Brodka rozjaśniła końcówki (ŁADNIE?)

Kto następny?

Obraz

Polskie celebrytki ostatnio polubiły rozjaśnianie końcówek włosów. Zaczęło się od Mariny Łuczenko, gwiazdy znanej z tego, że jest mniej znana od własnej menedżerki. W jej ślady poszły Weronika Rosati oraz Maja Sablewska. Niedawno dołączyła do nich Natasza Urbańska, a teraz - Monika Brodka.

Piosenkarka pojawiła się w piątek na imprezie, podczas której odebrała statuetkę SuperHIRO 2010. Po raz pierwszy zaprezentowała się w swoim nowym kolorze włosów. Planujecie wziąć z niej przykład?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą