Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łepkowska poniżyła Lisa

914
Podziel się:

Słusznie?

Łepkowska poniżyła Lisa

W programie Tomasz Lis na żywo Ilona Łepkowska nie przepuściła okazji by wytknąć prowadzącemu, komu zawdzięcza swoją wysoką pensję: Przeciez siedzimy w gmachu TVP, a na pana program zarabia "M jak miłość" - oświadczyła.

Zdenerwowała ją bardzo krytyczna opinia prowadzącego na temat poziomu polskich komedii, za który scenarzystka jest w dużym stopniu odpowiedzialna.

To filmy robione przez idiotów dla kretynów - oświadczył raczej kategorycznie Lis, po czym zapytał Łepkowską, czy nie dałoby się produkować bardziej subtelnych filmów. Wygląda na to, że raczej by się nie dało, skoro scenarzystka zamiast odpowiedzieć, zaatakowała prowadzącego. To niezbyt dobrze wróży polskiej kinematografi. Oliwy do ognia dolał obecny w studiu reżyser i polityk Kazimierz Kutz, diagnozujacy poziom komedii Och Karol 2 w następujący sposób:

To jest stręczycielstwo duchowe. Czasem jak sobie przypomnę, że byłem reżyserem to tak jakbym wychował córkę na prostytutkę.

Po tych słowach w studiu zaległa cisza. Nikt nie miał już nic do dodania...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(914)
gość
12 lat temu
Nie poniżyła. Królowa serialowych "...Ówien" próbowała zasugerowac , jakoby pisane przez nią scenariusze gniotów sponsorowały inne , ambitne programy TVP... Być moze , ale to nie zmienia oceny tychże "wytworów" i konkluzji ,ze ze SZTUKĄ nie mają nic wspólnego.
gość
12 lat temu
lisu lisu dawaj do pisu
jest cudna
12 lat temu
brawo ma pan rację
gość
12 lat temu
Lis chytrus nic nie robi i żyje jak KRÓL,za co pytam?za to że i****i oglądają seriale
gość
12 lat temu
poza tym te słowa, które waszym zdaniem wypowiedział Lis on tylko cytował.
Najnowsze komentarze (914)
gość
11 lat temu
Seriale pani Lepkowskiej to s****a , byle co , bez Ladu i składu. Czy zastanowiła się ta Pani , co robi i dla kogo, co wnosi do kultury, jakie przesłanie. No nie , nawet nie mogę spakojnie o tym pisać.Ale wiem na pewno, osąd o sobie ma ta pani bardzo wysoki i tak też się zachowuje. Mnie to jej zachowanie śmieszy. . W tej walce o zaistnienie jest wręcz śmieszna , to stało się bolesne, jak te jej pseudo , płytkie seriale.
Gość
11 lat temu
Dziś . 25.01.2012r. Pani Lepkowska , podobno reżyser , w tv pr 1 , w programie o acta , była tak głośna , że nawet redaktor Zakowski nie mógł sobie z wyciszeniem jej poradzić. Może to jej taki sposó b na zaistnienie w TV. Ja przyznam się nie znam tej pani, ani jako reżyserki , ani jako autorki czegokolwiek, no a już jako twórczyni no to wcale ( o co zresztą taki bój toczyła. Podają , że kręci jakieś tam seriale, przecież to zwykły chłam , byle co, byle coś robić. Doprawdy , czego się tak rzuca, widocznie chce zwrócić uwagę na siebie , a może jest biedna , no to kochani zróbmy zrzutkę .
gość
12 lat temu
ALE LIS MA RACJE,POLSKIE FILMY DO KITU.WYSTARCZY OBEJRZEC"CIACHO"OGLADALAM DO MOMENTU KONONOWICZA,DALEJ NIE MOGLAM .FILM CHYBA DLA DEBI..NAPEWNO,PRZEPRASZAM
gość
12 lat temu
Łepkowska z tymi swoimi debilnymi filmikami do garów a lisowi to ona może co najwyżej papier toaletowy podać
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
Szkoda tylko, ze nie uwzględniacie w tym wszystkim pewnego "drobiazgu": PIS rządził w czasach koniunktury w Polsce i na świecie. Nie było jeszcze kryzysu światowego i wszystkich związanych z tym problemów. PIS przejął wówczas władzę w dobrych czasach - po prostu przejął dobrze funkcjonującą gospodarkę, to i mógł rozdawać kasę na to i tamto. Prawda jest taka, ze to ŻADNA ZASŁUGA PISu, że gospodarka wówczas kwitła: po prostu PIS zbierał to, co zasiali i wyhodowali jego poprzednicy. Jedyną zasługą PISu dla gospodarki jest to, że trzymał się od nie j z daleka, dzięki czemu mogła się spokojnie rozwijac. Ale PIS zmarnował ten świetny okres prosperity: zamiast wtedy przeprowadzić reformę finansów publicznych, gdy nas na to było stać, to zabawial się w rozdawnictwo. PIS miał wielkie szczęście - bez żadnej swojej zasługi - że przyszło im rządzić w czasch najlepszej koniunktury. I tyle.
gość
12 lat temu
Lis jest taki jakiś...
gość
12 lat temu
Lisek chytrusek- nie oglądam go bo nie lubię "farbowanych lisów" jest tyle innych ciekawszych programów publicystycznych a na seriale szkoda naprawdę czasu i to przez te bzdury Polacy przestali czytać książki
gość
12 lat temu
lisie ! Ty oprawco!!! ile siniaków nabiłeś swoim .... "kochanym" dziewczynom ??
gość
12 lat temu
a muszą mieć zwiazek ze sztuką? bo to chyba nie zadanie seriali?
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
Łepkowska do garów a nie za nasze pieniadze takie szmiry dla przygłupów krecić.Kobieta zero inteligencji okropnie sie z Mucha zachowały jak ostanie prostaczki
gość
12 lat temu
LIS DO PROGRAMU KULINARNEGO LUB NA ULICĘ!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie