Trwa ładowanie...
Przejdź na

Farrell zostawił Alicję dla... Keiry?!

719
Podziel się

On rozstał się z Alicją, ona - z wieloletnim chłopakiem. "Jest słodka, kochana, niezwykle mądra, bystra, utalentowana, kreatywna i wspaniałomyślna..." - wylicza Colin.

Farrell zostawił Alicję dla... Keiry?!
bDJGqqXV

Keira Knightley i Colin Farrell spotkali sie na planie filmu _**London Boulevard**_, jeszcze zanim w życiu aktora pojawiła się Alicja Bachleda-Curuś. Cała ekipa obserwowała, jak iskrzy między odtwórcami głównych ról. Knightley była wtedy jednak jeszcze zakochana w swoim chłopaku, Rupercie, a Farrell na planie kolejnego filmu poznał Alicję.

Później aktor nie szczędził swojej koleżance miłych słów - rozpływał się nad jej talentem, a w wywiadach nazywał ją "cudowną i uroczą". Jednak mimo swojej nie najlepszej opinii pozostawał - przynajmniej oficjalnie - wierny matce swojego dziecka. Do czasu ich rozstania, które zaledwie kilka dni temu oficjalnie potwierdziła Ala.

Co ciekawe, zbiegło się to w czasie z ogłoszeniem rozstania Keiry i jej wieloletniego chłopaka, z którym poznała się sześć lat temu na planie ekranizacji Dumy i uprzedzenia. To z kolei obudziło spekulacje, że skoro oboje są teraz wolni, droga do romansu stoi otworem.

bDJGqqXX

Zarówno Keira, jak i Rupert mają złamane serca, ale w tym związku od dawna się nie ukła**dało** - mówił przyjaciel pary w rozmowie z brytyjskim Daily Mail. Narastające napięcie skłoniło ich do decyzji o rozstaniu. Pewnym jest jednak, że zostaną przyjaciółmi.

Pod koniec listopada, a więc w czasie, kiedy Farrell i Bachleda nie byli już razem, aktor wyznał w wywiadzie, że bardzo chętnie znów spotkałby się na planie z Knightley.

Jest słodka i kochana, kochana kobieta, niezwykle mądra, bystra, utalentowana, kreatywna i wspaniałomyślna. Była naprawdę słodka, więc bardzo przyjemnie mi się z nią pracowało - zachwycał się Colin. Byłem jej wielkim fanem już wcześniej, a stałem się jeszcze większym po zakończeniu prac na planie. Chciałbym jeszcze kiedyś móc z nią zagrać, naprawdę bardzo bym chciał. To była taka próba generalna przed czymś większym, przy czym mam nadzieję będę miał szczęście z nią jeszcze pracować.

"Próba generalna przed czymś większym"... Swoją drogą ciekawe, jak ma się to do wersji mówiącej, że to Alicja rzuciła Colina... Zobacz: To Ala zerwała z Colinem?! "Jest zdruzgotany!"

bDJGqqYd
bDJGqqYy
KOMENTARZE
(719)
gość
8 lat temu
Cirrra sriira czy jakoś tak ty fisdo pier...
gość
8 lat temu
Keira Knightiel pochodzi z rodziny aktorskiej, jest nie tylko piękną dziewczyną, kobietą..., lecz przede wszystkim utalentowaną aktorką. Z prawdziwą przyjemnością oglądam filmy ,w których występuje.
gość
9 lat temu
piękna Keira, ale oni nie są razem.
bDJGqqYz
gość
10 lat temu
Keira jest okropna! Wychudzona, wygląda jak chłopak
gość
10 lat temu
"jej kariera w USA stanęła w miejscu" ...stanęło w miejscu coś, czego nigdy nie było [; niech ona zajmie się wkoncu dawaniem d...y bo to jej najlepiej wychodzi, aktorka z niej marna, jej maniera jest nie do zniesienia, niech pojdzie do logopedy bo jej "sz" "cz" jest nie do zniesienia, i zrobic coz z tym podbrodkiem bo ją wyprzedza z 15 cm... ona jest żądna sławy. zaczęła skandalikiem z farrellem, choć szybko się skończył romans ale wyszła na swoje. aktorka jest z niej mocno średnia. jak się potoczą jej losy - zobaczymy.. póki co, sama sobie zapracowała na taką a nie inną opinię o sobie. ja byłam też zniesmaczona takim jej wejściem do hollywood - na plecach kochanka - bo to, co zawsze mówiła, to, że chce być aktorką a nie celebrytką. nie oceniam jej związku, ale no..wygląda to jak wygląda. ludzie jej nie lubią za jej wyniosłość i sztuczność. nie sprawia wrażenia sympatycznej, skromnej. dlatego na forach w stanach tez nie cieszy sie sympatią..
gość
10 lat temu
o to przepis jak zostac kochnka byc dziecinna zostawic wieloletniego chloapka dla playboya i dla kariery i kasy :D dziwa z samego przedsionka piekla syf kil i mogila
gość
10 lat temu
Kiera jest piękna ... i nie wiem jak można ja porównywać do Alicji , przy Keirze Alicja to szara mysz . A keira jest cudowna!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Może dla niego Alicja jest za inteligentna ? przeciez to t****k i g**b
gość
10 lat temu
hmm przynajmniej g****a polka nauczyla sie ze nie ma to jak dojsc do slawy samemu a nie zerujac na innach. Keira jest kims a nie pijawka czekajaca i rozmnazajaca sie aby zgarnac kase i ulepszyc sobie przyszlosc .
gość
10 lat temu
KEIRA TO ANOREKTYCZKA!!!!!...NO CÓŻ JAK KTOŚ PRZEDKŁADA KOŚCI NAD MIĘSO???:)
gość
10 lat temu
ala naj
gość
10 lat temu
Keira jest weselsza pd Alusi i robi śmieszne minki , a nie takie pochmurne jak Ala.
gość
10 lat temu
Pochwal się swoimi.
bDJGqqYr
gość
10 lat temu
BOSZ JAKI FATALNY UŚMIECH! JAK Z HORRORU JAKIEGOŚ, WRRRRR
...
Następna strona
bDJGqqYT