Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura przegrał z Pudelkiem w sądzie. Musi zapłacić 10 000 zł

548
Podziel się

Sąd uzasadnił, że sam zabiega o popularność informując media o związkach z kobietami.

Pazura przegrał z Pudelkiem w sądzie. Musi zapłacić 10 000 zł
bDYfUMid

To całkiem zabawna historia. W 2008 roku Cezary Pazura postanowił pozwać Pudelka za artykuły, które, jak twierdził, naruszały jego dobra osobiste. Po wygranym nieprawomocnie procesie w pierwszej instancji chwalił się w mediach, że wygrał. Niepotrzebnie, bo w drugiej instacji sąd przyznał nam rację. W całości oddalił pozew i kazał aktorowi zwrócić nam koszty procesu wynoszące 10 000 złotych.

Nie pisalibyśmy o tym nawet, tak jak o innych sprawach sądowych, które wygrywamy z "celebrytami", którzy najpierw zabiegają o popularność opowiadając publicznie o swoich najintymniejszych sprawach, a potem walczą z mediami, które przypominają i komentują ich słowa. Informujemy tylko dlatego, że Cezary chwalił się głośno, że "wygrał", natomiast o tym, że przegrał nie wspominał dotąd ani słowem.

bDYfUMif

Warto dodać, że sąd uzasadnił, iż powód sam zabiega o swoją popularność, nadając rozgłos wydarzeniom ze swojego życia prywatnego, w tym informacjom o swoich związkach z kobietami. Uznał, że Cezary Pazura celowo buduje swój wizerunek medialny poprzez świadome wykorzystywanie licznych elementów ze swojego życia prywatnego w swojej działalności publicznej. Komentowanie przez media wydarzeń ze sfery prywatności osoby publicznej, które zostały przez nią samą ujawnione (np. poprzez udzielanie licznych wywiadów kolorowym pismom oraz w programach telewizyjnych), nie stanowi więc naruszenia prywatności tej osoby.

Zgadzamy się z orzeczeniem. Wystarczy przypomnieć choćby wywiad, w którym Pazura opowiadał ze szczegółami o swoim nieudanym pierwszym razie, który miał miejsce na wakacjach pod namiotem. Mało kto opowiedział o swoim życiu osobistym i seksualnym aż tyle.

bDYfUMiG
KOMENTARZE
(548)
Ż.
10 lat temu
Pudel gratuluje wygranego procesu !
koltówa
10 lat temu
Umiejętności aktorsie.... high level ale ale ale Pan Czarek jeszcze niejednokrotnie zatęsni za porzuconym ( choć nieoficjalnie-medialnie wyborem) ............ reasumując ........ do kobit to Pan nima nosa Panie Czarku
gość
10 lat temu
świetna wiadomość!!!! szkoda ze tylko 10.000zł musi zapłacić, dodałabym jedno "0" zabolałoby tego skompromitowanego kretyna bardziej
bDYfUMiH
gość
10 lat temu
ha ha ha i dobrze mu taak :d
gość
10 lat temu
Facet się skończył, nie jest ani śmieszny, ani dobry w tym co robi. Na siłę trzyma się swojego zawodu, sceny, rynku, na którym w przeważającej mierze nikt go nie chce. Nie gra już nawet w żadnych filmach, tyko chałturzy. Szkoda, bo "starego" Czarka lubiliśmy, a z nowego się wszyscy się śmieją. Pudel - gratulacje za wygraną sprawę!
Najnowsze komentarze (548)
gość
10 lat temu
lubie pazure
gość
10 lat temu
a pamiętam te historię z PKP haha
gość
10 lat temu
Gratuluje Pudelku!! hasha jesteđ the best!!!! Podziel się wygraną ;)
gość
10 lat temu
p***d.... głupoty pudle
gość
10 lat temu
w sumie to każdy ma prawo do swojego życia osobistego i nie każdy chce, żeby wszędzie o nim pisano.
gość
10 lat temu
hihihi ^^
gość
10 lat temu
Mondre to może nie ale mądre to napewno wygrał pudel bo wygłupas Pazura plecie androny żeby lans był na bieżaco .Właściwie dla mnie to p***c.
gość
10 lat temu
Portal pudelek to tylko echo tego, co zostało powiedziane. Sąd nie mógł postąpić inaczej, gdyż panuje wolność słowa. Nie ma namacalnych dowodów na to, aby godność osobista Pazury została naruszona, gdyż jego sprawy finansowe, jego pozycja jako aktora jest bardzo dobra. Naprawdę nie ma sensu przejmować sie małymi pieskami, tylko należy dbać o siebie, swoją psychikę i swój rozwój, gdyż najlepszą bronią przeciwko wredności ludzkiej jest sukces osobisty i spokój ducha
bDYfUMiz
gość
10 lat temu
Pazura zabierz Marczuk skąd ją przywlokłeś
gość
10 lat temu
Pazura dawno przegrał żeniąc się z ,,damą,,z rury
gość
10 lat temu
Pierwsza:D
zakopane18
10 lat temu
Pudelku... niestety ale już przesadzacie!!!
em
10 lat temu
pudel rulez! :*
gość
10 lat temu
On mi zawsze bedzie przypominal Leszka Millera.
...
Następna strona
bDYfUMjb