Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rubika zgubi próżność i chciwość?

275
Podziel się

"W podwójnej roli na scenie chce zwielokrotnić dochody."

Rubika zgubi próżność i chciwość?
bCZgARuJ

Podczas koncertu w Elblągu Piotr Rubik zadebiutował w podwójnej roli - kompozytora i... śpiewaka. Odkrył w sobie nowy talent? Powiedzmy. Chodzi raczej o pieniądze.

Pani Kanclerz rozpowiada, że Rubik był u nas niewolnikiem i współpracował bez umowy - mówi Twojemu Imperium Marek Szuszkiewicz z agencji Duo, która do niedawna reprezentowała Rubika. To bzdury! Mieliśmy z nim umowę. I nawet kiedy ją 12 kwietnia wypowiedział, to i tak przyjeżdżał na koncerty i brał pieniądze. I to zwiększone trzykrotnie.

Rewelacjom Rubika zaprzeczają też w liście otwartym soliści chóru:

bCZgARuL

Nieprawdą jest, że doszło do spisku, który miał na celu zastąpienie Piotra innym dyrygentem. Oświadczamy, że jesteśmy współtwórcami wykonywanych dzieł, a nie pracownikami Piotra Rubika.

Sam Rubik milczy, także na własnej stronie internetowej, gdzie ostatnio napisał tylko o tym, jak źle się czuł, stojąc na scenie z pustymi krzesłami. Ale jego znajomy tak ocenia motywy działania muzyka:

Próżność, ale i to, że w podwójnej roli na scenie chce zwielokrotnić dochody.

bCZgARuR

Piotrze, może zacznij jeszcze żonglować nogami (skoro ręce masz zajęte dyrygowaniem)? Wtedy będziesz pobierać trzy gaże - dyrygenta, wokalisty i klauna.

bCZgARvm
KOMENTARZE
(275)
gość
13 lat temu
Piotrek Rubik naprawde fajny gosc o wielkim talencie!!! 3maj sie Piotrze!!
gość
13 lat temu
Czepiacie sie...
gość
13 lat temu
lubimy Piotra
bCZgARvn
gość
13 lat temu
ona jest Agata P******a nie on.
gość
13 lat temu
jesteś ładny ale ona jest p******a zrezygnuj! zrezygnuj! zrezygnuj!
Najnowsze komentarze (275)
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
zgadzam się!!!!!! on jest wielkim muzykiem tworzy wspaniałe utwory .... współczuje mu tego całego zamieszania i mam na dzieje że będzie mu się dobrze powodziło (zgadzasz się ze mną to napisz do mnie Kom.509203814 lub na gg 297117 zapraszam) ......xd
Beciu$
13 lat temu
Ja ci dam chciwość!!! On śpiewał dlatego, że nie miał wokalistów!!!!
gość
13 lat temu
zawsze dziękował swoim współpracownikom,solistom,więc byli równie ważni,podczas występów.Widać,że ich doceniał,a oni nie powinni się tak zachować,myśleli o sobie a nie publiczności. Szkoda,że tak to się potoczyło,gdyż on wkładał swoje serce,w to co robił,na szczęście myślę,że nadal będzie to robił.-oni również byli świetni,śpiewali prosto z serca,ale ich zachowanie ,było nieprofesjonalne .
gość
13 lat temu
UMIE WYKORZYSTAĆ SWÓJ TALENT,JEST ŚWIETNY W TYM CO ROBI! POWINNIŚMY BYĆ DUMNI ,ŻE MAMY TAKIEGO ARTYSTĘ.POTRAFI PORUSZYĆ NASZYMI SERCAMI,POPRZEZ MUZYKĘ.
gość
13 lat temu
Rubik to moja matka! Mówie wam! On mnie urodził 26 II 1982 roku w Suwałkach. Poród trwał 16 godzin, az lekarze zdecydowali sie na cesarkę! Mamo Piotrze wszystkiego najlepszego! Tato Agato nie wyjadaj mi majonezu z lodówki!
miska1992misi...
13 lat temu
Jestem z Elbląga i byłam na tym koncercie. Rubik jest kompozytorem i dyrygentem, koncert uratował śpieawając ale musiaby być jeszcze świetnym aktorem żeby tak udawać. Nie ma ludzi tak wszechstronnie uzdolnionych. I jestem pewna że mówił to wszystko z głębi serca. Jak nie wiadomo o co chodzi o chodzi o pieniądze? Tak! Ale kto powiedział że to jego wina?! Może to DUO nie spodziewało się że oratoria zdobędą taką popularność i teraz chcieli skosić na tym jeszcze więcej. Listem solistów nie ma się co przejmować bo jeśli to prawda to mogli przyjechać i nam to powiedzieć w twarz. Taki list może napisac każdy. A zreszta... jedna z solistek została z Rubikiem. Wszystkich oszukał tylko ją nie?? NIe mam pytań...
gość
13 lat temu
Wielki mi artysta !! Kicz !!!
bCZgARvf
gość
13 lat temu
PIOTRZE TWOJA MUZYKA JEST CUDOWNA KOCHAMY CIĘ.ŻYCZYMY CI DUŻO ZDROWIA I MIŁOŚCI.
gość
13 lat temu
TO TY JEZDEŚ PEDOFILEM GAMONIU JEDEN
*Monika*
13 lat temu
Zauważyliście, że prawie na każdym wspólnym zdjęciu trzymają kieliszki?! A P.Piotr na tym zdjęciu wygląda baaaaardzo staro :P
blair188
13 lat temu
gościu najwidoczniej przechodzi kryzys wieku średniego..odwalilo mu totalnie , chociaz doceniam jego twórczość.
pAnka
13 lat temu
Nogami podskakuje, więc nie może żonglować.... W Elblągu byłam- widziałam,s łyszałam, ahhh:)
gość
13 lat temu
uwaga!! po Czerwonych atakują nas Biali!! strach..
...
Następna strona
bCZgARvH