Jego dziewczyna wybrała... "przystojniejszego"

466 reakcji
0
0
466
Podziel się

"Próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się".

Jego dziewczyna wybrała... "przystojniejszego"

To dopiero cios dla największego narcyza TVN-u. Na żywo odsłania kulisy jednego z licznych związków Kuby Wojewódzkiego. Jak wiadomo, juror X Factor nienajlepiej znosi samotność i monotonię. Pewnie dlatego dziewczyny u jego boku zmieniają się dość często. Z Justyną Ekert, modelką i aktorką serialu Daleko od noszy pojawił się pod koniec minionego roku na premierze w teatrze Imka.

Próbował zrobić na niej wrażenie, ale nie udało się - mówi tabloidowi znajomy aktorki. Jej serce należy do kogoś innego. Nie mniej dowcipnego, za to przystojniejszego.

Chłopak Justyny jest bardzo bogaty, ale nie ma dobrych kontaktów w świecie show biznesu. Tabloid sugeruje, że początkująca aktorka chciała tylko wykorzystać Kubę do promocji własnej osoby. Jak twierdzą jej znajomi, jest gotowa na bardzo wiele, by tylko zaistnieć w show biznesie. Czyli jak prawie każdy, kto zaistniał w show-biznesie...

Nawet używane przez nią oficjalnie nazwisko Ekert to artystyczny pseudonim - mówi znajomy aktorki. Justyna nazywa się Pyzlak i pochodzi z Ostrołęki.

Myślicie, że Kubie przeszkadza bycie tak "wykorzystywanym"? Naszym zdaniem jest wręcz przeciwnie - stara się za pomocą telewizji przekonać maksymalną ilość młodych dziewczyn, że to on jest kluczem do kariery w Polsce. Może i ma rację. Jak oceniacie, czy to wysoka cena?

466
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(466)
gość
9 lat temu
odkąd wsadził flagę w psią kupę, dla mnie nie istnieje jako dziennikarz a jako chamski antypolski k****h na usługach, który ma mieszać w głowie młodemu pokoleniu podatnemu na propagandę Zachodu. Kubuś uwielbia platformę i będzie ją bronił do końca świata i jeden dzień dłużej, a popieranie platformy po 4 latach jej nieudolnych rządów przy pełnej świadomości i wiedzy o jej rządach świadczy tylko o jednym...
gość
9 lat temu
gotowa na wszystko ... no proszę a to nowina
gość
9 lat temu
wkurzył mnie w x factorze jak głupawo żartował z tego ciemnoskórego wokalisty, oczywiście od razu prymitywne żarty typu "wrzuciłem żonę na ruszt" jak gdyby miał do czynienia z kanibalem z plemienia z głębi Afryki, zero kultury i ciasne horyzonty, zobaczył murzyna i nie mógł sobie darować rasistowskich żartów, taki postępowy jest i nowoczesny, szkoda tylko że Polakom wstydu narobił swoją zaściankowością i jednokierunkowym myśleniem...
gość
9 lat temu
Szkoda ze niby taki nowoczesny i postepowy a wstydzi sie swego gejostwa.Gdyby sie odwazył i przyznał że woli chłopców pomógłby wszystkim gejom w Polsce a on afiszuje sie z laseczkami zeby odwrocic uwage od swej orientacji seksualnej.Kuba czas na coming out!!!!!!odwagi chłopie!!!
gość
9 lat temu
kuba to taka przechodzona frytka bez keczupu
Najnowsze komentarze (466)
glxbivf
8 lat temu
jBy0Pi <a href=" [url= [link=
gość
8 lat temu
i dobrze zrobilas Justyno! bravo!
gość
8 lat temu
i dobrze zrobilas Justyno! bravo!
gość
9 lat temu
niedowartościowane małolaty podniecają się tym pedałem ... bo to takie "cool": mieć 50 lat i zachowywać się jak 15-latek...p*****k z niego niesamowity i ten brak znajomości przynajmniej podstaw angielskiego. Obraża ciemnoskórych, bo leczy swoje kompleksy z prawdopodobnie małym "fiutkiem" - P R Y M I T Y W !!!
gość
9 lat temu
nie
gość
9 lat temu
niezbyt ładna
gość
9 lat temu
justyna ekert wychodzi za maz w LA
gość
9 lat temu
rzałsne
gość
9 lat temu
PYZLAK, dajcie spokój
gość
9 lat temu
Kuba jest spoko , ma fajna czuprynę! ;)
gość
9 lat temu
;k****h na usługach:,:propaganda Zachodu;???Przepraszam,ale rok 1975 już się skończył.
gość
9 lat temu
Gó...o mnie to obchodzi
gość
9 lat temu
kuba jest okejjjjj,a ta pyzianka kogo ona obchodzi.A i poczucie humoru kuby nie jest wulgarne tak uważają ludzie nieinteligentni , którzy tych żartów nie rozumieją.
ram44
9 lat temu
Kuba wygląda jak wysuszona pietruszka
...
Następna strona