Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kondrat: "Minęła moja epoka"

362
Podziel się

"Jest zbyt nudny dla Pudelka."

Kondrat: "Minęła moja epoka"
bDfFEfhN

Gdyby nie reklamy ING, byłby zapomnianą gwiazdą - tak komentuje w rozmowie z Gazetą Wyborczą obecność w mediach Marka Kondrata jeden z szefów agencji PR w Polsce. Aktor przez 12 lat (!) współpracy wystąpił już w 83 spotach telewizyjnych banku i nie ma wątpliwości, że liczba ta jeszcze wzrośnie. W wywiadzie z Wyborczą zdradza, że nie jest już zainteresowany graniem w filmach.

Specjalnie nie przejmuję się tym, co ludzie o tym mówią - przekonuje. W ciągu ostatnich 12 lat robiłem filmy znaczące, od "Pułkownika Kwiatkowskiego" po "Dzień Świra" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" Marka Koterskiego. Z obliczem artystycznym wziąłem rozbrat, bo minęła moja epoka, nie czułem już związku emocjonalnego z tym zawodem.

Pierwszy kontrakt z ING aktor podpisał w 1998 roku. Magazyn Forbes co roku plasuje go na pierwszym miejscu zestawienia gwiazd, za które najwięcej zapłaciłyby domu reklamowe. Według ostatniego rankingu, może liczyć na gażę rzędu 912 tysięcy złotych za jedną reklamówkę. On sam sugeruje, że bank płaci mu o wiele więcej.

bDfFEfhP

Niewidoczny na Pudelku - tak komentuje sytuację Kondrata Wyborcza, a były szef marketingu ING, Roman Jędrkowiak, tłumaczy: Nie jest atrakcyjny dla tabloidów, bo co niby mogłyby o nim napisać? Że poszedł do sklepu po bułki? Jest zbyt nudny dla "Faktu" czy Pudelka.

Wolelibyście, żeby Kondrat wrócił jeszcze do robienia filmów?

bDfFEfiq
KOMENTARZE
(362)
gość
10 lat temu
Świetny aktor!
gość
10 lat temu
Panie Marku dla dobrej roli warto wrócić :)
gość
10 lat temu
Jak najbardziej !!! Jest super aktorem, ma przekaz.
bDfFEfir
gość
10 lat temu
no pewnie że tak!
ybt
10 lat temu
bo to dla odmiany dobry aktor
Najnowsze komentarze (362)
gość
10 lat temu
ma prawo robić co chce :)
Witaminka
10 lat temu
Uielbiam Pana Marka jako aktora i jao człwoieka, z przyjemnościa wracam do jego filmow by znow je zobaczyc, chcialabym jednak by Pan Marek znow cos zagral. :)
gość
10 lat temu
Pana czas nie minął. Ma Pan klasę, to rzadkie w tym kraju. Nawet z reklamy zrobi Pan małe dzieło.
gość
10 lat temu
taaaaaaaaaaaaaaak !
gość
10 lat temu
taaaaaaaaaaaaaaak !
gość
10 lat temu
no niestety jest jednym z nielicznych .....ośmielę się napisać wielkich aktorów i to jeszcze z klasą....ale cóż pismaki o tym mogą wiedzieć znaja epoke fretek cichopków mroczków
ptysiu
10 lat temu
"Gdyby nie reklamy ING, byłby zapomnianą gwiazdą" gdyby nie żydoskie korzenie Pinkus Bregner pseud. Kondrat nie byłby żadną gwiazdą i mógłby najwyżej zagrac mamę Piotrusia w reklamie proszku do prania
gość
10 lat temu
Uwielbiam Herman!, jest świetną aktorką filmową i teatralną. I niesamowicie piękną i inteersujacą kobietą, czego of course na tym zdj nei widać, bo zakompleksieni debile z pudla polskich normalnych gwiazd wstaiwają zawsze najgorsze ;/. A te reklamy ( z klasą zresztą, z polotem, oryginalne) zrobiła, jak sama mówiła, żeby móc pozwolić sobie na wyjazd na 3 miesiące realizować PROJEKT Z TEATREM JARZYNY. coś dla was nieosiągalnego, 'pasztety'.
bDfFEfij
gość
10 lat temu
tak bardzo.
gość
10 lat temu
Panie Marku kocham pana . Człowieku ,jesteś super . Wracaj do filmu .
gość
10 lat temu
czławiek bez nazwiska jak sie o Panu Marku mawia bardzo by było szkoda gdyby faktycznie nie wszedł juz nigdy na plan filmowy ale moż Pan Koterski jednak namówi go na jakiś ciekawy film
Kaj2010
10 lat temu
Dla mnie jest Pan super czy w reklamie czy też w filmie.
greczyna
10 lat temu
lubie filmy z nim, czy jest nudny czy nie.. o lindsay non stop pisza a marna z niej aktorka.. i vice versa..
gość
10 lat temu
jest świetny, mało jest takich aktorów w Polsce!
...
Następna strona
bDfFEfiL