Kreacje z Viva Comet! (DUŻO ZDJĘĆ)

Ktoś wypadł naprawdę dobrze...?

Obraz

Wczorajsze rozdanie nagród _**Viva Comet**_ było świetną okazją do zaprezentowania się w ciekawych, przyciągających obiektywy aparatów stylizacjach. Widać, że i do nas dotarła moda na przygotowywanie kilku kreacji - na samą galę, na afterparty, a także na występ na scenie.

I tak, trudno było przeoczyć "elfie" uszy Dody, która zaprezentowała się i tak w dość spokojnym stroju: krótkiej żółtej spódniczce, złotym pasku i czarnej, skórzanej górze. Nam do gustu najbardziej przypadły jej eleganckie, cieliste szpilki. Na scenie wystąpiła w peruce z dziwaczną grzywką i niebieskimi końcówkami, a także w kusej, powycinanej po bokach srebrnej sukience i kabaretkach. Ten wieczór raczej nie można zaliczyć dla niej do modowo udanych...

Największa zwyciężczyni plebiscytu, Ewa Farna, też zaprezentowała dwie sukienki: jedną asymetryczną, w intensywniej czerwieni, oraz drugą, dość bezkształtną w kolorze zgniłej zieleni. Uwagę zwróciła również Marina w czarnej skórze, Paula (ta druga) w panterce i ze znaczną nadwagą, Candy Girl z sukience tradycyjnie kojarzącej się z Lady GaGą oraz Edyta Herbuś w geometrycznej, czarno-białej długiej sukni. Była też Natalia Lesz w wysokich, czarnych oficerkach na obcasie.

Kto wypadł Waszym zdaniem najlepiej? Nam trudno wytypować kogoś naprawdę wyjątkowego...

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą