Trwa ładowanie...
Przejdź na

Britney zwariowała?

457
Podziel się

Kevin Federline uważa, że Britney ma rozdwojenie jaźni.

Britney zwariowała?
bCYTYfJx

Krótko po tym jak w lutym tego roku, Britney Spears zgoliła sobie głowę, pojawiły sie plotki, że zrobiła to dlatego, bo kilka dni wcześniej została zgwałcona.

bCYTYfJz

Myślicie, że Britney doszła już do siebie? Nie całkiem. Źródła podaja, że piosenkarka przestała brać leki, mówi dziwnym głosem i odmawia założenia na siebie jakichkolwiek ubrań, kiedy jest w domu.

The Enquirer dotarł do bliższych informacji na temat domniemanego gwałtu w lutym. Źródła magazynu twierdzą, że podczas jednej z przepełnionych alkoholem i narkotykami nocy, Britney została zaatakowana w Miami przez kogoś, kogo znała i wiedziała, że chciałby uprawiać z nią seks.

Rzecznik prasowy piosenkarki zaprzecza tym informacjom, ale źródła Enquirera podają, że od tamtego zdarzenia już zupełnie nie jest sobą.

Kilka faktów potwierdza takie plotki. W tamtym czasie Britney faktycznie była w Miami, sama, z dwójką swoich dzieci. Zaraz po tym, jak ogoliła się na łyso, udała się do centrum medycznego Cesars Sinai. Mówiło się wtedy, że bolał ją ząb, ale okazało się to kłamstwem. Spears opuściła Miami szybciej niż planowała.

bCYTYfJF

Z innych doniesień wynika, że Britney dalej walczy ze swoim byłym menedżerem, Larrym Rudolphem. Nie chodzi teraz już tylko o niego, ale i o ojca Bitney, Jamie'ego. Britney chce odciąć niektórych członków swojej rodziny od stałych napływów pieniędzy z jej kieszeni. Wśród osób znajdujących na czarnej liście znalazł się również jej ojciec. Dlaczego? Ośmielił się ją publicznie skrytykować.

Nie tylko on zaszedł za skórę piosenkarce. Jej były mąż, Kevin Federline, uważa, że Britney ma poważne zaburzenia osobowości. Prawie jak rozdwojenie jaźni.

Kevin ma wrażenie jakby rozmawiał z różnymi ludźmi podczas jednej rozmowy z nią - podaje źródło. Raz z Britney jest wszystko w porządku, a za chwilę krzyczy na niego i na wszystkich. Mówi Kevinowi, że wyprowadzi się z Los Angeles i rzuca to wszystko, a potem dodaje, że za niedługo wraca w trasę, więc to on musi się przygotować do bycia ojcem na pełen etat.

bCYTYfJG
bCYTYfKa
KOMENTARZE
(457)
gość
13 lat temu
dajcie jej już spokój, niech w spokoju dojdzie do siebie
gość
13 lat temu
on sam ma rozdwojenie
m.cz.
13 lat temu
g***i ten jej mąż i wyzyskac tylko chce na niej jak najwiecej kasy, w ogole nie szanuje tego, ze jej zaburzenia z psychika to choroba tylko ją osmiesza wciaz w mediach!! k****n.
bCYTYfKb
gość
13 lat temu
i w ogolejak ona wyglada na tych zdjeciach,jak jakas zdzira,w dodatku trzyma dziecko...s****a..
gość
13 lat temu
ale g****a ...puściło jej oczko w rajtuzach! :) ...a co do rozdwojenia jaźni...ja też czasem miewam i co?:P
Najnowsze komentarze (457)
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
CZYMAMY ZA NIOM KCIUKI..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRITNEY I LOWE FOR YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
ONA JEST SPOKO...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oolla
13 lat temu
Ja niewiem dlaczego sie tak załamała. Nie słucham jej muzyki ale nie jest zła. Mogłaby sczęśliwie żyć z tymi ndizęćmi Po co?? jakieś załamanie?? Nerwy?? Depresja?? Eh..szkoda jej..
GOŚC
13 lat temu
SUPER LASKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z*******A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
ONA JEST SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asss
13 lat temu
Mogła ćpać więcej.... Czy na pudelku są inne artykuły. niż o Brit?:>
zniesmaczony
13 lat temu
Z tą panią jest już rzeczywiście coś nie tak :/
bCYTYfJT
ktośka
13 lat temu
Fajne ma rajtuzy i majciochy... takie... różowe!
gość
13 lat temu
hmmm... troche kabaretki jej sie podarły;p napewno takie małe ups xD
gość
13 lat temu
biedne tej jej dzieci są
kruli3ek
13 lat temu
wygląda jak szpej co ona z siebie zrobiła? :/ odyebało jej przez narkotyki co tu duzo mowic :|
gość
13 lat temu
Fajne buty, ale rajstopy do kitu! hihi
gość
13 lat temu
Żal mi jej...;/ mamo jak ona wygląda!!
...
Następna strona
bCYTYfKv