Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Borat" zagra Freddiego Mercury'ego!

519
Podziel się:

Fani zespołu Queen będą wściekli?

"Borat" zagra Freddiego Mercury'ego!
bEBWemmt

Takie informacje zawsze budzą ogromne kontrowersje. Od lat trwają poszukiwania aktorów, którzy zagrają główne role w filmach biograficznych o Kurcie Cobainie, Janis Joplin, czy Freddie Mercurym. Jak donoszą amerykańskie media, w sprawie tego ostatniego coś się ruszyło. Według informatorów związanych ze studiem filmowym, rolę wokalisty zespołu Queen zagra Sasha Baron Cohen, który najbardziej znany jest ze stworzenia postaci Borata i Bruna.

Nad scenariuszem pracuje Peter Morgan, który ma na swoim koncie tak uznane filmy, jak Królowa, Ostatni król Szkocji, Kochanice króla oraz Frost/Nixon. Film ma się skupić na pięciu latach w karierze Mercurego, od założenia zespołu do legendarnego występu na koncercie Live Aid w 1985 roku.

Queen jest jednym z największych zespołów rockowych w historii – mówi osoba z produkcji filmu. Freddie Mercury był ogromną inspiracją dla wielu. Chcemy pokazać prawdziwą historię ich sukcesu.

bEBWemmv

Jak myślicie, fani zespołu będą wściekli, że w ich idola wcieli się komik?

bEBWemmW
KOMENTARZE
(519)
gość
11 lat temu
podobny
gość
11 lat temu
nie zapominajcie, że Cohen jest nie tylko komikiem. Potrafi grać też role normalne, jak np. w Sweeney Todd. Jest naprawdę dobrym aktorem i w dodatku fizycznie podobny do Mercurego.
gość
11 lat temu
jestem fanką Fredka od lat...i jeżeli Borat dobrze zagra-nie mam nic przeciwko...ale Freddy był tylko jeden....
bEBWemmX
gość
11 lat temu
szczerze mówiąc pasuje. Jeśli jest dobrym aktorem, nie komikiem, to nie będzie to w niczym przeszkadzało.
gość
11 lat temu
przylgnął t**p do słupa
Najnowsze komentarze (519)
Fan
8 lat temu
TAK, BEDĄ WŚCIEKLI. Freddie to był cudowny człowiek, to że był homoseksualistą, czy biseksualstą nie ma znaczenia! Ważne jak cudowny miał głos i to jak stworzył z chłopakami super zespół! I uwążam, że nie powinien go grać komik, tylko ktoś kto jest prawdziwym aktorem. Jeśli kogoś uraziłem przepraszam.
gość
10 lat temu
Jej homofobie..
gość
10 lat temu
Ojj komik nie komik. A znacie kogoś kto nie jest komikiem i jest podobny do Freddiego? Bo ja nie :D Ten jest bardzo podobny i ja jestem za:) Jak potrafił świetnie zagrać dwie skrajnie różne postacie jakimi są Borat i Bruno to z Freddim też sobie poradzi :) Pomyślcie, gdyby Boatowi przyciąć włosy i go ulizać, zostawić wąsa.... ;) Tak, żądam tego filmu :)
gość
10 lat temu
no i co, że mercury był homoseksualistą?! za to był na prawdę wybitnym artystą ! za tego typu komentarze jak twój, niżej, powinni wyrywać pojedynczo włosy !
gość
10 lat temu
Będzie musiał sobie zrobić taki zgryz jak Freddie ... ;)
gość
10 lat temu
Freddie jest tylko jeden!
Julaj89
10 lat temu
5 latach kariery? do koncertu Live Aid? Przypominam, ze Queen założono w 1971...
gość
10 lat temu
jeżeli nie schrzani tego to może go zagrać :D kocham Freddiego i z pewnością obejrzę o nim film biograficzny.
bEBWemmP
gość
11 lat temu
Ja myślę, że wizualnie jest trochę podobny, a charakteryzacja zrobi swoje. Nie ważne, że jest komikiem - jeśli zagra przekonująco, to znaczy że jest dobrym aktorem (jestem fanką i się nie wściekam)
gość
11 lat temu
Ludzie, weźcie rozeznajcie sie w temacie zanim coś napiszecie!Zespół powstał we wczesnych latach 70, a nie w 80 roku więc jak film może obejmować pieć lat "od założenia zespołu do 1985"?!
gość
11 lat temu
tak. jestem wściekła.
gość
11 lat temu
Zespół powstał w 1970 roku , jeśli ma to być 5 lat to film miałby się zakończyć wydarzeniami z 1975 roku a nie 10 lat później! Pudel wprowadza w błąd.
gość
11 lat temu
podobny z twarzy ale stanowczo za wysoki, nie ta postura
gość
11 lat temu
o Kurcie juz dawno powstał film "The Last Days", a Cohen na Freda pasuje :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWemnI
bEBWemnJ
bEBWemnK
bEBWemnL
bEBWemnM
bEBWemnr