Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hołdys: "Jarosław Kaczyński to chuj!"

6394
Podziel się

A miał być "koniec z polityką"...

Hołdys: "Jarosław Kaczyński to chuj!"
bEhShUhx

Zbigniew Hołdys jeszcze niedawno zapewniał, że nie będzie więcej komentował polityki. Szybko mu jednak przeszło. Powrót do redakcji Wprost sprawił, że postanowił mocno zaatakować lidera Prawa i Sprawiedliwości. Muzyk otrzymał od Tomasza Lisa pozwolenie na publikacje kontrowersyjnych wypowiedzi. Redaktor naczelny gazety stwierdził: Zamykamy oczy, niech Hołdys pisze, co chce.

Zapewne takiej wypowiedzi Hołdysa by jednak nie opublikował. W komentarzu dla miesięcznika Press artysta wypowiedział się na temat niedawnych obchodów rocznicy katastrofy w Smoleńsku, a także dobitnie wyraził stosunek jaki ma wobec Jarosława Kaczyńskiego, którego, przypomnijmy, nazwał już publicznie "ponurym chujem":

_**Bo akurat to jest dla mnie chuj**_ - wyjaśnia. Człowiek, który tak strasznie podzielił naród, wprowadził do polityki element nienawiści, szczucia Polaków na Polaków, tak to jest chuj. Pewnie znalazłoby się jakieś mocne słowo z kolekcji tych eleganckich, ale wolę powiedzieć moim emocjonalnym językiem – powiedział w rozmowie z miesięcznikiem.

bEhShUhz

Jak myślicie, co można jeszcze powiedzieć o Jarosławie Kaczyńskim, żeby się wyróżnić? Jak mocniej jeszcze Hołdys może go obrazić i nienawidzić?

bEhShUia
KOMENTARZE
(6394)
gość
10 lat temu
dobrze mowi!
gość
10 lat temu
brawo!
gość
10 lat temu
Lubię to!
bEhShUib
gość
10 lat temu
A w mojej ocenie Hołdys może i chciał obrazić Kaczuszkę, ale na pewno nie jest tak, że go nienawidzi, ma go w żopie po lekku - moja ocena. Nawiasem mówiąc (nie głosowałem na PO) Hołdys ma dużo racji w tym co pisze, Jarecki po prostu pokazuje swoje prawdziwe oblicze - zakompleksionego, małego człowieka, do tego chyba niepogodzonego z samym sobą.
gość
10 lat temu
Stawiam mu pół litra za tą wypowiedź!
Najnowsze komentarze (6394)
ZwolennikPiS
6 miesięcy temu
Jestem na tak. Prykro mi to stwierdzic jako zwolennik PiSu ale to prawda.
Tomoo
rok temu
A więc stosownie do zasad moderatora i nie chcąc ranić innych oraz widząc komentarze tupu "Hołdys jesteś żałosny" czy "Hołdys Ty palancie", nie zniżając się do tego poziomu wypowiedzi oraz osób, którzy tak napisali chciałbym wyrazić tylko jedno, z szacunkiem do tych hejtujących i nie obrażając ich słabości oraz przez to idących wypowiedzi, że Kaczyński to Chój. Z poważaniem ...
Ari
rok temu
Przygadał kocioł garnkowi
Zero Z
rok temu
Brawo Hołdys👍👏😊
Lolo
rok temu
no pewnie; Hołdys ma rację
Holdis
rok temu
Gość Ty palancie
szczery
2 lata temu
kaczynski to zdradziecki c**j zabil najpierw ojca, potem brata a na koncu mamuske. Ciekawe kiedy dobierze sie do bratanicy...
Były fan pros...
2 lata temu
Hołdys to degenerat i stary c*p dla mnie...
bEhShUhT
gość
2 lata temu
Polska inteligencja przemówiła.
Gość
2 lata temu
Holdys jesteś zalosny
Gość
2 lata temu
Holdys jesteś zalosny
Gość
2 lata temu
Holdys jesteś zalosny
tomi
3 lata temu
hołdys ty cwelu zbiorowy
Gość
3 lata temu
Kaczyński to klasyczny socjopata, niebezpieczny typ idący po trupach do władzy , ewidentny przestępca.
...
Następna strona
bEhShUiv