Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aktor z "Na dobre i na złe"... SPOWODOWAŁ ŚMIERTELNY WYPADEK?!

458
Podziel się

Tak twierdzi jej syn... "Ludzie z przystanku autobusowego zatrzymali go!"

Aktor z "Na dobre i na złe"... SPOWODOWAŁ ŚMIERTELNY WYPADEK?!
bDffAvEB

Jan Bielecki, mieszkaniec podwarszawskiej Starej Miłosnej nie ma najmniejszych wątpliwości, że za śmierć jego matki odpowiedziany jest... znany z seriali Na dobre i na złe i Szpilki na Giewoncie Marcin Rogacewicz. Próbę dochodzenia sprawiedliwości w sądzie odradził mu sam sąd, uznając zgromadzone dowody za niewystarczające do wszczęcia postępowania.

Dramat rozegrał się przed 2 laty. Bielecki, nie mogąc dodzwonić się do matki, zaczął jej szukać i znalazł - w szpitalu.

Od razu pojechałem na pogotowie, gdzie powiedzieli mi, że mama jest w szpitalu na ul. Kasprzaka - wspomina w rozmowie z Super Expressem. Miała być na chirurgii, ale tam jej nie znalazłem. Dopiero po jakimś czasie jeden z lekarzy powiedział, że mama zmarła w czwartek... Dopiero po siedmiu miesiącach od pogrzebu zgłosiła się do mnie policja w... związku z wypadkiem mamy. Okazało się, że był świadek tego zdarzenia, kobieta, która widziała, że mama prawdopodobnie była uderzona tyłem auta i upadła na jezdnię. Winny tego zdarzenia nie wiedział, co się stało. Dopiero, gdy chciał zawrócić auto, inni z przystanku autobusowego zatrzymali go i pokazali, że najprawdopodobniej potrącił kobietę. Okazało się, że to aktor Marcin Rogacewicz - mówi Bielecki.

bDffAvED

Sprawca wypadku zadzwonił po karetkę. Powiedział sanitariuszom, że zasłabła i pojechał dalej. Nie czekał na przyjazd policji. Jestem załamany, bo z bratem próbowaliśmy już wszystkiego, a ten Rogacewicz po prostu umywa od tego ręce i wykręca się.

Dzienikarz tabloidu zwrócił się do aktora z prośbą o komentarz w tej sprawie. Był on raczej krótki i niewiele wnoszący. Nie mogę udzielić żadnej informacji w tej sprawie. Już wszystko powiedziałem - oświadczyl Marcin Rogacewicz.

Wyobrażacie sobie, być na miejscu syna tej kobiety? Co powinien zrobić w takiej sytuacji?

bDffAvFe
KOMENTARZE
(458)
gość
10 lat temu
jest przystojny
gość
10 lat temu
sliczny
gość
10 lat temu
Powaliło go? Kasę chce wyłudzić!!
bDffAvFf
gość
10 lat temu
No dobra, wszystko powiedział w tej sprawie. Ale co powiedział? Nie sądzicie że trzeba by było posłuchać bez względu na wszystko, a dopiero potem zadawać tego typu pytania? Zawsze trzeba wysłuchac obu stron. Jeśli sędzia odradza sprawę to znaczy że wcale dowody nie są takie jednoznaczne jak piszecie.
gość
10 lat temu
Ciężko stwierdzić jak było naprawdę, sąd powinien sprawę rozwiązać
Najnowsze komentarze (458)
gość
8 lat temu
Racja. Zwykły człowiek miał by dożywocie a on... masakra. Chociaz nie mamy pewności czy był winny
gość
8 lat temu
Przesadzacie ! Marcin jest nie winny. Może był w miejscu wypadku ale popatrzcie dzięki temu można zrzucić na kogoś bogatego. Ale nic nie wiadomo...
gość
8 lat temu
ale on piękny...
gość
9 lat temu
O Boże, jaka straszna niesprawiedliwość!... :((((( Bardzo współczuję rodzinie zmarłej... Nie rozumiem jak niektórzy poniżej mogą pisać tak straszne bzdury (m. inn. że "skoro sąd nie stwierdził podstaw -to oznacza jego niewinność" itp.; albo że została potrącona w tył głowy.. -to wpis jakiegoś debila, doprawdy, CZYTAĆ NIE UMIESZ ????); - chyba jedynie tylko dlatego że kompletnie nie znają życia i "praw" jakimi rządzi się się polskie sądownictwo... Widzieliście choć jeden odcinek Jaworowicz - decyzje sądów, o jakich tam mowa???... W sądzie NIE ma ŻADNEJ sprawiedliwości!! a karane są osoby POSZKODOWANE, OFIARY !!! Co z tego że piękny, CO z tego że aktor - ??? -to BÓG jakiś ????? Uszedł mu bezkarnie -ewidentny- czyn śmiertelny !!! :((((( A dowodów sądowi było za mało??! -przecież było tylu świadków z przystanku, na miłość boską!..... BRAK SŁÓW...
gość
10 lat temu
chyba tobie . on jest przepiękny .
gość
10 lat temu
A sekcja zwlok co wykazala??? Na pewno to, ze kobieta niefortunnie dostala jakiegos zawalu czy wylewu na srodku ulicy. Synalek pewnie ma nadzieje, ze wyciagnie wysokie odszkodowanie od aktora.
gość
10 lat temu
Nikt tego nie kwestionuje-czytaj ze zrozumieniem-chodzi o to,że powinien ponieść karę jak prawie każdy.........prawie jest zarezerwowane właśnie dla takich dupków jak on.....
gość
10 lat temu
Takich dupków -aktorów powinni sądzić jak szarego Kowalskiego a nie ciągle im się odpuszcza i dlatego tak się panoszą,bo są bezkarni!!!!!!!!!!
bDffAvEX
Pani
10 lat temu
Nie ma dowodów, nie powinno być oskarżeń, a Wy to już moczycie łapska w najgorszych brudach.
gość
10 lat temu
Siedziec za to ze uciekl
gość
10 lat temu
D***l, d***l, d***l, d***l. Muwiłam że TO D***L ?
gość
10 lat temu
tyłem auta, a nie w tył głowy ... rany ludzie...
gość
10 lat temu
A kto to wogole jest ???
gość
10 lat temu
może to Ty się naucz czytać: "Dopiero, gdy chciał zawrócić auto, inni z przystanku autobusowego zatrzymali go i pokazali, że najprawdopodobniej potrącił kobietę."
...
Następna strona
bDffAvFz