Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uff!!!

1528
Podziel się

Kasia Tusk odpadła!

Uff!!!
bDzcVDQl

Po wczorajszym odcinku Tańca z gwiazdami wielu odetchnęło z ulgą. Kasia Tusk pożegnała się z programem i prawdopodobnie również z telewizją. Ale po kolei.

Wszystkie pary, które występują na takim etapie programu, mają ogromne szanse na zwycięstwo. Z pewnością zasługują na nie Ivan Komarenko i Blanka Winiarska, którzy w niedzielę pokazali klasę w tangu i radość w cza-czy. Duży wpływ na zaskakujący występ Ivana miał przyjazd jego mamy, która z widowni podziwiała popisy syna.

Nie zaskoczył, a może lepiej - nie rozczarował i tym razem Krzysztof Tyniec z Kamilą Kajak. Zaprezentowali cza-czę w ciekawej oprawie scenicznej oraz dostojnego i urzekającego walca angielskiego, który spokojnie dorównywał tańcom turniejowym. Ciekawe jest to, że choć najstarszy, Krzysztof ma spośród "gwiazd" najlepszą kondycję i nie zdarza mu się zadyszka.

bDzcVDQn

Wisienkę z tortu zostawiamy na koniec: Kasia Tusk i Stefano Terrazzino. Stylistyka ostatniego odcinka, włoskie piosenki, sprawiła, że Stefano, jako rodowity Sycylijczyk, czuł się jak ryba w wodzie. Niestety, jego zaangażowanie w żaden sposób nie udzieliło się Kasi. Z buzi Tuskówny nie schodził uśmiech, który zdradzał świadomość własnej niedoskonałości. Przynajmniej nie można jej zarzucić pychy. Tango było dobre, ale nie powalające, jak na półfinał. Może to dobrze, że odpadli - sesja się zbliża, a Kasia należy ponoć do sumiennych studentek.

Mówi się, że talent ujawnia się w co drugim pokoleniu. Frywolne, za to pozbawione treści Ola Kwaśniewska, Maria Wałęsa i teraz Kasia Tusk to potwierdziły, zawstydzając tylko zasłużonych ojców. Mamy nadzieję, że TVN skończy z niesmacznym obsadzaniem w programach dzieci "znanych osób", wokół którego zawsze roznosi się smrodek nepotyzmu.

bDzcVDQO
KOMENTARZE
(1528)
SylwuniaKiciu...
14 lat temu
Ivan ma wygrac:)):)
Sweetka
14 lat temu
ej sorka ale o co wam chodzi przeciez nie z tak tragicznie tanczyla:]niemacie o czym pisac ludzie ogarnijcie sie z czasem.Kasia jest moja rowiesniczka i jak na taka mloda osobke bardzo dobze sobie radzila wiec odpieniczcie sie od niej i od jej tanca i zycia niech robi co chce jest mloda jesce dajce se na loos:D
gość
14 lat temu
tuskówna się wyrobiła w tańcu, zrobił postępy, gratulacje!
bDzcVDQP
gość
14 lat temu
Wszystko niby ok, ale ze Ivan jest w finale...?!Tego bym sie raczej nie spodziewala. Wierzyc cos mi sie nie chce, ze mial wieksze poparcie niz np. Cerekwicka...Kto na niego glosuje??!!
gość
14 lat temu
a kasia powiedzkowala swojemu chlopakowi wiec co? ma go i maja sie dorze
Najnowsze komentarze (1528)
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
Przepraszam, a Ola Kwaśniewska, Maria Wałęsa i Kaśka Tusk to są gwiazdy??????!! :/
gość
14 lat temu
stefano jestmój a nie tój
ghhość
14 lat temu
ale w czym innym na pewno jest dobra o - o
zaba90
14 lat temu
dajcie spokoj alez jestescie.... ;p;p
zaba90
14 lat temu
hahaha nooooooo spoko :D:D
gość
14 lat temu
dajcie jej juz spokoj
bDzcVDQH
gość
14 lat temu
ona ma jeszcze niewinność dziecka to jest cenne a nie cynizm jak się i tatusia sprzedać to jest nepotym że biorą do programu takie osoby jest to przykrywka aby zaistnialy one w mediach a potem niby z tego kupuje im się drogi samochód
gość
14 lat temu
alleluja !
gość
14 lat temu
jak wojtek mówiłem pani kocham się
aaaaaaaaaagat...
14 lat temu
stefano byl boski, ale ona......
gość
14 lat temu
HURRRRA
agata112
14 lat temu
patrzcie gdzie jej chlopak sie gapi
...
Następna strona
bDzcVDRj