Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jego dziewczyna wybrała... "przystojniejszego"

466
Podziel się

"Próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się".

Jego dziewczyna wybrała... "przystojniejszego"
bCXJRICt

To dopiero cios dla największego narcyza TVN-u. Na żywo odsłania kulisy jednego z licznych związków Kuby Wojewódzkiego. Jak wiadomo, juror X Factor nienajlepiej znosi samotność i monotonię. Pewnie dlatego dziewczyny u jego boku zmieniają się dość często. Z Justyną Ekert, modelką i aktorką serialu Daleko od noszy pojawił się pod koniec minionego roku na premierze w teatrze Imka.

Próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się - mówi tabloidowi znajomy aktorki. Jej serce należy do kogoś innego. Nie mniej dowcipnego, za to przystojniejszego.

Chłopak Justyny jest bardzo bogaty, ale nie ma dobrych kontaktów w świecie show biznesu. Tabloid sugeruje, że początkująca aktorka chciała tylko wykorzystać Kubę do promocji własnej osoby. Jak twierdzą jej znajomi, jest gotowa na bardzo wiele, by tylko zaistnieć w show biznesie. Czyli jak prawie każdy, kto zaistniał w show-biznesie...

bCXJRICv

Nawet używane przez nią oficjalnie nazwisko Ekert to artystyczny pseudonim - mówi znajomy aktorki. Justyna nazywa się Pyzlak i pochodzi z Ostrołęki.

Myślicie, że Kubie przeszkadza bycie tak "wykorzystywanym"? Naszym zdaniem jest wręcz przeciwnie - stara się za pomocą telewizji przekonać maksymalną ilość młodych dziewczyn, że to on jest kluczem do kariery w Polsce. Może i ma rację. Jak oceniacie, czy to wysoka cena?

bCXJRICW
KOMENTARZE
(466)
gość
9 lat temu
odkąd wsadził flagę w psią kupę, dla mnie nie istnieje jako dziennikarz a jako chamski antypolski k****h na usługach, który ma mieszać w głowie młodemu pokoleniu podatnemu na propagandę Zachodu. Kubuś uwielbia platformę i będzie ją bronił do końca świata i jeden dzień dłużej, a popieranie platformy po 4 latach jej nieudolnych rządów przy pełnej świadomości i wiedzy o jej rządach świadczy tylko o jednym...
gość
9 lat temu
gotowa na wszystko ... no proszę a to nowina
gość
9 lat temu
wkurzył mnie w x factorze jak głupawo żartował z tego ciemnoskórego wokalisty, oczywiście od razu prymitywne żarty typu "wrzuciłem żonę na ruszt" jak gdyby miał do czynienia z kanibalem z plemienia z głębi Afryki, zero kultury i ciasne horyzonty, zobaczył murzyna i nie mógł sobie darować rasistowskich żartów, taki postępowy jest i nowoczesny, szkoda tylko że Polakom wstydu narobił swoją zaściankowością i jednokierunkowym myśleniem...
bCXJRICX
gość
9 lat temu
Szkoda ze niby taki nowoczesny i postepowy a wstydzi sie swego gejostwa.Gdyby sie odwazył i przyznał że woli chłopców pomógłby wszystkim gejom w Polsce a on afiszuje sie z laseczkami zeby odwrocic uwage od swej orientacji seksualnej.Kuba czas na coming out!!!!!!odwagi chłopie!!!
gość
9 lat temu
kuba to taka przechodzona frytka bez keczupu
Najnowsze komentarze (466)
glxbivf
9 lat temu
jBy0Pi <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
i dobrze zrobilas Justyno! bravo!
gość
9 lat temu
i dobrze zrobilas Justyno! bravo!
gość
9 lat temu
niedowartościowane małolaty podniecają się tym pedałem ... bo to takie "cool": mieć 50 lat i zachowywać się jak 15-latek...p*****k z niego niesamowity i ten brak znajomości przynajmniej podstaw angielskiego. Obraża ciemnoskórych, bo leczy swoje kompleksy z prawdopodobnie małym "fiutkiem" - P R Y M I T Y W !!!
gość
9 lat temu
nie
gość
9 lat temu
niezbyt ładna
gość
9 lat temu
justyna ekert wychodzi za maz w LA
gość
9 lat temu
rzałsne
bCXJRICP
gość
9 lat temu
PYZLAK, dajcie spokój
gość
9 lat temu
Kuba jest spoko , ma fajna czuprynę! ;)
gość
9 lat temu
;k****h na usługach:,:propaganda Zachodu;???Przepraszam,ale rok 1975 już się skończył.
gość
9 lat temu
Gó...o mnie to obchodzi
gość
9 lat temu
kuba jest okejjjjj,a ta pyzianka kogo ona obchodzi.A i poczucie humoru kuby nie jest wulgarne tak uważają ludzie nieinteligentni , którzy tych żartów nie rozumieją.
ram44
9 lat temu
Kuba wygląda jak wysuszona pietruszka
...
Następna strona
bCXJRIDr