Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki kpi z Superniani!

816
Podziel się

Coraz mniej osób ją lubi... "Twarz można stracić na wiele sposobów."

Wojewódzki kpi z Superniani!
bDYcQcBN

W jednym z ostatnich wywiadów Dorota Zawadzka stwierdziła, że jej uszczypliwe uwagi pod adresem Edyty Górniak nie są atakami. Wyjaśniała, że mówi tylko to, co myśli. A myśli, że Edzia używa za dużo botoksu. Taka metoda autopromocji nie zjednuje jej sympatyków. Supernianię postanowił wyśmiać Kuba Wojewódzki. W Polityce kpi z niej i jej facebookowej aktywności.

Superniania, nieślubne dziecko TVN, ma ewidentne kłopoty z odzwyczajeniem się od masowej popularności. Dorota Zawadzka po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami" robi wszystko, aby świat o niej nie zapomniał – pisze Wojewódzki. Tym razem zaatakowała naszą diwę narodową Edytę Górniak, twierdząc, że nie do twarzy jej z botoksem na twarzy. Jakiś czas temu Dorota wystąpiła gościnnie w teledysku zatytułowanym "Weź nie pie...". Okazuje się, że twarz można stracić na wiele sposobów.

Jeszcze chwila i niania stanie się kolejną ofiarą własnej chęci bycia "opiniotwórczą". A może już się stała?

bDYcQcBP
bDYcQcCq
KOMENTARZE
(816)
gość
10 lat temu
po raz pierwszy całkowicie popieram Wojewódzkiego
gość
10 lat temu
Chcę więcej szmalu, więcej programów, więcej reklam, powiem wszystko, zrobię wszystko. Niania
gość
10 lat temu
no tak zaczęła być gwiazdą......a tu wyszło żałośnie
bDYcQcCr
gość
10 lat temu
zgadzam się, ale naprawić się już jej nie da!
gość
10 lat temu
Przecież ona ma rację! Górniak wygląda fatalnie po tym botoksie, zapuchnięte oczy, twarz, koszmar! O co więc chodzi? Ze mówi prawdę ?
Najnowsze komentarze (816)
gość
9 lat temu
podobni :D rodzinka ?
gość
10 lat temu
Pan Kuba będzie pluł na wszystkich i wszystko, religię, historię, tradycję, kraj w którym mieszka, ludzi, także na tych, którzy uważali się za jego przyjaciół. To wyjątkowo p***y i wyjątkowo żałosny sposób zarabiania pieniędzy, bo naprawdę ten człowiek nic innego nie potrafi... Jakbym miał określić dno, to Pan Kuba mieści się w samym centrum tej definicji.
gość
10 lat temu
WŁAŚNIE !!! RACJA !!! ALE JESZCZE WIECZÓR GIER RODZINNYCH- TEŻ ONA ! FUJ :-//
gość
10 lat temu
TO NIE ŻADNA SUPER NIANIA, TYLKO SUPER KRETYNKA !!! JA OSOBIŚCIE NIE PAŁAM JAKĄŚ NIEZWYKŁĄ MIŁOŚCIĄ DO E.G., ALE NIE WIERZĘ KOMUŚ, KTO POUCZA INNYCH, A SAM NIE WIE JAK SIĘ ZACHOWAĆ! A TYLE GADAŁA DO SZACUNKU DO INNYCH.... NIEWIARYGODNA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI! NIGDY NIE UWIERZĘ W RADY KOGOŚ, KTO KRYTYKUJE I LANSUJE SIĘ NA POKAZ. BABA MA PARCIE NA SZKŁO I KASĘ, TYLKO DŁUGO TO KAMUFLOWAŁA POD PŁASZCZYKIEM WIELKIEJ PANI PSYCHOLOG... DOBRZE, ŻE W KOŃCU WYSZŁO NA JAW JAKA JEST NAPRAWDĘ.
gość
10 lat temu
Niania na miotłę i niech odlatuje, jej czas się skończył i super!!!!!
gość
10 lat temu
żałosna jest...
józia 3
10 lat temu
Rozumiem programy - Superniania, Swiat według dziecka, ale: Taniec z gwiazdami -p. Dorota, W roli głównej - ona, Uwaga - ona, o diecie - ona, Rama- ona, premiera filmu- ona, Między kuchnią a salonem - ona, o wybieraniu imion dla dzieci - ona, o autoagrsji - ona.I pewnie wiele, wiele innych momentów, w ktorych akurat nie ogladałam tv. Litości!!!To, że p. Dorota ma ostre parcie na szkło to nie znaczy jeszcze, że nie czujemy przesytu jej osobą. Czy w Polsce nie ma innych psychologów ??? Wszechwiedząca i wszemobecna "ubrana w IQ" - żal:/
gość
10 lat temu
co to ... starsza odmiana may.
bDYcQcCj
gość
10 lat temu
Dorota zawadzka ewidentnie potrzebuje porady psychologa. Kto się odważy i pomoże niani?
gość
10 lat temu
Miałam z nią zajecia Kobieta genialna choc faktycznie kiepsko sie ja oglada w tv...
gość
10 lat temu
...jest żałosna:(
gość
10 lat temu
wyszło szydło z worka
gość
10 lat temu
Górniak jest piękną kobietą, a nasza niania jej zazdrości. :D
Natalula
10 lat temu
Są trochę podobni na tym złączonym zdjęciu xDD Brawo Kuba. Ostatnio dużo mamy takich gwiazdeczek, co to po telewizji się chcą panoszy, a gówno są warci.
...
Następna strona
bDYcQcCL