Druga edycja "Top model" bez Anji Rubik!

Wykluczyła swój powrót do programu.

Obraz

Mamy złą wiadomość dla wszystkich, którzy lubili oglądać Anję Rubik w programie Top model. Modelkę znudziły te gościnne występy. A może nie chce firmować swoją twarzą wyboru kolejnej Papierskiej? Pewnie i jedno i drugie. Jak twierdzą znajomi Rubik, na których powołuje Fakt, zdecydowanie wykluczyła ona swój powrót do programu.

Anja nie ma czasu ani ochoty znów brać udziału w show - mówi kolega modelki.

Cóż, jej kariera rozwija się bez tego wystarczająco dobrze. Co to dla niej za atrakcja? Joanna Krupa ma jeszcze sporo do zyskania promując się na polską celebrytkę, Anja - absolutnie nic.

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą