Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowski się rozwodzi!

618
Podziel się:

Jeszcze 2 lata temu wyznawał publicznie miłość...

Janowski się rozwodzi!

Biorąc pod uwagę, że pozew rozwodowy został złożony w sądzie prawie 7 miesięcy temu, prezenterowi długo udawało się uniknąć szumu wokół tej sprawy. Związek z 12 lat młodszą Katarzyną jest drugim małżeństwem w życiu Roberta Janowskiego. Poznali się w 1996 roku w warszawskim Teatrze Komedia, gdzie jego późniejsza żona dorabiała tańcząc z spektaklach.

Znajomi Roberta wspminaja, że oszalał na jej punkcie. Wrzucał jej przez okno cukierki z ukrytymi w papierkach wyznaniami miłości. Wygląda na to, że ten romantyczny związek, podobnie jak poprzedni zakończy się rozwodem.

Pozew wpłynął do sądu 31 sierpnia 2010 roku - potwierdza w rozmowie z Super Expressem pracownik warszawskiego sądu okręgowego. 8 kwietnia będzie kolejna rozprawa.

Zaledwie 2 lata temu Janowski zapewniał w wywiadach, że Katarzyna jest miłością jego życia: Jestem w tego dumny, bo mogę powiedzieć, że kocham swoją żonę. To trwa już 13 lat. I im dłużej się znamy, tym jest lepiej.

Potwierdza się niestety teoria, że upublicznianie takich wyznań źle wróży na przyszłość.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(618)
gość
12 lat temu
No i jeszcze jeden starzejacy sie p***b,co mysli tym co ma w gaciach!!A fe panie Robercie,a fe!!!!
gość
12 lat temu
z nim coś jest nie tak jak on sie zaczoł ostatnio zachowywać jak mega gwiazda może drugi IBISZ
gość
12 lat temu
ten koleś jest tak zakochany w sobie, że aż niedobrze się człekowi robi, a ta jest mu potrzebna jak krawat do garnituru, naiwna
gość
12 lat temu
Jankowski ma dziecko z inną.Podobno z którąś z dziewczyn z Jaka to melodia. Następna się oszukała.Na dziecko złapała.Jankowski udaje przyjemnego ,a żle mu z oczu patrzy.Nie lubię go.On ma gębę jak pedofil.
gość
12 lat temu
BARDZO NIEMIŁY I AROGANCKI FAGAS - NIESTETY MIAŁAM OKAZJĘ POZNAĆ GOKILKA LAT TEMU.LUBI SZYDZIĆZ LUDZI I MA BARDZO WYSOKIE MNIEMANIE O SOBIE!!!!!LUDZIE PRZESTAŃĆIE GO WIELBIĆ BO ZWYCZJNIE WAS OSZUKUJE!!!!!!!
Najnowsze komentarze (618)
gość
11 lat temu
proszę nie komentować bo nikt nie wie jak było między nimi , a wy z kolej nie jesteście idealni
gość
12 lat temu
Tak mowi jedna ze stron, trzeba posluchac drugiej.
gość
12 lat temu
Katarzyna Dańska - Janowska nie jest osobą żyjącą wyłącznie z pensji męża. Proszę wpisać w google jej nazwisko - zajmuje się skądinąd bardzo ciekawym tematem - terapią tańcem. A jakakolwiek terapia, sami wiemy nie jest tania i można się z tego utrzymać na dobrym poziome. Aczkowlwiek, jestem przekonana, że nigdy ale to przenigdy nie dorówna zarobkom męża - jak podają media -ok 250 000 miesięcznie. Wobec takich zarobków męża jednorazowa rekompensata w wysokości 50 000 czy to jest tak dużo? Jedna piąta miesięcznych zarobków. Podkreślam - jednorazowa rekompensata. I czym są oczekiwania p. Janowskiej odnośnie alimentów dla dzieci - 2500 na jedną córkę? Czy przy takich zarobkach to naprawdę tak dużo? Bawiąc się w matematykę - przecież to tylko 2/100 zarobków p. Janowskiego. Czy to tak dużo?
gość
12 lat temu
nie dziwię się, że cię zostawił, ja też bym z nawiedzoną nie wytrzymała
gość
12 lat temu
Dla mnie to nie ma znaczenia. W koncu zycie prywatne a teklewizja to dwie rozne rzeczy. Zycze panu Robertowi jak najlepeiej!
gość
12 lat temu
Mysle, ze akurat kto jak kto, ale Janowski modom nie ulega...
kokieta25
12 lat temu
Chyba straci trochę na oglądalności!!!! Co o tym sądzicie?
kokieta25
12 lat temu
widocznie dopadła go kryzys wieku średnirgo i żeby sie z nim uporać znalazł sobie młodsza. Przecież to takie modne ostatnio.
gość
12 lat temu
Pewno po tych wyznaniach babie za bardzo zaczelo odpier....lac i facet nie wytrzymal
gość
12 lat temu
Przynajmniej ucina to plotke, ze jest gejem... ;)
gość
12 lat temu
Facet lubi panny. Do konsumpcji. Brzydzę się nim
gość
12 lat temu
Ci co mijaja codziennie RJ tak samo pewno uwazaja- ze jest fajnym facetem. Subiektywna ocena. Trzeba z kims pomieszkac, by zauwazyc prawdziwy charakter.
gość
12 lat temu
Ty moze zacznij od ortografii, skoro juz sie udzielasz..,.
gość
12 lat temu
z nim coś jest nie tak jak on sie zaczoł ostatnio zachowywać jak mega gwiazda może drugi IBISZ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie