Kto założył skarpetki do szpilek?

Pewna młoda wokalistka… Znowu.

Obraz

Monika Brodka chyba jako pierwsza (a może także i jedyna) zaadaptowała do swojego wizerunku prezentowany na światowych wybiegach trend łączenia sandałków czy szpilek ze skarpetkami. Po raz pierwszy zaprezentowała je już we wrześniu zeszłego roku. Zobacz: Brodka w... skarpetkach do obcasów!

Podczas czwartkowej konferencji prasowej Francophonic Festival piosenkarka zaprezentowała się w ciekawej, szarej marynarce z bufkami, skórzanych czarnych spodniach i bordowych szpilkach z odkrytym palcem, do których dobrała skarpetki w tym samym kolorze.

Jak na razie jednak Brodka jest chyba jedyną polską gwiazdą, która tak odważnie stosuje takie rozwiązanie. Jak myślicie, będzie hitem nadchodzącej wiosny?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą