Agatka je sushi...

...jeden z jej dwóch posiłków w ciągu dnia.

Obraz

Agatka Paskudzka, po mężu Rubik, wsławiła się kiedyś wyznaniem, że "codziennie je sushi", które zapewnia jej zakochany Pan Piotr. Być może właśnie temu zawdzięcza swoją idealną figurę, nawet po urodzeniu dziecka (zobacz: "Rano zjadam płatki, a na obiad sushi")

W niedzielę odbyła się impreza Wine & Food Noble Night, na której można było zobaczyć m.in. Rubików. Szczęśliwa Agata przemykała uśmiechnięta z talerzem sushi w ręku. Jeżeli jej wierzyć, był to jeden z dwóch posiłków, który zjadła tego dnia. Na śniadanie były płatki...

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą