Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie kolejny "Big Brother"! Z NIMI?!

708
Podziel się:

Tym razem w domu Wielkiego Brata mają zamieszkać internetowi "celebryci"...

Będzie kolejny "Big Brother"! Z NIMI?!

Reanimacja formatu Big Brother okazała się dla TV4 sporym sukcesem. Szczególnie wybór Joli Rutowicz jako jednej z uczestniczek okazał się w pewien sposób "trafiony"... Widzowie włączali program głównie po to, by oglądać właśnie ją, osobę, która uważa, że "równik przechodzi przez północną część Polski". Stacja wierzy, że jest w stanie powtórzyć ten sukces. Więcej - przebić go.

Edycja VIP, którą wygrał aktor (?), Jarosław Jakimowicz, oraz kolejna, nie cieszyły się już takim powodzeniem. Producenci są jednak zdania, że znaleźli skutecznyy sposób, by przyciągnąć widzów przed ekrany. Uczestnikami mieliby zostać "internetowi celebryci". "Celebryci" - w podwójnym cudzysłowie.

Po długiej przerwie producenci myślą nad tym, aby jeszcze raz spróbować, ale tym razem w domu wielkiego brata zamknąć bardziej lub mniej znane osoby - donosi nasz informator. Bohaterami programu miałyby być osoby znane nie tyle co z telewizji ale z internetu. Padł nawet pomysł, ale to tylko wstępnie, aby do nazwy "Big Brother" dodać "Cyber star". Producenci zastanawiają się już, kogo mogliby zwerbować. Padły już pierwsze nazwiska np. Barbara Kwarc, Paweł Luntek, Mateusz Osiecki. Uczestnicy programu zamieszkaliby w tym samym domu, w którym kręcone były poprzednie edycje.

Wyobrażacie sobie Luntka i panią Basię pod jednym dachem? My wolimy nie.

Przy okazji, przypomnijmy największych przegranych polskiego "Big Brothera". Nie wyobrażamy sobie, kto mógłby chcieć powtórzyć ich "sukces":

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(708)
gość
12 lat temu
hehe to mogłoby byc dobre:D
gość
12 lat temu
Pani Basia jest najlepsza, działoby sie och działo:D
gość
12 lat temu
a po co to komu potrzebne?
gość
12 lat temu
o jezuuu
gość
12 lat temu
dlaczego tv pokazuje takie dno???
Najnowsze komentarze (708)
gość
9 lat temu
jak ja bardzo chciałabym , aby powstała kolejna edycja tego programu..oj jak ja chciałabym..tak ..dobry pomysł np z tym Pawłem Luntkiem..a do tego zwykli ludzie, o których nikt niema pojecia..chciałabym wziac udział w takiej edycji , w tym programie..please niech bd edycja big brothera w tym lub 2014 roku.
Properth
11 lat temu
Zajefajne są wszystkie edycje BB. Vip również mi się podobał. Dawajcie BB 6 na pewno będzie duża oglądalność.
zb19lq , [url...
11 lat temu
zb19lq , [url= [link=
vnROE5 xymxi...
11 lat temu
vnROE5 <a href="
AvS0Ur , [url...
11 lat temu
AvS0Ur , [url= [link=
IrLSQ9 vsylk...
11 lat temu
IrLSQ9 <a href="
Pan uwaza Ros...
11 lat temu
Pan uwaza Rosje za demona zla i peostdpnosci ja uwazam za demona rozgardiaszu i ogf3lnej niemoznosci. Jedno nie wyklucza drugiego. Przeciwnie. Jedno z drugiego wynika. Napisałem o tym w . Moim zdaniem popelnia Pan ten sam blad myslowy co komentator Grzegorz2 Jestem niedoskonały. Tym samym błędy popełniać muszę. Ale to nie są błędy cudze. To są błędy moje własne.Pozdrawiam,
gość
11 lat temu
No i git majonez:)))
gość
11 lat temu
kocham luntka
gość
11 lat temu
gdyby była tam Pani Basia to bym oglądała
gość
12 lat temu
Paweł! ;**
LuntkoOwa
12 lat temu
Luntek!!
gość
12 lat temu
KTO TO JESZCZE OGLADA
gość
12 lat temu
będzie BAŚKA - oglądam każdy odcinek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie