu się trochę znudziłam, zaprosiłam do naszego łóżka moje dwie koleżanki - dodała. Wayne był zachwycony, ale przyznał, że nigdy przedtem nie uprawiał seksu z trzema kobietami naraz. W łóżku był nudny. To raczej jego żona powinna poszukać sobie kochanka.

Możliwe, że Coleen się na to zdecyduje. Od czasu ujawnienia seks skandalu żona piłkarza przebywa w rodzinnym domu i odmawia kontaktu z mediami. Zapewne nie miałaby ochoty widzieć się także z mężem, gdyby ten w ogóle próbował ja przeprosić. Rooney pojechał jednak na zgrupowanie i obecnie jest skupiony na piłce, a nie na swoim małżeństwie.

Porównajcie żonę i jedną z kochanek Rooney'a. Było warto?!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (300)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 300
Odpowiedz
83 13
zgłoś
gość 07.09.2010 01:19
on laski to tylko moze miec za kase jaka by poszła za darmo na tego brudasa
Odpowiedz
46 15
zgłoś
gość 07.09.2010 01:20
jejku, moze spał w nogach?
ja zawsze tak z siostra sie łózkiem dzieliłem jak w dziecinstwie mielismy wspolnie pokoj...
Odpowiedz
45 10
zgłoś
gość 07.09.2010 02:16
Co chwilkę jakiś seks skandal ze sportowcami w roli głównej !Sława i pieniądze uderzają do główki !
Odpowiedz
56 13
zgłoś
gość 07.09.2010 04:58
ogladalam jej progrm Coleen's Real Women i przysiegam nie moge uwierzyc ze on ja zdradzil!! Nie dosc ze ona jest sliczna i ma wspaniale cialo to jeszcze jest madra i przesympatyczna...niektorzy faceci to naprawde idioci:(
Odpowiedz
17 12
zgłoś
gość 07.09.2010 06:48
To że zdradzał to nic w porównaniu z tym że w trakcie nie mówił o żonie,to dopiero chamstwo!!!!!!!!!!!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 300